Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".
 

ФУТБОЛ
срещи за        Опреснявай на всеки 30 сек. 60 сек. Спри
ЧАС МИН. ПЪРВ. N ДОМАКИН РЕЗ. ГОСТ ПП СТАТУС ГОЛМАЙСТОР К ПР. ДУЗ.
00:28 45' ПАР 1409 НАСИОНАЛ АСУН. 0-0 ИНДЕПЕНДИЕНТЕ К.Г. - 1 Плвр     - -
00:58 17' АРЖ АРХЕНТИНОС Х. 1-0 ОЛИМПО БЛАНКА - 1 Плвр PISCULICHI LEONARDO (9')   - -
01:15   БРА-Б ЖУВЕНТУД РС - ОЕСТЕ - Прдст     - -
01:30   ПАР1 САН ЛОРЕНСО - ДЕПОРТИВО К. - Прдст     - -
01:45   ПЕРУ РЕАЛ ГАРСИЛАСО - СПОРТ УАНКАЙО - Прдст     - -
02:00   ЧИЛИ 877 УНИОН ЕСПАНЬОЛА - УАЧИПАТО - Прдст     - -
02:00   ВЕН ТРУХИЯНОС - СУЛИЯ - Прдст     - -
02:30   БРА-Б САО БЕНТО СП - КСА - Прдст     - -
02:30   ПАР1 2 МАЙ - RI 3 CORRALES - Прдст     - -
02:45   ПАР 1414 ГЕНЕРАЛ ДИАЗ - ОЛИМПИЯ АСУНСИОН - Прдст     - -
03:00   МЕК ПУЕБЛА - АМЕРИКА - Прдст     - -
03:15   АРЖ ЕСТУДИАНТЕС - БЕЛГРАНО - Прдст     - -
03:15   ЕКВ СД АУКАС - Т. УНИВЕРСИТАРИО - Прдст     - -
03:30   БРА-Б ПАЙСАНДУ ПА - ЛОНДРИНА ПР - Прдст     - -
03:30   ЕКВ1 ОЛМЕДО - ФУЕРСА АМАРИЯ - Прдст     - -
04:00   САЩ КАНЗАС СИТИ - ВАНКУВЪР У. - Прдст     - -
04:00   ПЕРУ КК ДЕПОРТИВО МУНИСИПАЛ - Е.М.Д. БИНАСИОНАЛ - Прдст     - -
05:00   МЕК АТЛАС - ЧИВАС ГУАДАЛ. - Прдст     - -
05:00   ГВАТ 1159 ПЕТАПА - КСЕЛАХУ МК - Прдст     - -
05:30   САЩ ПОРТЛАНД ТОРНС /Ж/ - WASHINGTON SPIRIT (W) - Прдст     - -
07:00   ЯП 576 ШИМИЗУ С-ПУЛС - ФК ТОКИО - Прдст     - -
07:30   АВЛ-ТПЛ КЛАРЪНС ЮН. - КИНГСБЪРО ЛАЙЪНС - Прдст     - -
07:30   АВЛ-НЮУ 1717 НЮКАСЪЛ ДЖЕТС ЮТ - МЕЙТЛАНД ФК - Прдст     - -
08:00   ЯП 584 САНФРЕЧЕ Х. - САГАН ТОСУ - Прдст     - -
08:00   ЯП 583 ВЕГАЛТА СЕНДАЙ - ДЖУБИЛО ИВАТА - Прдст     - -
08:00   АВЛ-АСТ 1679 МОНАРО ПАНТЪРС ФК - РИВЪРИНА РИНОС - Прдст     - -
08:00   АВЛ-ВПЛ 429 НОРДКОТ СИТИ - КИНГСТЪН СИТИ ФК - Прдст     - -
08:00   ЮКОР1 БУСАН АЙ ПАРК - ФК АНИЯНГ - Прдст     - -
08:00   ЮКОР ЧУННАМ ДРАГЪНС - ГАНГУОН ФК - Прдст     - -
08:00   ЮКОР 578 ФК СЕУЛ - ДАЕГУ ФК - Прдст     - -
08:30   АВЛ-ЮПЛ 401 АДЕЛАИДА СИТИ - КРОЙДЪН КИНГС - Прдст     - -
08:30   АВЛ-ЮПЛ 392 ПАРА ХИЛС - ЗАП. АДЕЛАИДА - Прдст     - -
09:00   ЯП2 КИОТО САНГА - РОАСО КУМАМОТО - Прдст     - -
09:00   ЯП2 ТОКИО ВЕРДИ - МИТО ХОЛИХОК - Прдст     - -
09:00   ЮКОР1 252 ГУАНГДЖУ ФК - СУВОН СИТИ - Прдст     - -
09:00   ЮКОР1 ДАЕДЖОН СИТИЗЪН - СЕОНГНАМ - Прдст     - -
09:30   АВЛ-ТПЛ 258 НОРТЪРН РЕЙНДЖЪРС - ДЕВЪНПОРТ СТРАЙКЪРС - Прдст     - -
09:30   АВЛ-ТПЛ 257 ЛАУНЧЕСТЪН СИТИ - САУТ ХОБАРТ - Прдст     - -
09:30   ИНДНЗ 259 ПЕРСИПУРА - МИТРА К. - Прдст     - -
10:00   ЯП 585 ВИСЕЛ КОБЕ - НАГОЯ ГРАМПУС - Прдст     - -
10:00   ЯП 588 ЙОКОХАМА Ф М. - ШОНАН БЕЛМАРЕ - Прдст     - -
10:00   ЯП 591 КАВАЗАКИ ФР. - КАШИМА АНТЛЪРС - Прдст     - -
10:00   ЯП 595 УРАВА РЕД - КОНС. САПОРО - Прдст     - -
10:00   АВЛ-ЗАП 1404 ИНГЛЕУУД ЮН. - ФОРЕСТФИЙЛД ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
10:00   АВЛ-ЗАП 1540 БЕЙСУОТЪР СИТИ - ФЛОРИЙТ А. - Прдст     - -
10:00   АВЛ-ЗАП 1465 ПЪРТ СК - БАЛКАТА - Прдст     - -
10:00   АВЛ-ЗАП 1531 КОКБЪРН СИТИ - СОРЕНТО - Прдст     - -
10:00   АВЛ-ЗАП 1542 СТЪРЛИНГ ЛАЙЪНС - ПЪРТ ГЛОРИ /МЛ/ - Прдст     - -
10:00   АВЛ-ЗАП 1372 АРМАДЕЙЛ - СУБИАКО ФК - Прдст     - -
10:00   АВЛ-КПЛ КУИНСЛАНД ТЪНДЪР - СЪНШАЙН КОУСТ ФАЙЪР - Прдст     - -
10:00   ЮКОР 603 ПОХАНГ СТ. - САНГДЖУ САНГМУ - Прдст     - -
10:30   КИТ1 607 ШАНХАЙ ШЪНСИН - МЕЙДЖОУ ХАКА - Прдст     - -
10:30   КИТ1 323 ЙЕНБИЕН - ХЪЙЛУНДЗЯН ЛАВА СПРИНГС - Прдст     - -
10:30   КИТ ХЕБЕЙ З. - ПЕКИН РЕНЕ - Прдст     - -
11:00   РУМ2 1721 ЛУЧАФАРУЛ ОРАДЯ - БАЛОТЕСТИ - Прдст     - -
11:00   РУМ2 ПАНДУРИ - UTA ARAD - Прдст     - -
11:00   РУМ2 1720 ЩИНЦА МИРОСЛАВА - ДУНАРЕА КЪЛЪРАШ - Прдст     - -
11:00   РУМ2 РАПИД ЧФР СУЧАВА - АФУМАТИ - Прдст     - -
11:00   АВЛ-НЮУ 1729 ХАМИЛТЪН ОЛИМПИК ФК - ЕДЖУЪРТ ФК - Прдст     - -
11:00   АВЛ-КПЛ КУИНСЛАНД ЛАЙЪНС - CAIRNS FC - Прдст     - -
11:15   ЧЕХ2 349 ФК ОЛИМПИЯ ПРАГА - ФРИДЕК МИСТЕК - Прдст     - -
11:30   АВЛ-НЮУ 924 СЪНДЪРЛАНД ШАРКС - АПИА ЛЕИХАРД ТАЙГЪРС - Прдст     - -
11:30   ИНДНЗ 260 ПЕРСЕПАМ МАДУРА ЮН. - АРЕМА МАЛАНГ - Прдст     - -
11:45   ИСП 1740 АТЛЕТИК БИЛБАО /Ж/ - ЛЕВАНТЕ УД /Ж/ - Прдст     - -
12:00   ЯП2 ЕХИМЕ ФК - ВЕНТФОРЕД КОФУ - Прдст     - -
12:00   РУМ2 ФК АРДЖЕШ ПИТЕЩ - МЕТАЛОГЛОБУС - Прдст     - -
12:00   АВЛ-НЮУ 925 БЛЕКТАУН СИТИ ФК - МАРКОНИ СТАЛИЪН - Прдст     - -
12:00   АВЛ-НЮУ 1179 ХАКОАХ - СИДНИ ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
12:00   АВЛ-ВПЛ 557 ХЮМ СИТИ - САУТ МЕЛБЪРН - Прдст     - -
12:00   АВЛ-ВПЛ ДАНДЕНОНГ ТЪНДЕР - ФК БУЛИЙН ЛАЙЪНС - Прдст     - -
12:00   АВЛ-КПЛ 156 УЕСТЪРН ПРАЙД - БРИЗБЕЙН РОАР /21/ - Прдст     - -
12:00   АВЛ-КПЛ МОРЕТЪН БЕЙ ДЖЕТС - ГОЛД КОУСТ ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
12:00   АВЛ-КПЛ МАГПЕЙС КРУСЕЙДЪРС - РЕДЛАНДС ЮН. - Прдст     - -
12:30   ИСПБ3 АЛКОЯНО - PENA DEPORTIVA - Прдст     - -
12:30   СИНГ 195 УОРИЪРС ФК - ТАМПАЙНС РОУВЪРС - Прдст     - -
12:30   Х.КОНГ УФУУ ТАЙ ПО - HONG KONG PEGASUS - Прдст     - -
12:45   АВЛ-НЮУ 929 ФК СИДНИ - МЕНЛИ ЮН. - Прдст     - -
13:00   ТУР1 ЕЛАЗЪГСПОР - АДАНАСПОР - Прдст     - -
13:00   ШВ VAXJO DFF (W) - ЮРГОРДЕН ИФ /Ж/ - Прдст     - -
13:00   РУС1 СИБИР Н"СИБИРСК - ТЮМЕН - Прдст     - -
13:00   РУС2Ц РОТОР ВОЛГОГРАД II - САТУРН - Прдст     - -
13:00   РУС2-УП УРАЛ II - НОСТА Н''ТРОИЦК - Прдст     - -
13:00   ЯП2 ФАДЖАНО ОКАЯМА - ФК ГИФУ - Прдст     - -
13:00   ЯП ГАМБА ОСАКА - СЕРЕЗО ОСАКА - Прдст     - -
13:00   АВЛ-ЮПЛ 411 КЕМБЪЛТАУН СИТИ - АДЕЛАИДА КОМЕТС - Прдст     - -
13:00   ЕСТ2 ФК ЕЛВА - ФК ЛЕВАДИЯ 2 - Прдст     - -
13:00   ЕСТ2 ДК УЕЛКО ЕЛЕКТЕР - РАКВЕРЕ ТАРВАС - Прдст     - -
13:00   ЕСТ ТУЛЕВИК ВИЛЯНДИ - ФЛОРА ТАЛИН - Прдст     - -
13:00   ЕСТ КУРЕСААРЕ - ФК НОММЕ КАЛЮ - Прдст     - -
13:00   КЕНИЯ ЧЕМЕЛИЛ Ш. - СОФАПАКА - Прдст     - -
13:00   ВИЕТ 1776 ХОАНГ ДЖИА ЛАИ - ДА НАНГ - Прдст     - -
13:30   ТУР КАРАБЮКСПОР - БУРСАСПОР - Прдст     - -
13:30   ТУР ГЕНЧЛЕРБИРЛИГИ - ОСМАНЛИСПОР - Прдст     - -
13:30   ПОЛ1 СТОМИЛ ОЛЩИН - МКС ПУШЧА НЕПОЛОМИЦЕ - Прдст     - -
13:30   АВЛ-ЗАП ЙОНДАЛУП ЮН. - ЙООНДАЛУП - Прдст     - -
13:45   ТЛНД НАВИ ФК - ЕЪР ФОРС СЕНТРАЛ - Прдст     - -
14:00   ИСП ЕЙБАР - ХЕТАФЕ - Прдст     - -
14:00   ИСП АТЛ. МАДРИД /Ж/ - ЕСПАНЬОЛ /Ж/ - Прдст     - -
14:00   ГЕР2 УНИОН БЕРЛИН - ХАЙДЕНХАЙМ - Прдст     - -
14:00   ГЕР2 ЗАНДХАУЗЕН - ДАРМЩАД - Прдст     - -
14:00   ГЕР2 РЕГЕНСБУРГ - САНКТ ПАУЛИ - Прдст     - -
14:00   ФИН ПК-35 ВАНТАА /Ж/ - JYPK (W) - Прдст     - -
14:00   РУС1 ЕНИСЕЙ КРАСН. - ТОМ ТОМСК - Прдст     - -
14:00   РУС1 ГАЗОВИК ОРЕН. - ДИНАМО С.ПЕТЕРБ - Прдст     - -
14:00   РУС2Ц КАЛУГА - ФК ЗОРКИЙ КРАСНОГОРСК - Прдст     - -
14:00   РУС2-ЗАП ПСКОВ-747 - ЗНАМЯ ТРУДА - Прдст     - -
14:00   РУС2-ЗАП ФК КОЛОМНА - ТОРПЕДО ВЛ''МИР - Прдст     - -
14:00   ДАН2 1170 КОЛДИНГ ИФ - КЕЛЕРУП - Прдст     - -
14:00   ДАН2 1565 Б93 КОПЕНХАГЕН - ХИК ХЕЛЕРУП - Прдст     - -
14:00   ДАН КОЛДИНГ /Ж/ - БРЬОНДБИ /Ж/ - Прдст     - -
14:00   ДАН ОРХУС /Ж/ - ОДЕНЗЕ /Ж/ - Прдст     - -
14:00   НОР 1814 ТРОНДХАЙМС-ЙОРН /Ж/ - РЬОА /Ж/ - Прдст     - -
14:00   ПОЛ1 1672 ОЛИМПИЯ ГРУДЖЬОНДЗ - ХОЙНИЧАНКА ХОЙНИЦЕ - Прдст     - -
14:00   УКР ЧЕРНОМОРЕЦ ОДЕСА - ПФК ОЛЕКСАНДРИЯ - Прдст     - -
14:00   УКР STAL KAMIANSKE - ЗИРКА КИРОВГРАД - Прдст     - -
14:00   БЛРС 1797 ЛУЧ МИНСК - СЛУЦКСАХАР СЛУЦК - Прдст     - -
14:00   ФИЛ ДАВАО АГИЛАС - JPV MARIKINA - Прдст     - -
14:00   КЕНИЯ KARIOBANGI SHARKS - ХОМБОЙС - Прдст     - -
14:00   ТЛНД УБОН УМТ - CHAINAT HORNBILL - Прдст     - -
14:00   ВИЕТ ТАН КУАНГ НИН - НАМ ДИН - Прдст     - -
14:30   ШОТ ХИБЪРНИЪН - СЕЛТИК - Прдст     - -
14:30   АНГ-НЛ ИЙСТЛИ ФК - МАКЪЛСФИЙЛД - Прдст     - -
14:30   АНГ-ИСТМ 184 УИНГЕЙТ''ФИНЧЛИ - ДОРКИНГ УОНДЪРЪРС - Прдст     - -
14:30   АНГ У.Б.А. - ЛИВЪРПУЛ - Прдст     - -
14:30   ГЕРС 383 ВАЙХЕ ФЛЕНСБУРГ - ССВ ЙЕДЕЛОХ - Прдст     - -
14:30   ГЕР-СИ 448 АУЕРБАХ - ФСФ УНИОН ФЮРСТЕНВАЛДЕ - Прдст     - -
14:30   РУС2-Ю 1889 СПАРТАК НАЛЧИК - МАШУК-КМВ - Прдст     - -
14:30   ИНДНЗ 263 МАКАСАР - ПС ТИРА - Прдст     - -
14:30   ИНДНЗ 261 ПЕРСИБ БАНДУНГ - ПУСАМАНИА БОРНЕО - Прдст     - -
14:35   КИТ1 НЕЙ МОНГОЛ ДЖ. - ДАЛИЕН ТРАНСЦЕДЕНС - Прдст     - -
14:35   КИТ ГУЕЙДЖОУ Т. - ЧАНЧУН ЯТАЙ - Прдст     - -
14:35   КИТ ГУАНДЖОУ РФ - ШАНДУН ЛУНЪН - Прдст     - -
15:00   ГЕРЗАП 488 ВИДЕНБРЮК - М''ГЛАДБАХ II - Прдст     - -
15:00   ГЕРЗАП ВЕСТФАЛИЯ РИНЕРН - ФЕРЛ - Прдст     - -
15:00   ГЕРЗАП 510 ВАТЕНШАЙД 09 - РОДИНГХАУЗЕН - Прдст     - -
15:00   ГЕРЗАП ФК ВЕГБЕРГ-БЕЕК - ВИКТ. КЬОЛН - Прдст     - -
15:00   ГЕРЗАП ФК КЬОЛН II - ТУС ЕРНДТЕБРУК - Прдст     - -
15:00   ГЕРС 384 АЙНТРАХТ БРАУНШВАЙГ II - СФ ДРОХТЕРСЕН/АСЕЛ - Прдст     - -
15:00   ГЕРС 382 ХАНЗА ЛЮНЕБУРГ - САНКТ ПАУЛИ II - Прдст     - -
15:00   ГЕРЮЗ МАЙНЦ 05 II - РЬОХЛИНГ ФОЛКСВАГЕН - Прдст     - -
15:00   ГЕРЮЗ 472 Щ. КИКЕРС - ФРАЙБУРГ II - Прдст     - -
15:00   ГЕРЮЗ АЙНТРАХТ ЩАДТАЛЕНДОРФ - ХОФЕНХАЙМ II - Прдст     - -
15:00   ГЕРЮЗ 486 ТУС КОБЛЕНЦ - ЩАЙНБАХ - Прдст     - -
15:00   ГЕРЮЗ 476 ФШФ ФРАНКФУРТ - ЕЛВЕРСБЕРГ 07 - Прдст     - -
15:00   ГЕРЮЗ ВАЛДХОФ МАНХАЙМ - ТСВ ШОТ МАЙНЦ - Прдст     - -
15:00   ГЕР-БЛ 330 ЗЕЛИГЕНПОРТЕН - АЙХЩАТ - Прдст     - -
15:00   ГЕР-БЛ В. БУРГХАУЗЕН - ФК МЕМИНГЕН - Прдст     - -
15:00   ГЕР-БЛ 351 НЮРНБЕРГ II - ГРОЙТЕР ФЮРТ II - Прдст     - -
15:00   ГЕР-БЛ 347 ФФ ИЛЕРТИСЕН - ПИПИНСРИЙД - Прдст     - -
15:00   ГЕР-БЛ 355 ШАЛДИНГ ХАЙНИНГ - БАЙЕРН II - Прдст     - -
15:00   ГЕР-БЛ 354 ИНГОЛЩАТ 04 II - ШВАЙНФУРТ 05 - Прдст     - -
15:00   ГЕР3 ВЮРЦБУРГ КИКЕРС - КЕМНИЦЕР - Прдст     - -
15:00   ГЕР3 РОТ ВАЙС ЕРФУРТ - ЗОНЕНХОФ - Прдст     - -
15:00   ГЕР3 ВЕРДЕР II - КАРЛ ЦАЙС ЙЕНА - Прдст     - -
15:00   ГЕР3 ПАДЕРБОРН - УНТЕРХАХИНГ - Прдст     - -
15:00   ГЕР3 553 ХАНЗА - ВЕЕН ВИСБАДЕН - Прдст     - -
15:00   ГЕР3 МАГДЕБУРГ - ФОРТУНА КЬОЛН - Прдст     - -
15:00   ТУР1 БОЛУСПОР - ИСТАНБУЛСПОР - Прдст     - -
15:00   ТУР1 ГАЗИАНТЕПСПОР - ЕСКИШЕХИРСПОР - Прдст     - -
15:00   ШВ1 1440 ЙОРГРИТЕ ИС - ХАЛМСТАД БК - Прдст     - -
15:00   ШВ1-С 601 РЮНИНГЕ - АСИРИСКА ФФ - Прдст     - -
15:00   ШВ1-С 586 ШЕЛЕФТЕО ФФ - САНДВИКЕН - Прдст     - -
15:00   ШВ1-ЮГ 921 ТОРН ИФ - ЛЮНГШИЛЕ - Прдст     - -
15:00   ШВ1-ЮГ 922 ОТВИДАБЕРГ ФФ - ОСКАРСХАМН АИК - Прдст     - -
15:00   АВС-ЗАП 1650 ДОРНБИРН - АЛТАХ /А/ - Прдст     - -
15:00   РУС1 СПАРТАК М. 2 - ВОЛГАР АСТРАХАН - Прдст     - -
15:00   РУС2Ц 1832 СОКОЛ САРАТОВ - МЕТАЛУРГ ЛИПЕЦК - Прдст     - -
15:00   РУС2-Ю ДИНАМО СТАВРОПОЛ - КУБАН 2 - Прдст     - -
15:00   РУС2-ЗАП 1827 ДИНАМО СТ. ПЕТЕРБУРГ 2 - СПАРТАК КОСТРОМА - Прдст     - -
15:00   ДАН2 928 МИДЕЛФАРТ - НЕСТВЕД - Прдст     - -
15:00   ДАН2 НЕСБИ - ОДЕР - Прдст     - -
15:00   ДАН2 ИФ ЛЮСЕНГ - ГРЕВЕ - Прдст     - -
15:00   ДАН2 1551 ОРХУС ФРЕМАД - БРЬОНШЬОЙ - Прдст     - -
15:00   2G2 1629 СКЕЙД - НАРДО - Прдст     - -
15:00   БЪЛ ЛЕВСКИ СОФИЯ - ФК ВЕРЕЯ - Прдст     - -
15:00   АЗБ KESHLA FC - ЗИРА - Прдст     - -
15:00   КЕНИЯ БАНДАРИ - АФК ЛЕОПАРДС - Прдст     - -
15:00   КЕНИЯ ZOO KERICHO - ТУСКЕР - Прдст     - -
15:00   ТЛНД ЧОНБУРИ - МУАНГ ТОНГ ЮН. - Прдст     - -
15:05   ГЕР-БЛ 344 1860 МЮНХЕН - АУГСБУРГ II - Прдст     - -
15:30   ИТА-C 223 ЛУКЕЗЕ ЛИБЕРТАС - ОЛБИЯ КАЛЧО - Прдст     - -
15:30   ИТА-C 268 ГАВОРАНО - АЛЕСАНДРИЯ - Прдст     - -
15:30   ИТА-C 219 АРЗАЧЕНА - ЛИВОРНО - Прдст     - -
15:30   ИТА-C 1555 РОБУР СИЕНА - КУНЕО - Прдст     - -
15:30   ГРУЗ СИОНИ БОЛСИНИ - ДИНАМО ТБИЛИСИ - Прдст     - -
15:45   СЛВК РУЖОМБЕРОК - СПАРТАК ТЪРНАВА - Прдст     - -
16:00   КИП2 ETHNIKOS ASSIAS - CHALKANORAS IDALIOU - Прдст     - -
16:00   КИП2 КАРМИОТИСА - АГИЯ НАПА - Прдст     - -
16:00   КИП2 АЕЗ ЗАКАКИУ - ПАЕЕК К. - Прдст     - -
16:00   КИП3 LIVADIAKOS/SALAMINA - ENY DIGENIS IPSONAS - Прдст     - -
16:00   КИП3 PEGIA 2014 - MEAP PERA CHORIOU N. - Прдст     - -
16:00   КИП3 PO ORMIDIAS - ELPIDA ASTROMERITI - Прдст     - -
16:00   КИП3 ETHNIKOS LATSION - DIGENIS AKRITAS M. - Прдст     - -
16:00   КИП3 АПЕП П. - ONISILLOS SOTIRAS 2014 - Прдст     - -
16:00   КИП3 APEA AKROTIRIOU - FINIKAS AY. MARINAS C. - Прдст     - -
16:00   КИП3 AKRITAS CHLORAKAS - OLYMPIAS LIMPION - Прдст     - -
16:00   КИП3 ENAD P. CHRISOHOUS - АХИРОНАС ЛИОПЕТРИУ - Прдст     - -
16:00   ФР2 НАНСИ - ОКСЕР - Прдст     - -
16:00   ФРН АС БАЗИЕР - ЛАВАЛ - Прдст     - -
16:00   ИТБ ВИРТУС ЕНТЕЛА - ПРО ВЕРЧЕЛИ - Прдст     - -
16:00   ИТБ 1900 САЛЕРНИТАНА - ЧИТАДЕЛА - Прдст     - -
16:00   ИТБ 1903 БРЕША - ЧЕЗЕНА - Прдст     - -
16:00   ИТБ 1910 ПАРМА - КАРПИ - Прдст     - -
16:00   ИТБ 1902 ФОДЖА - БАРИ - Прдст     - -
16:00   ИТБ 1905 ПАЛЕРМО - АВЕЛИНО - Прдст     - -
16:00   ИТБ 198 КРЕМОНЕЗЕ - АСКОЛИ - Прдст     - -
16:00   ИТБ 1901 НОВАРА - ВЕНЕЦИЯ - Прдст     - -
16:00   ИТА СПАЛ 2013 - РОМА - Прдст     - -
16:00   ИТА БАРИ ПИНК /Ж/ - EMPOLI (W) - Прдст     - -
16:00   ИТА RAVENNA (W) - VALPOLICELLA (W) - Прдст     - -
16:00   ИТА ФИОРЕНТИНА /Ж/ - ЮВЕНТУС /Ж/ - Прдст     - -
16:00   ИТА АКФ БРЕША /Ж/ - МОЗАНИКА /Ж/ - Прдст     - -
16:00   ИТА БАРДОЛИНО ВЕРОНА /Ж/ - TAVAGNACCO (W) - Прдст     - -
16:00   RPO КСК ХЕЙСТ /Ж/ - ОУД-ХЕВЕРЛЕ ЛЬОВЕН /Ж/ - Прдст     - -
16:00   ТУР ТРАБЗОНСПОР - СИВАССПОР - Прдст     - -
16:00   ШВ1-ЮГ 659 ТВООКЕР ИФ - МЕЛБИ АИФ - Прдст     - -
16:00   ШВ1-ЮГ GREBBESTADS IF - ФК КАРЛСКРОНА - Прдст     - -
16:00   ШВ1-ЮГ 788 ЕСКИЛСМИНЕ ИФ - ИК ОДЕВОЛД - Прдст     - -
16:00   ШВ IFK KALMAR (W) - РОЗЕНГАРД /Ж/ - Прдст     - -
16:00   ШВ КОПАБЕРГ/ГЬОТЕБОРГ /Ж/ - ХАМАРБИ ИФ /Ж/ - Прдст     - -
16:00   АВС-Ц АТСВ СТАДЛ-ПАУРА - ФОРВАРТС ЩАЙЕР - Прдст     - -
16:00   АВС-ЗАП ВАКЕР ИНСБРУК /А/ - ВФБ ХОХЕНЕМС - Прдст     - -
16:00   ФИН ПАЛЛОКИССАТ /Ж/ - ХИК ХЕЛЗИНКИ /Ж/ - Прдст     - -
16:00   ФИН ТПС /Ж/ - ТИПС /Ж/ - Прдст     - -
16:00   ФИН ИЛВEС /Ж/ - ФК ХОНКА /Ж/ - Прдст     - -
16:00   ФИН 1099 СЕЙНЕЙОКИ - ФК ХОНКА - Прдст     - -
16:00   ФИН 1100 ФК ЛАХТИ - ИЛВЕС ТАМПЕРЕ - Прдст     - -
16:00   ФИН 631 ХИК ХЕЛЗИНКИ - КУПС КУОПИО - Прдст     - -
16:00   ФИН 630 ИНТЕР ТУРКУ - ТПС ТУРКУ - Прдст     - -
16:00   ЧЕХ 114 СИГМА ОЛОМОУЦ - БАНИК ОСТРАВА - Прдст     - -
16:00   РУС1 ФАКЕЛ ВОРОНЕЖ - ВОЛГА ОЛИМПИЕЦ - Прдст     - -
16:00   РУС2Ц ЗЕНИТ ПН - ТОРПЕДО МОСКВА - Прдст     - -
16:00   РУС2Ц 1850 ХИМИК НОВОМОСКОВСК - ДИНАМО БРЯНСК - Прдст     - -
16:00   РУС2-Ю АНГУЩ НАЗРАН - АНЖИ МАХАЧКАЛА 2 - Прдст     - -
16:00   РУС2-Ю 1890 СКА РОСТОВ - ДРУЖБА МАЙКОП - Прдст     - -
16:00   РУС2-Ю 1851 БИОЛОГ НОВ. - ТОРПЕДО АРМАВИР - Прдст     - -
16:00   РУС2-Ю 1846 КРАСНОДАР 2 - ЧЕРНОМОРЕЦ Н. - Прдст     - -
16:00   РУС2-УП 1830 ЧЕЛЯБИНСК - ВОЛГА УЛЯНОВСК - Прдст     - -
16:00   РУС2-УП СИЗРАН-2003 - КРИЛЯ СОВЕТОВ II - Прдст     - -
16:00   РУС2-УП 1856 МОРДОВИЯ С. - ЗЕНИТ ИЖЕВСК - Прдст     - -
16:00   ДАН2 926 ФРЕМ - СИДВЕСТ - Прдст     - -
16:00   ДАН2 1371 СКОВШОВЕД - ЯМЕРБУГТ - Прдст     - -
16:00   ДАН2 1574 ХИЛЕРОД - ДАЛУМ ИФ - Прдст     - -
16:00   EDRR THISTED (W) - ВЕЙЛЕ БК /Ж/ - Прдст     - -
16:00   НОР ЛСК КВИНЕР /Ж/ - СТАБЕК /Ж/ - Прдст     - -
16:00   НОР КОЛБОТН /Ж/ - LYN (W) - Прдст     - -
16:00   НОР 1882 АРНА БЬОРНАР /Ж/ - САНДВИКЕН /Ж/ - Прдст     - -
16:00   ПОЛ2 СИАРКА ТАРНОБРЖЕГ - ГРИФ ВЕЙХЕРОВО - Прдст     - -
16:00   БЪЛ3-ЮЗ МАРЕК - СЕПТЕМВРИ СИМИТЛИ - Прдст     - -
16:00   БЪЛ3-ЮЗ СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ - ПИРИН ГД - Прдст     - -
16:00   БЪЛ3-ЮЗ БАНСКО - РИЛСКИ СПОРТИСТ - Прдст     - -
16:00   БЪЛ3-ЮЗ БАЛКАН - CSKA 1948 - Прдст     - -
16:00   БЪЛ3-ЮЗ ХЕБЪР - СВОБОДА ПЕЩЕРА - Прдст     - -
16:00   БЪЛ3-ЮЗ МИНЬОР ПЕРНИК - БЕЛАСИЦА - Прдст     - -
16:00   БЪЛ3-ЮЗ ЧАВДАР ЕТРОПОЛЕ - ВИХРЕН - Прдст     - -
16:00   БЪЛ3-ЮЗ ПИРИН РАЗЛОГ - ELIN PELIN - Прдст     - -
16:00   БЪЛ3-ЮЗ ГЕРМАНЕЯ - БОТЕВ ИХТИМАН - Прдст     - -
16:00   БЪЛ3-СИ СПАРТАК ВН - СВЕТКАВИЦА - Прдст     - -
16:00   БЪЛ3-СИ ДОБРУДЖА - ЛОКОМОТИВ РУСЕ - Прдст     - -
16:00   ЮАР БЛЕК ЛЕОПАРДС - RICHARDS BAY FC - Прдст     - -
16:00   ЮАР SUPER EAGLES - TSHAKHUMA MADZIVHADILA - Прдст     - -
16:00   ЮАР 1686 ФК КЕЙПТАУН - РОЯЛ ИЙГЪЛС - Прдст     - -
16:00   ЮАР 1687 ФК РЕАЛ КИНГС - ПРЕТОРИЯ ЮНИВ. - Прдст     - -
16:00   ЮАР МТАТА БЪКС - ДЖОМО КОСМОС - Прдст     - -
16:00   ЮАР UTHONGATHI FC - МБОМБЕЛА ЮН. - Прдст     - -
16:00   БЛРС ФК ДИНАМО МИНСК - ГОМЕЛ - Прдст     - -
16:00   ЕСТ 1841 ТРАНС НАРВА - ТАЛИН КАЛЕВ - Прдст     - -
16:00   УЗБ КОКАНД 1912 - НАСАФ К. - Прдст     - -
16:00   МЛЗ ПЕРАК - СЕЛАНГОР ПКНС - Прдст     - -
16:00   МЛЗ СЕЛАНГОР - КУАЛА ЛУМПУР - Прдст     - -
16:00   СИР АЛ ИТИХАД АЛЕПО - АЛ ВАТБА - Прдст     - -
16:00   АРМ ШИРАК ГЮМРИ - АРАРАТ ЕРЕВАН - Прдст     - -
16:00   ТЛНД 1849 ПОРТ ФК - ПРАЧУАП ФК - Прдст     - -
16:00   ИРАК AL BAHRI - АЛ МИНАА - Прдст     - -
16:00   ПАЛ ТАРАЖИ ВАДИ АЛ НЕС - МАРКЕЗ БАЛАТА - Прдст     - -
16:00   УГНД БРАЙТ СТАРС - MBARARA CITY - Прдст     - -
16:00   УГНД БУЛ ФК - JINJA SSS - Прдст     - -
16:00   КОС ФЕРОНИКЕЛИ - ЛИРИА - Прдст     - -
16:00   КОС GJILANI - ТРЕПЧА 89 - Прдст     - -
16:05   УРУГ1 ХУВЕНТУД ЛП - СЕРО ЛАРГО - Прдст     - -
16:15   EDRR B93 COPENHAGEN (W) - ВАРДЕ /Ж/ - Прдст     - -
16:15   КЕНИЯ ВАЗИТО - МАТАРЕ ЮН. - Прдст     - -
16:30   АНГ-ИСТМ 172 ХЕНДЪН - МЕРСТАМ - Прдст     - -
16:30   ГЕРЗАП 497 РОТ ВАЙС ЕСЕН - АЛЕМАНИЯ ААХЕН - Прдст     - -
16:30   ГЕР АЙНТРАХТ ФР. - ХЕРТА БЕРЛИН - Прдст     - -
16:30   ГЕР ЛАЙПЦИГ - ХОФЕНХАЙМ - Прдст     - -
16:30   ГЕР ЩУТГАРТ - ВЕРДЕР - Прдст     - -
16:30   ГЕР ХАНОВЕР 96 - БАЙЕРН МЮНХЕН - Прдст     - -
16:30   ГЕР ХАМБУРГЕР - ФРАЙБУРГ - Прдст     - -
16:30   РУС РУБИН КАЗАН - РОСТОВ - Прдст     - -
16:30   ПОЛ ПЯСТ ГЛИВИЦЕ - ПОГОН ШЧЕШИН - Прдст     - -
16:30   УЕЛС ЛАНДУДНО ФК - БАРИ ТАУН ФК - Прдст     - -
16:30   УЕЛС КАРДИФ МЮ - БАЛА ТАУН - Прдст     - -
16:30   УЕЛС НЮТАУН - ПРЕСТАТИН ТАУН - Прдст     - -
16:30   ПАР1 ФК РИВЪР ПЛЕЙТ - GUAIRENA FC - Прдст     - -
16:30   ПАР1 Г. КАБАЛЕРО - РУБИО НУ - Прдст     - -
16:45   БАХР НАДЖМА - МАЛИКИА - Прдст     - -
17:00   ШОТЧ 782 КУИН'САУТ - ДЪНДИ ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
17:00   ШОТЧ ЛИВИНГСТЪН - БРИКИН СИТИ - Прдст     - -
17:00   ШОТЧ 632 ИНВЪРНЕС КТ - ДЪНФЪРМЛИН АТЛЕТИК - Прдст     - -
17:00   ШОТЧ ДЪМБАРТЪН - ФОЛКЪРК - Прдст     - -
17:00   ШОТЧ 783 СТ МИРЪН - ГРИНОК МОРТЪН - Прдст     - -
17:00   ШОТ1 АЛБИЪН Р. - ИЙСТ ФАЙФ - Прдст     - -
17:00   ШОТ1 СТРАНРАР - РЕЙТ РОУВЪРС - Прдст     - -
17:00   ШОТ1 ФОРФАР АТЛЕТИК - КУИНС ПАРК - Прдст     - -
17:00   ШОТ1 АРБРОУТ - ЕЪРДРИОНИНАНС - Прдст     - -
17:00   ШОТ2 ЕДИНБУРГ СИТИ - КЛАЙД - Прдст     - -
17:00   ШОТ2 БЕРИК РЕЙНДЖЪРС - КАУДЪНБИЙТ - Прдст     - -
17:00   ШОТ2 АНАН АТЛЕТИК - СТЪРЛИНГ АЛБИОН - Прдст     - -
17:00   ШОТ2 СТЕНХАУСМЮЪР - МОНТРОУЗ - Прдст     - -
17:00   ШОТ2 ЕЛГИН СИТИ - ПИТЪРХЕД - Прдст     - -
17:00   ШОТ 171 РОС КАУНТИ - МЪДЪРУЕЛ - Прдст     - -
17:00   ШОТ 169 ПАРТИК ТИСЪЛ - ХАМИЛТЪН АК. - Прдст     - -
17:00   ШОТ КИЛМАРНЪК - АБЪРДИЙН - Прдст     - -
17:00   ШОТ 170 ФК ДЪНДИ - СЕЙНТ ДЖОНСТЪН - Прдст     - -
17:00   АНГЧ БРЕНТФОРД - К.П.Р. - Прдст     - -
17:00   АНГЧ БОЛТЪН УОНДЪРЪРС - УУЛВЪРХЯМПТЪН - Прдст     - -
17:00   АНГЧ БИРМИНГАМ СИТИ - ШЕФИЛД ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
17:00   АНГЧ ЛИЙДС ЮНАЙТЕД - БАРНЗЛИ - Прдст     - -
17:00   АНГЧ ИПСУИЧ - АСТЪН ВИЛА - Прдст     - -
17:00   АНГЧ ДАРБИ КАУНТИ - МИДЪЛЗБРО - Прдст     - -
17:00   АНГЧ БРИСТОЛ СИТИ - ХЪЛ СИТИ - Прдст     - -
17:00   АНГЧ СЪНДЪРЛАНД - БЪРТЪН АЛБ. - Прдст     - -
17:00   АНГЧ ШЕФИЛД УЕНЗДИ - РЕДИНГ - Прдст     - -
17:00   АНГЧ ПРЕСТЪН НОРТ ЕНД - НОРИЧ СИТИ - Прдст     - -
17:00   АНГ2 БАРНЕТ - НЮПОРТ КАУНТИ - Прдст     - -
17:00   АНГ2 УИКЪМБ - АКРИНГТЪН - Прдст     - -
17:00   АНГ2 СУИНДЪН ТАУН - ГРИМЗБИ - Прдст     - -
17:00   АНГ2 НОТС КАУНТИ - ЙОУВИЛ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ2 МАНСФИЙЛД - ПОРТ ВЕЙЛ - Прдст     - -
17:00   АНГ2 ЛИНКЪЛН С. - КОЛЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
17:00   АНГ2 ФОРЕСТ ГРИЙН РОУВЪРС - ЧЕСТЪРФИЙЛД - Прдст     - -
17:00   АНГ2 ЕКЗИТЪР СИТИ - КРОУЛИ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ2 КРЮ АЛЕКСАНДРА - МОРКАМБ - Прдст     - -
17:00   АНГ2 КАРЛАЙЛ ЮНАЙТЕД - ЛУТЪН - Прдст     - -
17:00   АНГ2 КЕЙМБРИДЖ ЮН. - ЧЕЛТНЪМ - Прдст     - -
17:00   АНГ1 АФК УИМБЪЛДЪН - ОЛДЪМ АТЛЕТИК - Прдст     - -
17:00   АНГ1 САУТЕНД ЮНАЙТЕД - МИЛТЪН КИЙНС ДОНС - Прдст     - -
17:00   АНГ1 ШРОСБЪРИ ТАУН - БЕРИ - Прдст     - -
17:00   АНГ1 СКЪНТОРП ЮНАЙТЕД - УОЛСОЛ - Прдст     - -
17:00   АНГ1 РОДЪРЪМ ЮНАЙТЕД - БРИСТОЛ РОУВЪРС - Прдст     - -
17:00   АНГ1 РОЧДЕЙЛ - БРАДФОРД СИТИ - Прдст     - -
17:00   АНГ1 ПОРТСМУТ - ЧАРЛТЪН - Прдст     - -
17:00   АНГ1 115 НОРТХЯМПТЪН ТАУН - ПЛИМУТ АРГАЙЛ - Прдст     - -
17:00   АНГ1 ДЖИЛИНГАМ - БЛЯКПУЛ - Прдст     - -
17:00   АНГ1 ФЛИЙТУУД ТАУН - УИГЪН АТЛЕТИК - Прдст     - -
17:00   АНГ1 ДОНКАСТЪР РОУВЪРС - ОКСФОРД ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
17:00   АНГСЛ ЙОУВИЛ ТАУН /Ж/ - АРСЕНАЛ ЛФК /Ж/ - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ 220 АШТЪН ЮНАЙТЕД - НАНТУИЧ Т. - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ 269 МАРИН ФК - УИТБИ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ 265 ЛАНКАСТЪР СИТИ - СТАУЪРБРИДЖ - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ 256 ХЕНСФОРД ТАУН - МИКЪЛОВЪР СПОРТС - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ 254 ГРАНТЪМ ТАУН - ОЛТРИНКЪМ - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ БЪКСТЪН - СЪТЪН ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ 240 БАРУЕЛ - ФАРЗЛИ СЕЛТИК - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ СТЕЙЛИБРИДЖ СЕЛТИК - КОАЛВИЛ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ 273 СТАФОРД РЕЙНДЖЪРС - СВ АКВАФОРС - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ 270 РЪШАЛ ОЛИМПИК - УИТЪН АЛБИОН - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ 271 МАТЛОК ТАУН - УЪРКИНГТЪН - Прдст     - -
17:00   АНГ-СПЛ УОРИНГТЪН ТАУН - ХЕЙЛСОУЕН ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ БРОМЛИ - БОРЪМ УУД - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ АЛДЪРШОТ ТАУН - БАРОУ - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ АФК ФАЙЛД - СОЛИХЪЛ МУУРС - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ ГАЙЗЛИ ФК - УОКИНГ - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ ЕБСФЛИЙТ ЮН. - СЪТЪН ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ ДОУВЪР АТЛЕТИК - ГЕЙТСХЕД - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ ДАГЕНАМ &РЕД. - МЕЙДЪНХЕД - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ ЧЕСТЪР ФК - МЕЙДСТОУН ЮН. - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ ЛЕЙТЪН ОР. - РЕКСЪМ - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ ХАРТЛИПУЛ ЮНАЙТЕД - ТОРКИ ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ ХАЛИФАКС ТАУН - ТРАНМИЪР РОУВЪРС - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ КОНКОРД РЕЙНДЖ. - ПУУЛ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 153 ЧЕЛМСФОРД СИТИ - ХАВАНТ &УОТЪР. - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 155 ГЛОСТЪР СИТИ - ИЙСТ ТЪРЪК - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 151 ДАРТФОРД - БАТ СИТИ - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 146 СЕЙНТ ОЛБАНС - ХЕМПТЪН - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ ОКСФОРД СИТИ - БОГНЪР РИДЖЪС - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ ХЪНГЪРФОРД ТАУН ФК - УАЙТХОУК - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 144 ХЕМЪЛ ХЕМПСТЕД - ИЙСТБОРН БЪРО - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 154 ТРУРО СИТИ - БРЕЙНТРИЙ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 143 УИЙЛДСТОУН - ЧИПЪНЪМ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 152 УЕЛИНГ ЮНАЙТЕД - УЕСТЪН С.М. - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 131 ДАРЛИНГТЪН ФК - НЪНИЙТЪН ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 126 КЪРЗЪН АШТЪН - СПЕНИМУР ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 134 БРАДФОРД ПАРК АВЕНЮ - ХАРОГЕЙТ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ БЛАЙТ СПАРТАНС - СТОКПОРТ КАУНТИ - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ ОЛФРИТЪН ТАУН - ЮНАЙТЕД ЪФ МАН. - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ ТЕЛФОРД ЮНАЙТЕД - ГЕЙНЗБРО ТРИНИТИ - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ НОРТ ФЕРИБИ - КИДЪРМИНСТЪР ХАРИЪРС - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 129 ЙОРК СИТИ - ЛЕМИНГТЪН - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 141 ТАМУЪРТ - ЧОРЛИ - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 1704 САУТПОРТ - БРАКЛИ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ 128 САЛФОРД СИТИ - БОСТЪН ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
17:00   АНГ-ИСТМ 161 ЕНФИЙЛД ТАУН - УОРТИНГ ФК - Прдст     - -
17:00   АНГ-ИСТМ БЪРДЖИС ХИЛ ТАУН - СТЕЙНЗ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-ИСТМ 194 БРАЙТЛИНГСИ РЕГЕНТ - МЕТ. ПОЛИС - Прдст     - -
17:00   АНГ-ИСТМ ТУТИНГ'МИТЧЪМ - ХАРЛОУ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-ИСТМ 180 ТЪРЪК ФК - КИНГСТОНИЪН - Прдст     - -
17:00   АНГ-ИСТМ 177 НИЙДАМ МАРКЕТ - ХАРОУ БОРОУ - Прдст     - -
17:00   АНГ-ИСТМ 179 МАРГЕЙТ - БИЛЪРИКИ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-ИСТМ ЛОУСТОФТ ТАУН - ТОНБРИДЖ ЕЙНДЖ. - Прдст     - -
17:00   АНГ-ИСТМ 176 ЛЕДЪРХЕД ФК - ЛЕСТЪН - Прдст     - -
17:00   АНГ-ИСТМ 166 ФОЛКСТЪН ИНВИКТА - ДЪЛУИЧ ХАМЛЕТ - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ ДЪНСТЕЙБЪЛ Т. - СТ ИВС ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ 282 ДОРЧЕСТЪР ТАУН - СЛАУ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ 278 БАНБЪРИ ЮНАЙТЕД - МЕРТИР ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ КИНГС ЛИН ФК - СТ НИОТС ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ ХИТЧИН ТАУН - БИШЪПС СТОРТ. - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ 283 ХЕРЕФОРД ЮНАЙТЕД - КЕТЪРИНГ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ ГОСПОРТ БЪРО - ФРОМ ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ ФАРНБЪРО - ЧЕШЪМ ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ 320 РОЙСТЪН ТАУН - БИГЪЛСУЕЙД ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ РЕДИЧ ЮНАЙТЕД - ТИВЪРТЪН - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ КИНГС ЛАНГЛИ - УЕЙМЪТ - Прдст     - -
17:00   АНГ-ЮПЛ СТРАДФОРД ТАУН ФК - БЕЙЗИНГСТОУК ТАУН - Прдст     - -
17:00   АНГ УОТФОРД - КРИСТЪЛ ПАЛАС - Прдст     - -
17:00   ИСП2 РЕАЛ САРАГОСА - АЛМЕРИЯ - Прдст     - -
17:00   ИСП2 ХИМНАСТИК ТАРАГОНА - НУМАНСИЯ - Прдст     - -
17:00   ИСПБ 706 РЕАЛ СОСИЕДАД Б - МИРАНДЕС - Прдст     - -
17:00   ГЪР 1855 КИСАМИКОС - ОФИ КРИТ - Прдст     - -
17:00   ГЕРЗАП 489 ВУПЕРТАЛЕР - БОРУСИЯ ДОРТМУНД II - Прдст     - -
17:00   ГЕРС ШВАРЦ ВАЙС РЕДЕН - СВ ЮТИН 08 - Прдст     - -
17:00   ШВ1 1441 ДЕГЕРФОШ ИФ - ЛАНДСКРОНА БОИС - Прдст     - -
17:00   ШВ 797 ЙОСТЕРСУНД ФК - ЙОРЕБРО СК - Прдст     - -
17:00   ШВ1-С УМЕО ФК - FC LINKOPING CITY - Прдст     - -
17:00   ШВ1-С КАРЛСЛУНД - КАРЛСТАД ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
17:00   ШВ1-С АРАМЕЙСКА-СИРИАНСКА ИФ - ВЕСТЕРОС СК - Прдст     - -
17:00   ШВ1-ЮГ 672 ХУСКВАРНА - УТСИКТЕН - Прдст     - -
17:00   ШВ1-ЮГ 854 ШЬОВДЕ АИК - ЛУНД БК - Прдст     - -
17:00   ШВ 1683 ЛИМХ. БУНКЕФЛО /Ж/ - КРИСТИАНСТАД ДФФ /Ж/ - Прдст     - -
17:00   АВРЛИ 1651 ФК ШАДЛАУ - БРУК/ЛЕЙТА - Прдст     - -
17:00   АВС-Ц 1861 УНИОН ГЮРТЕН - ПАШИНГ/ЛАСК - Прдст     - -
17:00   АВС-ЗАП ФК ХАРД - ФК АНИФ - Прдст     - -
17:00   АВС-ЗАП FC ALBERSCHWENDE - ВАЛС ГРЮНАУ - Прдст     - -
17:00   АВС ВОЛФСБЕРГЕР - ЩУРМ ГРАЦ - Прдст     - -
17:00   ФИН АЛАНД ЮН. /Ж/ - ОНС /Ж/ - Прдст     - -
17:00   РУС1 ФК ЗЕНИТ ПЕТЕРБУРГ II - КРИЛЯ СОВЕТОВ - Прдст     - -
17:00   РУС1 РОТОР ВОЛГОГРАД - ЛУЧ-ЕНЕРГИЯ - Прдст     - -
17:00   РУС2-Ю ФК ЧАЙКА - ФК АКАДЕМИЯ - Прдст     - -
17:00   РУС2-Ю СПАРТАК ВЛАДИКАВКАЗ - АФИПС - Прдст     - -
17:00   РУС2-ЗАП ТЕКСТИЛШЧИК - ЛОКО МОСКВА 2 - Прдст     - -
17:00   ДАН 452 ФК КОПЕНХАГЕН - ХОРСЕНС - Прдст     - -
17:00   2G1 1632 МОС - ФРЕДРИКСТАД - Прдст     - -
17:00   2G1 1633 ЕЛВЕРУМ - БЕРУМ - Прдст     - -
17:00   2G2 1631 ФЛЕКЕРЬОЙ - КЕЛСОС - Прдст     - -
17:00   2G2 1630 ХЬОД - ВАРД ХАУГЕСУНД - Прдст     - -
17:00   ПОЛ2 ЕНЕРГЕТИК РОВ РИБНИК - ГКС БЕЛХАТОВ - Прдст     - -
17:00   ПОЛ2 ОЛИМПИЯ ЕЛБЛОНГ - ЛКС ЛОДЗ - Прдст     - -
17:00   ПОЛ2 ВАРТА ПОЗНАН - ЗНИЧ ПРУШКОВ - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3 БОТЕВ ГЪЛЪБОВО - БОТЕВ ВРАЦА - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3 НЕСЕБЪР - ЧЕРНОМОРЕЦ БАЛЧИК - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3 ЦАРСКО СЕЛО - МОНТАНА - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-ЮИ ЗАГОРЕЦ НОВА ЗАГОРА - АСЕНОВЕЦ 2005 - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-ЮИ SOKOL MARKOVO - БОРИСЛАВ ПЪРВОМАЙ - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-ЮИ АТЛЕТИК КУКЛЕН - YAMBOL 1915 - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-ЮИ РОЗОВА ДОЛИНА - РАКОВСКИ 2011 - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-ЮИ ГИГАНТ СЪЕДИНЕНИЕ - КАРНОБАТ - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-ЮИ ДИМИТРОВГРАД - АРДА КЪРДЖАЛИ - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-ЮИ МИНЬОР РАДНЕВО - СВИЛЕНГРАД - Прдст     - -
17:00   РУМ3-1 CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC - АЕРОСТАР БАКАУ - Прдст     - -
17:00   РУМ3-1 SANATATEA DARABANI - BUCOVINA RADAUTI - Прдст     - -
17:00   РУМ3-1 TARGU SECUIESC - ОЦЕЛУЛ ГАЛАЦ - Прдст     - -
17:00   РУМ3-2 ИНАИНТЕ МОДЕЛУ - AGRICOLA BORCEA - Прдст     - -
17:00   РУМ3-2 CSM OLTENITA - УНИРЯ 2004 СЛОБОЗИЯ - Прдст     - -
17:00   РУМ3-2 PROGRESUL SPARTAC - OLIMPIA RAMNICU SARAT - Прдст     - -
17:00   РУМ3-2 METALUL BUZAU - VICTORIA TRAIAN - Прдст     - -
17:00   РУМ3 VOINTA SAELELE - КОНКОРДИЯ 2 - Прдст     - -
17:00   РУМ3 GLORIA POPESTI LEORDENI - CS SPORTING ROSIORI - Прдст     - -
17:00   РУМ3-4 CSM LUGOJ - АКСО ФИЛИАСИ - Прдст     - -
17:00   РУМ3-4 CS UNIVERSITAT. CRAIOVA II - ACS SIRINEASA - Прдст     - -
17:00   РУМ3-4 ACS GHIRODA - CETATE DEVA - Прдст     - -
17:00   РУМ3-4 CSM SCOLAR RESITA - INTERNATIONAL BALESTI - Прдст     - -
17:00   РУМ3-5 КС ИЕРНУТ - UNIREA TASNAD - Прдст     - -
17:00   РУМ3-5 ASC RECEA - CFR CLUJ II - Прдст     - -
17:00   РУМ3-5 FC AVRIG - УНИВ. КЛУЖ - Прдст     - -
17:00   РУМ3-5 AVANTUL REGHIN - PERFORMANTA IGHIU - Прдст     - -
17:00   УКР ШАХТЬОР Д. - ВОРСКЛА - Прдст     - -
17:00   СЪРБ1 TEMNIC 1924 - ЯГОДИНА - Прдст     - -
17:00   СЪРБ1 ФК СЛОБОДА УЖИЦЕ - СИНДЖЕЛИК БЕЛГРАД - Прдст     - -
17:00   СЪРБ1 ПРОЛЕТЕР НС - МЕТАЛАЦ ГМ - Прдст     - -
17:00   МАР2 ЖСМ ЛАЙОУН - УСМ ОЙДА - Прдст     - -
17:00   АЛБ KAMZA - ЛУШНЯ - Прдст     - -
17:00   АЛБ ВЛАЗНЯ - LUFTETARI GJIROKASTER - Прдст     - -
17:00   МАЛ 1858 БИРКИРКАРА - ХАМРУН СПАРТАНС - Прдст     - -
17:00   МАЛ ХИБЪРНИЪНС - БАЛЦАН ЮТС - Прдст     - -
17:00   МАЛ LIJA ATHLETIC - ФЛОРИАНА - Прдст     - -
17:00   МАЛ ВАЛЕТА - ГЗИРА ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
17:00   АНГОЛА CUANDO CUBANGO FC - СК КАБУСКОРП - Прдст     - -
17:00   АНГОЛА РЕКРЕАТИВО ДА КАЛА - ПЕТРО АТЛЕТИКО - Прдст     - -
17:00   СИРЛ 1238 КРУСЕЙДЪРС - КЛИФТЪНВИЛ - Прдст     - -
17:00   СИРЛ 1234 АРДС ФК - БАЛИНАМАЛАРД ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
17:00   СИРЛ 1237 ЛИНФИЙЛД - КОЛРЕЙН - Прдст     - -
17:00   СИРЛ 1240 ГЛЕНТОРАН - КАРИК РЕЙНДЖЪРС - Прдст     - -
17:00   СИРЛ ГЛЕНАВОН - БАЛИМЕНА ЮН. - Прдст     - -
17:00   СИРЛ 1241 ДЪНГАНЪН СУИФТС - УОРЪНПОЙНТ ТАУН - Прдст     - -
17:00   СИРЛ SPORT & LEISURE SWIFTS - НЮИНГТЪН ЮК - Прдст     - -
17:00   СИРЛ КУИНС ЮНИВЪРСИТИ - ТОБЕРМОР ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
17:00   СИРЛ ЛИСБЪРН ДИСТИЛЪРИ - ДЪНДЕЛА ФК - Прдст     - -
17:00   СИРЛ ДОНЕГАЛ СЕЛТИК - ПОРТСТЮАРТ ФК - Прдст     - -
17:00   СИРЛ БАНБРИДЖ ТАУН - МОЙОЛА ПАРК ФК - Прдст     - -
17:00   СИРЛ АНАГ ЮНАЙТЕД ФК - АРМА СИТИ - Прдст     - -
17:00   СИРЛ1 БАЛИКЛЕЪР КОМРАДС ФК - УЕЛДЪРС - Прдст     - -
17:00   СИРЛ1 ПСНИ - НОКБРЕДА - Прдст     - -
17:00   СИРЛ1 ЛИМАВЕДИ ЮН. - ЛУРГАН СЕЛТИК - Прдст     - -
17:00   СИРЛ1 ЛАРН - ДЕРГВЮ ФК - Прдст     - -
17:00   СИРЛ1 ИНСТИТЮТ ФК - ЛАФГОЛ - Прдст     - -
17:00   ОАЕ 1867 АЛ ВАХДА АБУ ДАБИ - АДЖМАН КЛУБ - Прдст     - -
17:00   ОАЕ АЛ НАСЪР - АЛ АИН - Прдст     - -
17:00   МАК-ИЗТ FK OSOGOVO - FK SASA - Прдст     - -
17:00   МАК-ИЗТ ФК КОЖУФ МИРАВЦИ - FK PLACKOVICA - Прдст     - -
17:00   МАК-ИЗТ FK TIKVES - БОРЕЦ ВЕЛЕС - Прдст     - -
17:00   МАК-ИЗТ FK POBEDA VALANDOVO - FK BELASICA - Прдст     - -
17:00   МАК-ЗАП ФК НОВАЦИ - ГЬОРЧЕ ПЕТРОВ - Прдст     - -
17:00   МАК-ЗАП ЗАЯСИ З. - ГОСТИВАР - Прдст     - -
17:00   МАК-ЗАП ЛОКОМОТИВА СКОПИЕ - ТЕТЕКС ТЕТОВО - Прдст     - -
17:00   МАК-ЗАП FK STRUGA - ГОРНО ЛИСИЦЕ - Прдст     - -
17:00   ПАЛ ШАБАБ ДОРА - ТАКАФИ Т. - Прдст     - -
17:15   ИСП СЕЛТА ВИГО - ВАЛЕНСИЯ - Прдст     - -
17:30   ИТА SASSUOLO (W) - РЕС РОМА /Ж/ - Прдст     - -
17:30   БЪЛ БОТЕВ ПЛОВДИВ - ЛУДОГОРЕЦ - Прдст     - -
17:30   АНГОЛА САГРАДА ЕСПЕРАНСА - СПОРТИНГ ДЕ КАБИНДА - Прдст     - -
17:30   КОНГО AS DRAGONS - МОТЕМА ПЕМБЕ - Прдст     - -
17:30   Б.ХЕРЦ РАДНИК БЕЛИНА - ЖРИНСКИ МОСТАР - Прдст     - -
17:30   Ч.ГОРА ИСКРА ДАНИЛОВГРАД - СУТИЕСКА НИКШИЧ - Прдст     - -
17:30   Ч.ГОРА 1868 ЗЕТА ГОЛУБОВЦИ - ФК КОМ ПОДГОРИЦА - Прдст     - -
17:30   Ч.ГОРА ГЪРБАЛ Р. - ДЕЧИЧ ТУЗИ - Прдст     - -
17:30   Ч.ГОРА ОФК ПЕТРОВАЦ - РУДАР ПЛЕВЛЯ - Прдст     - -
17:45   ИЗР 1658 АП. КИРЯТ ШМОНА - БНЕЙ САХНИН ФК - Прдст     - -
17:50   СЛВН АЛУМИНИЙ - МАРИБОР - Прдст     - -
18:00   ИЗР МАК. ПЕТАХ ТИКВА - МАКАБИ ХАЙФА - Прдст     - -
18:00   КИП ОМОНИЯ НИКОЗИЯ - АЕЛ ЛИМАСОЛ - Прдст     - -
18:00   КИП НЕА САЛАМИНА - ДОКСА КАТОКОПИЯ - Прдст     - -
18:00   ФР МАРСИЛИЯ - ЛИЛ - Прдст     - -
18:00   ИСПБ 846 АМОРЕБИЕТА - БАРАКАЛДО - Прдст     - -
18:00   ИСПБ4 БЕТИС Б - КАРТАХЕНА - Прдст     - -
18:00   ПОР ПАСОШ ФЕРЕЙРА - БЕЛЕНЕНСЕС - Прдст     - -
18:00   ПОР 1492 УНИАО МАДЕЙРА - СПОРТИНГ КОВИЛЯ - Прдст     - -
18:00   ПОР АКАДЕМИКА КОИМБРА - РЕАЛ - Прдст     - -
18:00   ЧИЛИ 881 ДЕПОРТЕС ИКИКЕ - ПАЛЕСТИНО - Прдст     - -
18:00   СЛВК ЗЛАТЕ МОРАВЦЕ - ЗЕМ. МИХАЛОВЦЕ - Прдст     - -
18:00   СЛВК СЕНИЦА - ПОДБРЕЗОВА - Прдст     - -
18:00   ЧЕХ БОХЕМИАНС 1905 - ВИСОЧИНА ИХЛАВА - Прдст     - -
18:00   ЧЕХ ФК СЛОВАЧКО - ДУКЛА ПРАГА - Прдст     - -
18:00   ЧЕХ2 353 ФК ПРИБРАМ - ХРАДЕЦ КРАЛОВЕ - Прдст     - -
18:00   ЧЕХ2 360 МАС ТАБОРСКО - ЗНОЙМО - Прдст     - -
18:00   УНГ ХОНВЕД БУДАПЕЩА - УЙПЕЩ БУДАПЕЩА - Прдст     - -
18:00   УНГ ВАШАШ БУДАПЕЩА - МЕЗЬОКЬОВЕШД - Прдст     - -
18:00   УНГ 182 ХАЛАДАШ - БАЛМАЗУЙВАРОШ СП. - Прдст     - -
18:00   УНГ ДИОШДЬОР - ПУШКАШ АК. - Прдст     - -
18:00   УНГ ФЕРЕНЦВАРОШ - ПАКШ - Прдст     - -
18:00   ПОЛ2 ЛЕГИОНОВИЯ Л. - ГВАРДИЯ КОШАЛИН - Прдст     - -
18:00   ПОЛ2 ВИСЛА ПУЛАВИ - ЯСТШЕМБИЕ З. - Прдст     - -
18:00   ПОЛ2 РАДОМЯК РАДОМ - СТАЛ СТАЛОВА ВОЛА - Прдст     - -
18:00   ХЪР2 1870 ВАРАЖДИН - ДУГОПОЛЕ - Прдст     - -
18:00   ХЪР2 КУСТОСИЯ - ЛУЧКО - Прдст     - -
18:00   ХЪР2 НК НОВИГРАД - ДИНАМО ЗАГРЕБ 2 - Прдст     - -
18:00   РУМ 1392 КОНКОРДИЯ KЯЖНА - КС ВОЛУНТАРИ - Прдст     - -
18:00   СЛВН НК АНКАРАН - РУДАР ВЕЛЕНЕ - Прдст     - -
18:00   СЛВН МАРИБОР - ТРИГЛАВ - Прдст     - -
18:00   СЛВН НК ЦЕЛЕ - ДОМЖАЛЕ - Прдст     - -
18:00   СЪРБ ЯВОР ИВАНИЦА - ЗЕМУН - Прдст     - -
18:00   СЪРБ РАД БЕЛГРАД - РАДНИК СУРДУЛИЦА - Прдст     - -
18:00   МАР1 ШАБАБ АТЛАС КЕНИФРА - ОКС ОЛИМПИК ДЕ САФИ - Прдст     - -
18:00   МАР1 1177 РАПИД УЕД ЗЕМ - ИРТ ИТИХАД ТАНЖЕР - Прдст     - -
18:00   МАР2 РАДЖА БЕНИ МЕЛАЛ - ЮСУФИА БЕРЕШИД - Прдст     - -
18:00   МАР2 МАС МАГРИБ - WYDAD TEMARA - Прдст     - -
18:00   МАР2 МОЛУДИА ОДЖА - OLYMPIQUE DCHEIRA - Прдст     - -
18:00   МАР2 JEUNESSE BEN GUERIR - SIDI KACEM - Прдст     - -
18:00   МАР2 КЕНИТРА - ИТИХАД ХЕМИСЕТ - Прдст     - -
18:00   МАР2 СПОРТИВ ДЕ САЛЕ - ВАФ ВИДАД - Прдст     - -
18:00   МАР2 Р. БЕРНУСИ - ЧАБАБ КАСБА ТАДЛА - Прдст     - -
18:00   БЛРС 1584 ТОРПЕДО ЖОДИНО - ФК МИНСК - Прдст     - -
18:00   УЗБ ЛОКОМОТИВ Т. - СОГДИАНА ДЖИЗАК - Прдст     - -
18:00   АНГОЛА ИНТЕР ЛУАНДА - DESPORTIVO JGM - Прдст     - -
18:00   Б.ХЕРЦ ЧЕЛИК ЗЕНИЦА - БОРАЦ БАНЯ ЛУКА - Прдст     - -
18:00   Б.ХЕРЦ НК ВИТЕЖ - МЛАДОСТ ДОБОЙ - Прдст     - -
18:00   Б.ХЕРЦ ФК КРУПА - ЖЕЛЕЗНИЧАР - Прдст     - -
18:00   Ч.ГОРА МЛАДОСТ ПОДГ. - БУДУЧНОСТ П. - Прдст     - -
18:00   ИРАК ТАЛАБА - АЛ КУВА АЛ ДЖАВИЯ - Прдст     - -
18:30   ИСПБ4 CF LORCA DEPORTIVA - ХУМИЛА КФ - Прдст     - -
18:30   АВРЛИ 1652 АСК ЕБРАЙХСДОРФ - АМЩЕТЕН - Прдст     - -
18:30   РУС2Ц 1875 ЗВЕЗДА РЯЗАН - АРАРАТ МОСКВА - Прдст     - -
18:30   БЪЛ3-ЮИ ЕВРОКОЛЕЖ ПЛОВДИВ - ВЕРЕЯ СТАРА ЗАГОРА II - Прдст     - -
18:45   ПОЛ1 1663 ХРОБРИ ГЛОГОВ - ГКС КАТОВИЦЕ - Прдст     - -
19:00   КИП ЕРМИС АРАДИПУ ФК - ПАФОС ФК - Прдст     - -
19:00   ИСП2 ТЕНЕРИФЕ - УЕСКА - Прдст     - -
19:00   ИСП2 АЛБАСЕТЕ - РЕУС ДЕПОРТИУ - Прдст     - -
19:00   ИСПБ 484 ДЕПОРТИВО ФАБРИЛ - СЕЛТА ВИГО Б - Прдст     - -
19:00   ИСПБ 707 ЛЕЙОА - АРЕНАС ДЕ ГЕЧО - Прдст     - -
19:00   ИСПБ4 1221 ЕСИХА - ГРАНАДА Б - Прдст     - -
19:00   ИСПБ4 1149 ЕЛ ЕХИДО - МАРБЕЙЯ - Прдст     - -
19:00   ИСПБ4 1147 УКАМ МУРСИЯ - МЕРИДА А. Д. - Прдст     - -
19:00   ИТА САСУОЛО - ФИОРЕНТИНА - Прдст     - -
19:00   БЕЛ 279 О.Х. ЛЬОВЕН - МУСКРОН-ПЕРЮВЕЛЗ - Прдст     - -
19:00   ТУР АЛАНИЯСПОР - ГАЛАТАСАРАЙ - Прдст     - -
19:00   ЧЕХ МЛ. БОЛЕСЛАВ - ЗЛИН - Прдст     - -
19:00   РУС АНЖИ МАХАЧКАЛА - УРАЛ ЕКАТЕР. - Прдст     - -
19:00   НОР БРАН - СТАБЕК - Прдст     - -
19:00   ПОЛ ГУРНИК ЗАБЖЕ - ВИСЛА ПЛОЦК - Прдст     - -
19:00   ПОЛ1 1610 БИТОВИЯ БИТОВ - РАКОВ ЧЕНСТОХОВА - Прдст     - -
19:00   ПОЛ1 1674 ПОДБЕШКИДЗЕ ББ - МИЕДЖ Л. - Прдст     - -
19:00   ЕГИП 970 СЕМОУХА - АЛ ДАКЛЕЙ - Прдст     - -
19:00   ЕГИП 758 УАДИ ДЕГЛА - АЛ ЕНТАГ АЛ ХАРБИ - Прдст     - -
19:00   ЕГИП 762 ФК ТАНТА - АЛ МАСРИ КЛУБ - Прдст     - -
19:00   ЛАТ 1659 ЕЛГАВА - РИГА ФК - Прдст     - -
19:00   КАТАР AL-SADD SC - АЛ РАЙЯН - Прдст     - -
19:00   БАХР АЛ АХЛИ МАНАМА - АЛ МУХАРАК - Прдст     - -
19:00   ГРУЗ ДИЛА ГОРИ - МЕТАЛУРГ РУСТАВИ - Прдст     - -
19:00   ПАЛ ДЖАБАЛ АЛ МУКАБЕР - ХИЛАЛ АЛ КУДС - Прдст     - -
19:05   АРЖ2 1690 ДЕФ. БЕЛГРАНО - БАРАКАС СЕНТРАЛ - Прдст     - -
19:15   КАНГ МАН. ЮНАЙТЕД - ТОТНЪМ ХОТСПЪР - Прдст     - -
19:15   АРЖ АТЛЕТИКО ТЕМПЕРЛЕЙ - ВЕЛЕС САРСФИЙЛД - Прдст     - -
19:15   АРЖ САН МАРТИН СХ - ЛАНУС - Прдст     - -
19:30   ГЕР ДОРТМУНД - ЛЕВЕРКУЗЕН - Прдст     - -
19:30   АВС ЛАСК ЛИНЦ - АУСТРИЯ ВИЕНА - Прдст     - -
19:30   АВС МАТЕРСБУРГ - САНКТ ПЬОЛТЕН - Прдст     - -
19:30   ОАЕ 1874 АЛ ДЖАЗИРА АД - ШАРДЖА - Прдст     - -
20:00   ИЗР АПОЕЛ АШКЕЛОН - АПОЕЛ АККО - Прдст     - -
20:00   АНГСЛ СЪНДЪРЛАНД /Ж/ - БРИСТОЛ ЛФК /Ж/ - Прдст     - -
20:00   ШВЦ САНКТ ГАЛЕН - ФК ТЮН - Прдст     - -
20:00   ШВЦ ГРАСХОПЪР ЦЮРИХ - ЛУГАНО - Прдст     - -
20:00   ШВЦ1 СЕРВЕТ ЖЕНЕВА - НЮШАТЕЛ КСАМАКС ФК - Прдст     - -
20:00   САЩ МОНРЕАЛ ИМПАКТ - LOS ANGELES FC - Прдст     - -
20:00   ХЪР РИЕКА - ОСИЕК - Прдст     - -
20:00   БЪЛ 358 БЕРОЕ - ЦСКА СОФИЯ - Прдст     - -
20:00   СЛВН 1216 НД ГОРИЦА - КРЪШКО - Прдст     - -
20:00   СЪРБ РАДНИЧКИ НИШ - ЦЪРВЕНА ЗВЕЗДА - Прдст     - -
20:15   ПОР ФЕЙРЕНЗЕ - ВИТ. ГИМАРАЕШ - Прдст     - -
20:30   ИЗР МАКАБИ ТЕЛ АВИВ - БНЕЙ ЙЕХУДА - Прдст     - -
20:30   УНГ ВИДЕОТОН - ДЕБРЕЦЕН - Прдст     - -
20:45   РУМ ВИТОРУЛ КОНСТАНЦА - СТЯУА БУКУРЕЩ - Прдст     - -
21:00   ФР АМИЕН - РАСИНГ СТРАСБУРГ - Прдст     - -
21:00   ФР ТУЛУЗА - АНЖЕ - Прдст     - -
21:00   ФР МЕТЦ - СМ КАЕН - Прдст     - -
21:00   ФР ГИНГАМ - МОНАКО - Прдст     - -
21:00   БЕЛ 281 СЕНТ ТРЮИДЕН - ЮПЕН - Прдст     - -
21:00   БЕЛ 280 ВААСЛАНД/БЕВ. - ЛИЕРС - Прдст     - -
21:00   ЧИЛИ-Б 249 СТ. УОНДЪРЪРС - ДЕП. ЛА СЕРЕНА - Прдст     - -
21:00   САЩ-АЛ 1886 ОТАВА Ф. ФК - СЕВЕРНА КАРОЛИНА ФК - Прдст     - -
21:00   РУС1 БАЛТИКА КЛ. - ХИМКИ - Прдст     - -
21:00   ПЕРУ1 АЛИАНЦА АТЛЕТИКО - СПОРТ ЛОРЕТО - Прдст     - -
21:00   УРУГ ДАНУБИО - РАМПЛА - Прдст     - -
21:05   АРЖ2 САН МАРТИН ДЕ ТУКУМАН - ГИЛЕРМО БРАУН - Прдст     - -
21:15   ЧЕХ ЗБРОЙОВКА БЪРНО - ВИКТОРИЯ ПИЛЗЕН - Прдст     - -
21:15   ЕГИП АЛ НАСЪР КАЙРО - ЕНППИ КАЙРО - Прдст     - -
21:15   ЮАР 1685 КАЙЗЕР ЧИЙФС - ФРИЙ СТЕЙТ - Прдст     - -
21:30   ИТА-C ПИАЧЕНЦА КАЛЧО - ПРО ПИАЧЕНЦА - Прдст     - -
21:30   ИТА-C 262 МОНЦА БРИАНЦА - ДЖАНА ЕРМИНИО - Прдст     - -
21:30   ИТА-C 247 КАРАРЕЗЕ - ПИСТОЙЕЗЕ - Прдст     - -
21:30   ИТА-C ПРАТО - АРЕЦО - Прдст     - -
21:30   БЕЛ РК ГЕНК - АНДЕРЛЕХТ - Прдст     - -
21:30   АРЖ КА ТАЙЕРЕС - ХИМНАСИЯ ЛП - Прдст     - -
21:30   АРЖ2 НУЕВА ЧИКАГО - БРАУН ДЕ АДРОГУЕ - Прдст     - -
21:30   УРУГ1 ALBION FC - КА РЕНТИСТАС - Прдст     - -
21:30   УРУГ1 CENTRAL ESPANOL - ТАКУАРЕМБО ФК - Прдст     - -
21:30   УРУГ1 СЕРИТО - ПЛАЗА КОЛОНИЯ КД - Прдст     - -
21:30   УРУГ1 DEPORTIVO MALDONADO - ORIENTAL - Прдст     - -
21:30   УРУГ1 АТЛЕТИКО Ю. АМЕРИКА - VILLA TERESA - Прдст     - -
21:30   УРУГ1 ВИЙЯ ЕСПАНЬОЛА - МИРАМАР МИСИОНЕС - Прдст     - -
21:30   ПОЛ КОРОНА КЕЛЦЕ - ЯГЕЛОНИЯ Б. - Прдст     - -
21:30   ЕЙРЕ1 ЛОНГФОРД ТАУН - Ю СИ ДИ ДЪБЛИН - Прдст     - -
21:30   БРА-С ТОМБЕНЗЕ - ЖОИНВИЛ - Прдст     - -
21:45   АНГЧ КАРДИФ СИТИ - NOTTINGHAM FOREST - Прдст     - -
21:45   ИТА МИЛАН - БЕНЕВЕНТО - Прдст     - -
21:45   ЕЙРЕ1 КОБ РАМБЛЪРС - ДРОИДА ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
21:45   ЕЙРЕ СЛИГО РОУВЪРС - СЕЙНТ ПАТРИКС - Прдст     - -
22:00   САЩ ХЮСТЪН ДИНАМО - ТОРОНТО ФК - Прдст     - -
22:00   УРУГ МОНТЕВИДЕО УОНД. - АТЛЕТИКО РИВЪР ПЛЕЙТ - Прдст     - -
22:00   УРУГ ЛИВЪРПУЛ МОНТЕВИДЕО - РАСИНГ М. - Прдст     - -
22:00   БРА-А БАИА - САНТОШ - Прдст     - -
22:00   БРА-C РЕМО ПА - GLOBO FC - Прдст     - -
22:00   БРА-С 1664 БРАГАНТИНО - ТУПИ МГ - Прдст     - -
22:00   БРА-С 1667 ВОЛТА РЕДОНДА - КУИАБА МТ - Прдст     - -
22:00   МАР1 УИДАД КАЗАБЛАНКА - АКМ МАРАКЕШ - Прдст     - -
22:00   БОЛ ГУАБИРА - БОЛИВАР - Прдст     - -
22:30   КИСП СЕВИЛЯ - БАРСЕЛОНА - Прдст     - -
22:30   ПОР ЕЩОРИЛ ПРАЯ - БЕНФИКА ЛИСАБОН - Прдст     - -
22:30   САЩ НЮ ЙОРК РБ - ЧИКАГО ФАЙЪР - Прдст     - -
22:30   САЩ NORTH CAROLINA COURAGE (W) - ЮТА РОЯЛС ФК /Ж/ - Прдст     - -
22:30   БРА-Б ГУАРАНИ СП - САМПАЙО КОРЕА МА - Прдст     - -
22:30   БРА-Б АВАЙ - БРАЗИЛ ДЕ ПЕЛОТАС РС - Прдст     - -
22:30   БРА-Б ГОЯС - ФИГЕЙРЕНЗЕ СК - Прдст     - -
22:30   БРА-Б КР БРАЗИЛ - ВИЛА НОВА ГО - Прдст     - -
22:30   ПАР1 ОВЕТЕНСЕ - СП. ТРИНИДЕНСЕ - Прдст     - -
22:30   ПАР1 ФЛУГЕНСИО ЙЕРГОС - ДЕП. ЛИБЕРАСИОН - Прдст     - -
22:30   ПАР1 ФЕРНАНДО ДЕ ЛА МОРА - РЕСИСТЕНСИЯ - Прдст     - -
22:30   ПАР1 СПОРТИВО ИТЕНО - MARTIN LEDESMA - Прдст     - -
22:30   ВЕН АНСОАТЕГИ - ЕСТУДИАНТЕС ДЕ КАРАКАС - Прдст     - -
22:30   ВЕН АРАГУА - ДЕПОРТИВО ЛАРА - Прдст     - -
22:30   ВЕН КАРАКАС ФК - ДЕПОРТИВО ЛА ГУАИРА - Прдст     - -
23:00   ЧИЛИ-Б 251 САНТЯГО МОРНИНГ - КОБРЕЛОА - Прдст     - -
23:00   БРА-С ЛУВЕРДЕНЗЕ МТ - БОТОФОГО СП - Прдст     - -
23:00   КОЛБ 1837 ВАЙЕДУПАР - ФОРТАЛЕЗА - Прдст     - -
23:00   ЕКВ1 1893 КЛАН ХУВЕНИЛ - МАНТА ФК - Прдст     - -
23:00   ЕКВ1 PUERTO QUITO - АМЕРИКА ДЕ КИТО - Прдст     - -
23:15   УРУГ CA CERRO - ТОРКЕ - Прдст     - -
23:15   КОЛ 1810 ПАТРИОТАС - ЛА ЕКУИДАД - Прдст     - -
23:30   ЧИЛИ КОЛО КОЛО - ДЕП. ТЕМУКО - Прдст     - -
23:30   ПЕРУ 1457 СП. КРИСТАЛ - ДЕП. САН МАРТИН - Прдст     - -
23:30   ЕКВ1 ORENSE SC - САНТА РИТА - Прдст     - -
23:45   АРЖ БАНФИЙЛД - ГОДОЙ КРУС - Прдст     - -
ПРИКЛЮЧИЛИ СРЕЩИ
ЧАС МИН. ПЪРВ. N ДОМАКИН РЕЗ. ГОСТ ПП СТАТУС ГОЛМАЙСТОР К ПР. ДУЗ.
19:30   АНГСЛ ЛИВЪРПУЛ ЛФК /Ж/ - МАНЧЕСТЪР СИТИ /Ж/ - Отл     - -
17:00   РУМ3-5 ССП КЛУЖ - VIITORUL GHIMBAV - Отл     - -
14:00   СИР АЛ ДЖИХАД - АЛ МУХАФАЗА - Отл     - -
Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".
 
   ЧАС   Начален час     ПП   Първо полувреме    Плвр  Полувреме    Прекр  Прекратен   
   МИН.   Минута на срещата     СТАТУС   Статус на срещата 1 Плвр  Първо полувреме    Пркс  Прекъснат   
   ПЪРВ.   Първенство     К   Наказателни картони    2 Плвр  Второ полувреме    Отл  Отложен   
   РЕЗ.   Резултат     ПР.   Продължения    Прдст  Предстои    Пр  Продължения   
   КИ   Краен изход     ДУЗ.   Дузпи след Пр.    Прикл  Приключил     Дуз  Дузпи   
©2007-2018 г. Еврофутбол ООД. Всички права запазени!  Държавна комисия по хазарта