Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".
 

ФУТБОЛ
срещи за        Опреснявай на всеки 30 сек. 60 сек.
ЧАС МИН. ПЪРВ. N ДОМАКИН РЕЗ. ГОСТ ПП СТАТУС ГОЛМАЙСТОР К ПР. ДУЗ.
02:27 90' PD 1367 УН. КОНСЕПСИОН 0-1 КУРИКО УНИДО (0-1) 2 Плвр TELLO GARY (18') 3 - -
06:32 72' SF 138 ЕДЖУЪРТ ФК 0-1 БРИЗБЕЙН СТРАЙКЪРС (0-1) 2 Плвр STEWART JEREMY (28')   - -
07:00 45' ЯП-ФЛ НАРА КЛЪБ 2-0 СОНИ СЕНДАЙ (2-0) 2 Плвр SAKAMOTO SHUSUKE (30')   - -
07:00 45' ЯП-ФЛ ТОЧИГИ УВА ФК 0-0 МИО БИВАКО ШИГА (0-0) 2 Плвр     - -
07:00 45' ЯП-ФЛ VEERTIEN KUWANA 1-0 МАРУЯСУ ОКАЗАКИ (1-0) 2 Плвр FUJIMAKI SHOGO (28')   - -
07:00 45' ЯП-ФЛ ВЕРСПА ОЙТА 0-1 Р. КЕИЗАЙ (0-1) 2 Плвр KIM JONG-SOO (21')   - -
07:00 45' ЯП IGA KUNOICHI (W) 2-1 ВЕГАЛТА СЕНДАЙ /Ж/ (2-1) 2 Плвр  (авто 30')   - -
07:00 45' ЯП НИЙГАТА /Ж/ 1-0 УРАВА /Ж/ (1-0) 2 Плвр KAWASAKI SAYA (25')   - -
07:00 45' ЯП ЕЛФЕН САЯМА /Ж/ 1-0 НАГАНО ПАРСЕЙРО /Ж/ (1-0) 2 Плвр TAKENOKAWA YOMI (14')   - -
07:00 45' ЯП2 МИТО ХОЛИХОК 1-0 ТЕСПА КУСАЦУ (1-0) 2 Плвр HAYASHI RYOHEI (дузпа 17')   - -
07:00 45' ЯП3 1375 БЛ. АКИТА 0-0 ФК РЮКЮ (0-0) 2 Плвр     - -
07:00 45' ЯП3 ГАЙНАРЕ ТОТОРИ 0-4 ФУДЖИЕДА (0-4) 2 Плвр HIRAISHI NAOTO (44')   - -
07:27 34' ЯП3 1394 САГАМИХАРА 1-0 ЙОКОХАМА СКК - 1 Плвр GO DAIMU (2')   - -
08:00 1' ЯП2 585 ФК ГИФУ 0-0 АВИСПА ФУКУОКА - 1 Плвр     - -
08:00 1' ЯП2 МАЦУМОТО ЯМАГА 0-0 РЕНОФА ЯМАГУЧИ - 1 Плвр     - -
08:00 1' ЯП3 ГР. МОРИОКА 0-0 АЗУЛ НУМАЗУ - 1 Плвр     - -
08:30   Х.КОНГ ДАБЪЛ ФЛАУЪР - TUNG SING FC - Прдст     - -
08:30   Х.КОНГ КВУН ТОНГ - ЙФКМД - Прдст     - -
08:30   Х.КОНГ ВОНГ ТАЙ СИН - ЮЖЕН КИТАЙ - Прдст     - -
09:00   ЯП-ФЛ ФК ИМАБАРИ - В. ХАЧИНОНЕ - Прдст     - -
09:00   ЯП-ФЛ TOKYO MUSASHINO - ХОНДА ЛОК - Прдст     - -
09:00   ЯП2 ЗВИЕГЕН КАНАЗАВА - ОИТА ТРИНИТА - Прдст     - -
09:00   ЯП2 582 МОНТЕДИО ЯМАГАТА - РОАСО КУМАМОТО - Прдст     - -
09:10   ЮКОР 1373 ФК СЕУЛ - ПОХАНГ СТ. - Прдст     - -
09:30   ЯП3 НАГАНО ПАРСЕЙРО - ГАМБА ОСАКА 23 - Прдст     - -
09:30   Х.КОНГ РЕЙНДЖЪРС - DREAMS SC - Прдст     - -
10:00   ЯП2 581 ЕХИМЕ ФК - ЙОКОХАМА ФК - Прдст     - -
10:30   КИТ 476 ЧАНЧУН ЯТАЙ - ХЕБЕЙ З. - Прдст     - -
10:30   Х.КОНГ ТАЙ ЧУНГ - MUTUAL FC - Прдст     - -
10:30   Х.КОНГ ВИНГ ЙЕ - HOI KING - Прдст     - -
10:30   Х.КОНГ СИТИЗЪН - СУН ХЕЙ СК - Прдст     - -
11:00   РУС1 644 ЛУЧ-ЕНЕРГИЯ - ФАКЕЛ ВОРОНЕЖ - Прдст     - -
11:00   ЯП2 580 НАГОЯ ГРАМПУС - ТОКИО ВЕРДИ - Прдст     - -
11:00   РУМ2 1998 КИНДИЯ ТЪРГОВИЩЕ - КФ БРАИЛА - Прдст     - -
11:00   ФИЛ СЕРЕС-НЕГРОС ФК - ГЛОБАЛ ФК - Прдст     - -
11:00   ИНДНЗ 131 ПЕРСИБ БАНДУНГ - БХАЯНГКАРА СУРАБАЯ ЮН. - Прдст     - -
12:00   ИСП ФУНДАСИОН АЛБАСЕТЕ /Ж/ - MADRID CFF (W) - Прдст     - -
12:00   ГЕР 342 ФРАНКФУРТ /Ж/ - СК САНД /Ж/ - Прдст     - -
12:00   ЮКОР 1369 ЧОНБУК - ДАЕГУ ФК - Прдст     - -
12:00   КАЗХ 1472 КАЙРАТ АЛМАТИ - ТОБИЛ КОСТАНАЙ - Прдст     - -
12:30   ИСПБ4 1757 КОРДОБА КФ Б - ХУМИЛА КФ - Прдст     - -
12:30   ИСП СК УЕЛВА /Ж/ - ЕСПАНЬОЛ /Ж/ - Прдст     - -
12:30   ИСП РАЙО ВАЛЕКАНО /Ж/ - СЕВИЛЯ /Ж/ - Прдст     - -
12:30   КАЗХ ОКЖЕТЕПЕС КОК. - ФК АТИРАУ - Прдст     - -
12:30   Х.КОНГ R&F - LEE MAN FC - Прдст     - -
13:00   ИСП ЕСПАНЬОЛ - ЛА КОРУНЯ - Прдст     - -
13:00   ИСП2 1238 УЕСКА - ВАЛЯДОЛИД - Прдст     - -
13:00   ИСПБ 1729 АТЛЕТИКО МАДРИД Б - КЕРКЕДА - Прдст     - -
13:00   ИСПБ UNION ADARVE - КД ТОЛЕДО САД - Прдст     - -
13:00   ИСПБ 1741 ОСАСУНА Б - ЛЕЙОА - Прдст     - -
13:00   ИСПБ СП. ХИХОН Б - ИСАРА - Прдст     - -
13:00   ИСПБ3 МАЙОРКА - LLAGOSTERA-COSTA BRAVA - Прдст     - -
13:00   ИСПБ3 1751 ФОРМЕНТЕРА - АЛКОЯНО - Прдст     - -
13:00   ИСПБ3 ВИЛЯРЕАЛ Б - УД КОРНЕЛА - Прдст     - -
13:00   ИСПБ3 1748 КД ЕБРО - ЕРКУЛЕС - Прдст     - -
13:00   ИСПБ3 1744 ЕЛЧЕ - АТЛ. БАЛЕРАС - Прдст     - -
13:00   ИСПБ3 УЕ ОЛОТ - PENA DEPORTIVA - Прдст     - -
13:00   ИСПБ4 МАРБЕЙЯ - LAS PALMAS ATLETICO - Прдст     - -
13:00   ИСПБ4 МЕЛИЯ - BETIS DEPORTIVO - Прдст     - -
13:00   ИСП ZARAGOZA (W) - ГРАНАДИЛА ТЕНЕРИФЕ /Ж/ - Прдст     - -
13:00   ИСП 679 АТЛЕТИК БИЛБАО /Ж/ - ВАЛЕНСИЯ /Ж/ - Прдст     - -
13:00   РУС1 СИБИР Н"СИБИРСК - DYNAMO SAINT PETERSBURG - Прдст     - -
13:00   РУС1 648 ЕНИСЕЙ КРАСН. - КРИЛЯ СОВЕТОВ - Прдст     - -
13:00   РУС2-УП 731 ЧЕЛЯБИНСК - НОСТА Н''ТРОИЦК - Прдст     - -
13:00   ЯП2 579 В-ВАРЕН НАГАЗАКИ - ДЖЕФ ЮН. - Прдст     - -
13:00   ЯП3 226 СЕРЕЗО ОСАКА /23/ - ФУКУШИМА ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
13:00   ЮКОР 1387 СЕУЛ И-ЛЕНД ФК - БУСАН АЙ ПАРК - Прдст     - -
13:00   ЮКОР СЕОНГНАМ - АСАН СИТИЗЕН - Прдст     - -
13:00   ЮКОР ГУАНГДЖУ ФК - ГАНГУОН ФК - Прдст     - -
13:00   ВИЕТ ТП КАН ТО - ТХАН ХОА - Прдст     - -
13:30   ИТА САМПДОРИЯ - МИЛАН - Прдст     - -
13:30   ХОЛ 626 УТРЕХТ - ПСВ АЙНДХОВЕН - Прдст     - -
13:30   ВИЕТ ДОНГ ТАМ ЛОНГ АН - ХАН ХОА - Прдст     - -
13:30   ВИЕТ HO CHI MINH CITY - ХОАНГ ДЖИА ЛАИ - Прдст     - -
14:00   АНГ23 1184 СЪНДЪРЛАНД АКАД. - УЕСТ ХЯМ ЮНАЙТЕД АКАД. - Прдст     - -
14:00   ТУР 658 КАРАБЮКСПОР - ЙЕНИ МАЛАТИЯСПОР - Прдст     - -
14:00   ТУР 661 СИВАССПОР - ГЬОЗТЕПЕ - Прдст     - -
14:00   ШВ КИФ ЙОРЕБРО /Ж/ - РОЗЕНГАРД /Ж/ - Прдст     - -
14:00   ФИН2-А 1320 КЛУБИ 04 Х. - ДЖАПС - Прдст     - -
14:00   ФИН2-А 1319 ПК КЕСКИ УУСИМАА - КТП КОТКА - Прдст     - -
14:00   ФИН2-А 1321 МИКИ МИКЕЛИ - КУЛТСУ - Прдст     - -
14:00   ФИН2-А СУДЕТ - ЛЕГИРУС ИНТЕР - Прдст     - -
14:00   ФИН2-В 1318 БК 46 - САЛПА - Прдст     - -
14:00   ФИН2-С 1317 ВИФК - СК КУФУ 98 - Прдст     - -
14:00   РУС1 РОТОР ВОЛГОГРАД - КУБАН КРАСНОДАР - Прдст     - -
14:00   РУС2Ц МЕТАЛУРГ ЛИПЕЦК - РОТОР ВОЛГОГРАД II - Прдст     - -
14:00   РУС УРАЛ ЕКАТЕР. - ФК ТОСНО - Прдст     - -
14:00   ДАН1 ВЕНДСИСЕЛ - НИКЬОБИНГ ФК - Прдст     - -
14:00   ДАН1 ВИБОРГ - РОСКИЛДЕ - Прдст     - -
14:00   ДАН1 ЕСБЕРГ - ХБ КЬОГЕ - Прдст     - -
14:00   ДАН1 ФК ТИСТЕД - ВЕЙЛЕ БК - Прдст     - -
14:00   ДАН1 ФРЕМАД АМАГЕР - СКИВЕ - Прдст     - -
14:00   ДАН1 ФРЕДЕРИЦИЯ - БРАБРАНД - Прдст     - -
14:00   ДАН БРЬОНДБИ /Ж/ - ВАРДЕ /Ж/ - Прдст     - -
14:00   ДАН2-2 1206 АВАРТА - ХИК ХЕЛЕРУП - Прдст     - -
14:00   ДАН2 1207 НЕСТВЕД - ХВИДОВРЕ - Прдст     - -
14:00   УКР СТАЛ ДНЕПРОДЖЕРДЖИНСК - ОЛИМПИК ДОНЕЦК - Прдст     - -
14:00   КИТ1 831 СИНДЗЯН ТИЕНШАН - МЕЙДЖОУ ХАКА - Прдст     - -
14:00   ЛАТ СПАРТАКС ЮРМАЛА - МЕТА/ЛУ РИГА - Прдст     - -
14:00   КАЗХ ФК АКТОБЕ - КАЙСАР К''ЛОРДА - Прдст     - -
14:00   ТЛНД ТАЙ ХОНДА - НАКОН РАЧАСИМА - Прдст     - -
14:00   ТЛНД ЧОНБУРИ - УБОН УМТ - Прдст     - -
14:15   ШОТ МЪДЪРУЕЛ - АБЪРДИЙН - Прдст     - -
14:30   АНГСЛ ЧЕЛСИ ЛФК /Ж/ - БРИСТОЛ ЛФК /Ж/ - Прдст     - -
14:30   ГЕР2 389 ДАРМЩАД - ДИНАМО ДРЕЗДЕН - Прдст     - -
14:30   ГЕР2 384 БОХУМ - ИНГОЛЩАТ 04 - Прдст     - -
14:30   ГЕР2 388 ГРОЙТЕР ФЮРТ - НЮРНБЕРГ - Прдст     - -
14:30   ГЕР-СИ 1208 МОЙЗЕЛВИТЦ - БСГ КЕМИ ЛАЙПЦИГ - Прдст     - -
14:30   ГЕР-СИ 1211 ГЕРМ. ХАЛБЕРЩАД - АУЕРБАХ - Прдст     - -
14:30   ГЕР-СИ 1210 ФСФ УНИОН ФЮРСТЕНВАЛДЕ - ВИКТОРИЯ БЕРЛИН - Прдст     - -
14:30   ИНДНЗ 311 АРЕМА МАЛАНГ - ПЕРСИЯ ДЖАКАРТА - Прдст     - -
14:30   ВИЕТ 214 Т&T ХАНОЙ - САЙГОН ФК - Прдст     - -
14:35   КИТ1 834 ПЕКИН РЕНЕ - ШАНДЖЪН ФК - Прдст     - -
14:35   КИТ 477 ХЪНАН ДЗИЕНЙЕ - ШАНДУН ЛУНЪН - Прдст     - -
14:45   ИРАН НАСАДЖИ МАЗ. - МАЛАВАН - Прдст     - -
14:45   ИРАН МЕС РАФСАНДЖАН - ШАХРДАРИ ТАБРИЗ - Прдст     - -
15:00   ГЕРС 1214 АЙНТРАХТ НОРДЕРЩЕД - АЙНТРАХТ БРАУНШВАЙГ II - Прдст     - -
15:00   ГЕРЮЗ 1202 ЩУТГАРТ II - ВОРМАТИЯ В. - Прдст     - -
15:00   ГЕРЮЗ 1201 ХОФЕНХАЙМ II - Щ. КИКЕРС - Прдст     - -
15:00   ГЕР 343 ЕСЕН ШОНЕБЕК /Ж/ - ТСГ 1899 ХОФЕНХАЙМ /Ж/ - Прдст     - -
15:00   ГЕР БАЙЕРН МЮНХЕН /Ж/ - ФК КЬОЛН /Ж/ - Прдст     - -
15:00   ГЕР ВЕРДЕР БРЕМЕН /Ж/ - ДУИСБУРГ /Ж/ - Прдст     - -
15:00   ГЕР ФФЛ ВОЛФСБУРГ /Ж/ - УСВ ЙЕНА /Ж/ - Прдст     - -
15:00   ГЕР 346 ФРАЙБУРГ /Ж/ - ПОТСДАМ /Ж/ - Прдст     - -
15:00   ГЕР3 1213 ААЛЕН - МАГДЕБУРГ - Прдст     - -
15:00   ГЕР3 1212 КАРЛСРУЕ - РОТ ВАЙС ЕРФУРТ - Прдст     - -
15:00   ФИН ПС КЕМИ - ВПС ВААСА - Прдст     - -
15:00   ФИН2-В ФК ЕСПОО - ЕСПА - Прдст     - -
15:00   ФИН2-С 1322 НЕРПЕСТ КРАФТ - ТП 47 - Прдст     - -
15:00   РУС1 651 ГАЗОВИК ОРЕН. - ШИННИК ЯРОСЛАВЪЛ - Прдст     - -
15:00   РУС1 643 ТЮМЕН - АВАНГАРД КУРСК - Прдст     - -
15:00   РУС1 645 ФК ТАМБОВ - ВОЛГАР АСТРАХАН - Прдст     - -
15:00   ДАН ОЛБОРГ - ЛИНГБИ - Прдст     - -
15:00   РУМ ЮВЕНТУС БУКУРЕЩ - ГАЗ МЕТАН М. - Прдст     - -
15:00   УКР 738 ФК НАФТОВИК-УКРНАФТА - АВАНГАРД КРАМ. - Прдст     - -
15:00   УКР СУМИ - ФК БАЛКАНИ - Прдст     - -
15:00   УКР ФК КРЕМИН КРЕМИНЧУХ - ДЕСНА ЧЕРНИГОВ - Прдст     - -
15:00   УКР ЧЕРКАСКИЙ ДНЕПЪР - ZHEMCHUZHINA ODESA - Прдст     - -
15:00   ИРАН ФАЙР СЕПАСИ - ИРАНДЖАВАН Б. - Прдст     - -
15:00   БЛРС 200 СЛАВИЯ МОЗИР - ФК КРУМКАЧИ - Прдст     - -
15:00   АЛБ КУКЪСИ - КФ ЛАЧИ - Прдст     - -
15:00   КАЗХ АКЖАЙК - ШАХТЬОР К''ГАНДИ - Прдст     - -
15:00   КЕНИЯ БАНДАРИ - ЧЕМЕЛИЛ Ш. - Прдст     - -
15:00   ТЛНД 240 ПАТАЯ ЮН. - ПОРТ ФК - Прдст     - -
15:00   ТЛНД РАЧАБУРИ ФК - БУРИРАМ ЮНАЙТЕД ФК - Прдст     - -
15:15   АНГЧ 569 ШЕФИЛД УЕНЗДИ - ШЕФИЛД ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
15:15   ИРАН САБА БАТЕРИ - ГОЛ ГОХАР - Прдст     - -
15:30   ИТБ 1270 ПОРДЕНОНЕ - ТЕРАМО - Прдст     - -
15:30   ИТБ MESTRE - ТРИЕСТИНА - Прдст     - -
15:30   ИТБ 1273 АЛБИНОЛЕФЕ - ГУБИО - Прдст     - -
15:30   CGB 1272 ВИЧЕНЦА - ФЕРАЛПИ САЛО - Прдст     - -
15:30   CGB 1267 СЮДТИРОЛ - БАСАНО ВИРТУС - Прдст     - -
15:30   БЕЛ АА ГЕНТ - ЗОЛТЕ ВАРЕГЕМ - Прдст     - -
15:30   ТУР2 KAHRAMANKAZANSPOR - БАНДЪРМАСПОР - Прдст     - -
15:30   НОР2-2 1703 ВАРД ХАУГЕСУНД - НАРДО - Прдст     - -
15:30   ИРАН МАШИНЕ САЗИ - АЛУМИНИУМ АРАК - Прдст     - -
15:30   ХОЛ АЯКС АМСТЕРДАМ - ВИТЕС АРНЕМ - Прдст     - -
15:30   ХОЛ ГРЬОНИНГЕН - ТВЕНТЕ - Прдст     - -
15:30   ХОЛ 628 ВВВ ВЕНЛО - ПЕК ЦВОЛЕ - Прдст     - -
15:30   ЛИВ НАБИ Ш. - САЛАМ ЖАРТА - Прдст     - -
15:45   ИРАН САНАТ МЕС КЕРМАН - BARGH SHIRAZ - Прдст     - -
16:00   КЛШОТ БСК ГЛАЗГОУ - ДАЛБИЙТИ СТАР - Прдст     - -
16:00   АНГСЛ ЙОУВИЛ ТАУН /Ж/ - МАНЧЕСТЪР СИТИ /Ж/ - Прдст     - -
16:00   АНГСЛ 680 РЕДИНГ /Ж/ - СЪНДЪРЛАНД /Ж/ - Прдст     - -
16:00   АНГСЛ АРСЕНАЛ ЛФК /Ж/ - БИРМИНГАМ СИТИ ЛФК /Ж/ - Прдст     - -
16:00   ФР СЕНТ ЕТИЕН - РЕН - Прдст     - -
16:00   ФР ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН /Ж/ - LILLE (W) - Прдст     - -
16:00   ФР FC FLEURY 91 (W) - БОРДО /Ж/ - Прдст     - -
16:00   ФР ЛИОН /Ж/ - PARIS FC (W) - Прдст     - -
16:00   ФР АСПТТ АЛБИ /Ж/ - СОЙО /Ж/ - Прдст     - -
16:00   ФР MARSEILLE (W) - МОНПЕЛИЕ /Ж/ - Прдст     - -
16:00   ИТА ИНТЕР МИЛАНО - ДЖЕНОА - Прдст     - -
16:00   ИТА ВЕРОНА - ЛАЦИО - Прдст     - -
16:00   ИТА КРОТОНЕ - БЕНЕВЕНТО - Прдст     - -
16:00   ИТА КАЛЯРИ - КИЕВО ВЕРОНА - Прдст     - -
16:00   ГЪР ПАОК СОЛУН - ПАС ЯНИНА - Прдст     - -
16:00   ГЕРЗАП 1215 АЛЕМАНИЯ ААХЕН - ВУПЕРТАЛЕР - Прдст     - -
16:00   ГЕРС SSV JEDDELOH - ОЛДЕНБУРГ - Прдст     - -
16:00   ГЕРС ФК ГЕРМ. ЕГЕСТОРФ/ЛАНГРЕДЕР - АЛТОНА 93 - Прдст     - -
16:00   ТУР1 1340 ГИРЕСУНСПОР - ЕЛАЗЪГСПОР - Прдст     - -
16:00   ТУР1 1339 ЕРЗУРУМ ББ - БОЛУСПОР - Прдст     - -
16:00   ТУР2 ПЕНДИКСПОР - САКАРЯСПОР - Прдст     - -
16:00   ТУР2 АС САРИЕР - ЕЮПСПОР - Прдст     - -
16:00   ТУР2 САНДЖАКТЕПЕ БЕЛЕДИЕ - МЕНЕМЕН БЕЛЕДИЕСПОР - Прдст     - -
16:00   ШВ1 401 СИРИАНСКА ФК - ЙЕФЛЕ ИФ - Прдст     - -
16:00   ШВ1 НОРБИ ИФ - ЙОСТЕР ИФ - Прдст     - -
16:00   ШВ 409 КАЛМАР ФФ - ЙОСТЕРСУНД ФК - Прдст     - -
16:00   ШВ 362 ЮРГОРДЕН ИФ - ХАМАРБИ ИФ - Прдст     - -
16:00   ШВ1-С ИФК ЛУЛЕО - АКРОПОЛИС ИФ - Прдст     - -
16:00   ШВ 1391 КОПАРБЕРГ/ГЬОТЕБОРГ /Ж/ - КРИСТИАНСТАД ДФФ /Ж/ - Прдст     - -
16:00   ШВ 1444 ПИТЕО /Ж/ - ХАМАРБИ ИФ /Ж/ - Прдст     - -
16:00   ЧЕХ2 513 БАНИК СОКОЛОВ - ЧЕШКЕ БУДЕЙОВИЦЕ - Прдст     - -
16:00   РУС1 СПАРТАК М. 2 - ХИМКИ - Прдст     - -
16:00   РУС2-УП МОРДОВИЯ С. - КРИЛЯ СОВЕТОВ II - Прдст     - -
16:00   РУС2-УП 733 ЛАДА ТОЛИАТИ - ЗЕНИТ ИЖЕВСК - Прдст     - -
16:00   НОР1 565 СТАРТ - ЛЕВАНГЕР - Прдст     - -
16:00   НОР1 549 ФЛОРО - РАНХАЙМ - Прдст     - -
16:00   НОР1 ЕЛВЕРУМ - АРЕНДАЛ ФК - Прдст     - -
16:00   НОР1 564 ТРОМСДАЛЕН - ЙЕРВ - Прдст     - -
16:00   НОР РЬОА /Ж/ - ГРАНД БОДО /Ж/ - Прдст     - -
16:00   НОР2-2 ВИНДАБЯРТ - ФАНА - Прдст     - -
16:00   НОР2-2 1701 ВИДАР - ХЬОД - Прдст     - -
16:00   НОР2-1 1473 АЛТА - ГРОРУД - Прдст     - -
16:00   НОР2-1 1474 СКЕЙД - РАУФОС - Прдст     - -
16:00   СЪРБ ЗЕМУН - СПАРТАК ЗВ - Прдст     - -
16:00   ЮАР 1395 ЧИПА ЮНАЙТЕД - БЛУМФОНТЕЙН СЕЛТИК - Прдст     - -
16:00   NFS RICHARDS BAY FC - TSHAKHUMA MADZIVHADILA - Прдст     - -
16:00   NFS UBUNTU CAPE TOWN FC - ДЖОМО КОСМОС - Прдст     - -
16:00   БЛРС 201 ФК МИНСК - ФК ВИТЕБСК - Прдст     - -
16:00   ЕСТ2 ФК ИНФОНЕТ II - ДК УЕЛКО ЕЛЕКТЕР - Прдст     - -
16:00   ЕСТ2 370 ТАЛИН КАЛЕВ - ФК ФЛОРА II ТАЛИН - Прдст     - -
16:00   ЛАТ 1476 ВЕНТСПИЛС - РИГА ФК - Прдст     - -
16:00   КЛИТ СТУМБРАС КАУНАС - ЖАЛГИРИС - Прдст     - -
16:00   МЛЗ ПЕРАК - ПАХАНГ ФА - Прдст     - -
16:00   МЛЗ ДАРУЛ ТАКЗИМ ЙОХОР - МЕЛАКА ЮН. - Прдст     - -
16:00   МЛЗ КЕДА - СЕЛАНГОР - Прдст     - -
16:00   МЛЗ PKNP - ФЕЛДА ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
16:00   КАЗХ ОРДАБАСИ Ш. - ИРТИШ ПАВЛОДАР - Прдст     - -
16:00   Ч.ГОРА1 ОСК ИГАЛО - ФК ЦЕТИНЕ - Прдст     - -
16:00   Ч.ГОРА1 ФК БЕРАНЕ - МОРНАР БАР - Прдст     - -
16:00   Ч.ГОРА1 ЙЕЗЕРО ПЛАВ - ФК ОТРАНТ УЛЦИН - Прдст     - -
16:00   Ч.ГОРА1 ЛОВЧЕН ЦЕТИНЕ - ЧЕЛИК НИКШИЧ - Прдст     - -
16:00   Ч.ГОРА1 ИБАР РОЖАЙЕ - ЙЕДИНСТВО П. - Прдст     - -
16:00   Ч.ГОРА1 MLADOST LJESKOPOLJE - БОКЕЛ КОТОР - Прдст     - -
16:00   ЛИВ ТАДАМОН СУР - АЛ АХЕД - Прдст     - -
16:30   ГЕР ХАНОВЕР 96 - ФК КЬОЛН - Прдст     - -
16:30   ТУР 663 КАСЪМПАША - КАЙСЕРИСПОР - Прдст     - -
16:30   ШВ1-С АРАМЕЙСКА-СИРИАНСКА ИФ - УМЕО ФК - Прдст     - -
16:30   РУС РОСТОВ - ЛОКОМОТИВ МОСКВА - Прдст     - -
16:30   РУС ФК УФА - АРСЕНАЛ ТУЛА - Прдст     - -
16:30   ПОЛ ЗАГЛЕБИЕ ЛЮБИН - САНДЕЦЯ НС - Прдст     - -
16:30   СЪРБ1 НОВИ ПАЗАР - РАДНИЧКИ КРАГ. - Прдст     - -
16:30   АФРН ТП МАЗЕМБЕ - АЛ ХИЛАЛ УБАЙИД - Прдст     - -
16:30   МОЛД МИЛСАМИ - З. БАЛТИ - Прдст     - -
16:30   МОЛД СПЕРАНЦА - SPICUL CHISCARENI - Прдст     - -
16:30   ПАР1 GUAIRENA FC - 3 ФЕВРУАРИ - Прдст     - -
16:30   ПАР1 КААКУПЕ ФК - ДЕПОРТИВО САНТАНИ - Прдст     - -
16:30   ПАР1 22 DE SETIEMBRE - ДЕП. ЛИБЕРАСИОН - Прдст     - -
16:30   MAK РАБОТНИЧКИ СКОПИЕ - AKADEMIJA PANDEV - Прдст     - -
16:30   MAK СИЛЕКС КРАТОВО - ПОБЕДА - Прдст     - -
16:30   MAK ПЕЛИСТЕР БИТОЛЯ - ВАРДАР СКОПИЕ - Прдст     - -
16:30   MAK ФК СКОПИЕ - SHKENDIJA - Прдст     - -
16:30   Б.ХЕРЦ 377 ФК КРУПА - БОРАЦ БАНЯ ЛУКА - Прдст     - -
17:00   АНГ-НЛ ЮНАЙТЕД ЪФ МАН. - ТАМУЪРТ - Прдст     - -
17:00   ИСП2 1240 РАЙО ВАЛЕКАНО - КУЛТУРАЛ ЛЕОНЕСА - Прдст     - -
17:00   ИСП РЕАЛ СОСИЕДАД /Ж/ - БАРСЕЛОНА /Ж/ - Прдст     - -
17:00   БЕЛ 463 О.Х. ЛЬОВЕН - БЕЕРШОТ-ВИРЛИЙК - Прдст     - -
17:00   ШВЦ САНКТ ГАЛЕН - ФК ТЮН - Прдст     - -
17:00   ШВЦ СИОН - ЙЪНГ БОЙС - Прдст     - -
17:00   ШВЦ ЛУГАНО - ГРАСХОПЪР ЦЮРИХ - Прдст     - -
17:00   ШВЦ1 1400 ВИНТЕРТУР - НЮШАТЕЛ КСАМАКС ФК - Прдст     - -
17:00   ШВЦ1 1402 ВАДУЦ - КИАСО - Прдст     - -
17:00   ШВЦ1 СЕРВЕТ ЖЕНЕВА - ВОЛЕН - Прдст     - -
17:00   ШВ1-С 1362 ВЕСТЕРОС СК - ВАСАЛУНД ИФ - Прдст     - -
17:00   ШВ1-ЮГ 1396 ЛАНДСКРОНА БОИС - ЕНГЕЛХОЛМ ФФ - Прдст     - -
17:00   ШВ ЛИНШЬОПИНГ ФК /Ж/ - ВИТШЬО /Ж/ - Прдст     - -
17:00   АВС-Ц ВОЛФСБЕРГЕР АЦ /А/ - ЛАФИНГ - Прдст     - -
17:00   ФИН2-В ДЖАЗ ПОРИ - ТАМПЕРЕ ЮН. - Прдст     - -
17:00   ФИН2-В КАПА - ПЕЙМАРИ ЮН. - Прдст     - -
17:00   ФИН2-С ГБК КОКОЛА - ДЖИДЖИК ВИЛИКЕТУТ - Прдст     - -
17:00   ФИН2-С 1324 ДЖБК ПИЕТАРСААРИ - ЖС ХЕРКУЛЕС - Прдст     - -
17:00   ФИН1 ЕИФ - ГНИСТАН ХЕЛЗ. - Прдст     - -
17:00   РУС1 ФК ЗЕНИТ ПЕТЕРБУРГ II - ВОЛГА ОЛИМПИЕЦ - Прдст     - -
17:00   РУС2-УП ВОЛГА УЛЯНОВСК - АНЖИ ЗЕЛЕНОДОЛСК МЛ. - Прдст     - -
17:00   ДАН ОДЕНЗЕ - РАНДЕРС - Прдст     - -
17:00   НОР2-2 1939 НОТОДЕН - НЕСТ/СОТРА - Прдст     - -
17:00   НОР2-1 1702 НЮБЕРГСУНД - ФИНСНЕС - Прдст     - -
17:00   УНГ2 393 МОСОНМАГИАРОВАР - НИЙРЕДЯЖА - Прдст     - -
17:00   УНГ2 KISVARDA FC - СОЛНОК МАВ - Прдст     - -
17:00   УНГ2 378 ЧЕКЛЕДИ ВСЕ - ДЬОРМОТ - Прдст     - -
17:00   УНГ2 СЕГЕД - КАЗИНЧБOРЧИКO - Прдст     - -
17:00   ПОЛ1 ПОГОН С. - РУХ ХОЖУВ - Прдст     - -
17:00   ПОЛ2 ГВАРДИЯ КОШАЛИН - ЛЕГИОНОВИЯ Л. - Прдст     - -
17:00   ИСЛ 573 КА АКУРЕЙРИ - ГРИНДАВИК - Прдст     - -
17:00   ИСЛ 567 БРЕЙДАБЛИК - ИБВ ВЕСТМАНЕЯ - Прдст     - -
17:00   ИСЛ 572 ФЬОЛНИР РЕЙКЯВИК - КР РЕЙКЯВИК - Прдст     - -
17:00   ИСЛ 571 СТЯРНАН - ВАЛУР РЕЙКЯВИК - Прдст     - -
17:00   ИСЛ 570 ВИКИНГУР ОЛ. - ФХ ХАФНАРФЬОРДУР - Прдст     - -
17:00   ИСЛ ВИКИНГУР Р. - ИА АКРАНЕС - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3 БОТЕВ ГЪЛЪБОВО - СТРУМСКА СЛАВА - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3 МОНТАНА - ЛИТЕКС ЛОВЕЧ - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3 НЕФТОХИМИК - ЧЕРНОМОРЕЦ БАЛЧИК - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3 ЛОКОМОТИВ СОФИЯ - НЕСЕБЪР - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-СЗ БОТЕВ ЛУКОВИТ - СЕВЛИЕВО - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-СЗ КАРИАНА ЕРДЕН - ЯНТРА - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-СЗ ВИХЪР СЛАВЯНОВО - БДИН ВИДИН - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-СЗ YANTRA POLSKI TRAMBESH - ПАВЛИКЕНИ - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-СЗ ПАРТИЗАН ЧЕРВЕН БРЯГ - ТРЯВНА - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-СЗ МИЗИЯ 2005 - ПЪРВА АТОМНА - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-СЗ ЛЕВСКИ 2007 - YANTRA 1919 - Прдст     - -
17:00   БЪЛ3-СИ СУВОРОВО - БЕНКОВСКИ - Прдст     - -
17:00   БРА-А САО ПАУЛО - КОРИНТИАНС - Прдст     - -
17:00   УКР FC MARIUPOL - ПФК ОЛЕКСАНДРИЯ - Прдст     - -
17:00   УКР 739 МИКОЛАЕВ - РУК ВИННИКИ - Прдст     - -
17:00   СЪРБ1 КСК ПИВАРА ЧЕЛАРЕВО - ФК СЛОБОДА УЖИЦЕ - Прдст     - -
17:00   СЪРБ1 ЯГОДИНА - ИНДЖИЯ - Прдст     - -
17:00   СЪРБ1 СИНДЖЕЛИК БЕЛГРАД - ТЕЛЕОПТИК - Прдст     - -
17:00   СЪРБ1 БУДУЧНОСТ ДОБАНОВЧИ - РАДНИЧКИ ПИРОТ - Прдст     - -
17:00   БЛРС ФК ГОРОДЕЯ - НАФТАН Н''ПОЛОЦК - Прдст     - -
17:00   АЗБ КАБАЛА - НЕФТЧИ БАКУ - Прдст     - -
17:00   ФАРО-ВИ 07 ВЕСТУР СОРВАГУР - Б36 ТОРСХАВН - Прдст     - -
17:00   ФАРО-ВИ ЕБ/СТРЕЙМУР - СКАЛА ИФ - Прдст     - -
17:00   ФАРО-ВИ ИФ ФУГЛАФЬОРДУР - НСИ РУНАВИК - Прдст     - -
17:00   ФАРО-ВИ КИ КЛАКСВИК - ХБ ТОРСХАВН - Прдст     - -
17:00   ФАРО-ВИ ВИКИНГУР ГОТА - ТБ ТВЬОРОЙРИ - Прдст     - -
17:00   Б.ХЕРЦ ШИРОКИ БРЕГ - НК ВИТЕЖ - Прдст     - -
17:00   КОС VLLAZNIA POZHERAN - DRITA - Прдст     - -
17:05   АРЖ КОЛОН - ДЕФ. ХУСТИСИЯ - Прдст     - -
17:15   ИСП ХЕТАФЕ - ВИЛЯРЕАЛ - Прдст     - -
17:30   ИСПБ 1733 НАВАЛКАРНЕРО - РЕАЛ МАДРИД 2 - Прдст     - -
17:30   ИТ-ЛПА 1259 ВИТЕРБЕЗЕ - ДЖАНА ЕРМИНИО - Прдст     - -
17:30   ИТ-ЛПА 1264 РОБУР СИЕНА - АЛЕСАНДРИЯ - Прдст     - -
17:30   CGA 1258 ПИАЧЕНЦА КАЛЧО - АРЗАЧЕНА - Прдст     - -
17:30   CGA 1260 ОЛБИЯ КАЛЧО - ПОНТЕДЕРА - Прдст     - -
17:30   CGA 1261 МОНЦА БРИАНЦА - КАРАРЕЗЕ - Прдст     - -
17:30   CGA 1262 КУНЕО - ПИЗА - Прдст     - -
17:30   CGB 1271 САМБЕНЕДЕТЕЗЕ - ПАДОВА - Прдст     - -
17:30   АВС ЗАЛЦБУРГ - АУСТРИЯ ВИЕНА - Прдст     - -
17:30   УНГ2 ШИОФОК - ВАЦ УЖБУДА - Прдст     - -
17:30   ХЪР2 517 ДИНАМО ЗАГРЕБ 2 - ШИБЕНИК - Прдст     - -
17:30   БЪЛ 398 БОТЕВ ПЛОВДИВ - ЛОКОМОТИВ ПД - Прдст     - -
17:30   РУМ 1279 КСМС ЯШ - АКС ПОЛИ ТИМИШОАРА - Прдст     - -
17:30   ЕКВ1 518 АМЕРИКА ДЕ КИТО - ЛДУ ПОРТОВИЕХО - Прдст     - -
17:45   ХОЛ 630 АЗ АЛКМААР - ЕКСЕЛСИОР РОТ. - Прдст     - -
18:00   АНГ БРАЙТЪН - НЮКЯСЪЛ ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
18:00   КИП 235 ЕРМИС АРАДИПУ ФК - ЕТНИКОС АХНА - Прдст     - -
18:00   КИП 222 ОЛИМПИАКОС НИКОЗИЯ - ПАФОС ФК - Прдст     - -
18:00   ФР РАСИНГ СТРАСБУРГ - НАНТ - Прдст     - -
18:00   ИСПБ DEPORTIVO FABRIL - КОРУКСО - Прдст     - -
18:00   ИСПБ 1730 ПОНТЕВЕДРА - СС РЕЙЕС - Прдст     - -
18:00   ИСПБ 1737 РЕАЛ УНИОН ИРУН - АМОРЕБИЕТА - Прдст     - -
18:00   ИСПБ 1736 ТУДЕЛАНО - ЛЕАЛТАД - Прдст     - -
18:00   ИСПБ ГЕРНИКА - CD VITORIA - Прдст     - -
18:00   ИСПБ3 1747 САБАДЕЛ - ПЕРАЛАДА КФ - Прдст     - -
18:00   ПОР ВИТ. ГИМАРАЕШ - МАРИТИМО - Прдст     - -
18:00   ПОР 633 ФЕЙРЕНЗЕ - БЕЛЕНЕНСЕС - Прдст     - -
18:00   PD О''ХИГИНС - ПАЛЕСТИНО - Прдст     - -
18:00   ШВ1 ХЕЛЗИНГБОРГ ИФ - ФАЛКЕНБЕРГ ФФ - Прдст     - -
18:00   ШВ1-С 1363 ИК БРАГЕ - НИКЬОПИНГ БИС - Прдст     - -
18:00   АВС-Ц 1176 ПАШИНГ/ЛАСК - УНИОН ГЮРТЕН - Прдст     - -
18:00   ЧЕХ КАРВИНА - ЗБРОЙОВКА БЪРНО - Прдст     - -
18:00   ЧЕХ 493 ВИСОЧИНА ИХЛАВА - БАНИК ОСТРАВА - Прдст     - -
18:00   РУС1 654 БАЛТИКА КЛ. - ТОМ ТОМСК - Прдст     - -
18:00   РУС2-Ю ТОРПЕДО АРМАВИР - ДИНАМО СТАВРОПОЛ - Прдст     - -
18:00   ХЪР ИСТРА 1961 - ДИНАМО ЗАГРЕБ - Прдст     - -
18:00   УКР ФК ИНГУЛЕЦ - ФК ПОЛТАВА - Прдст     - -
18:00   СЪРБ ЦЪРВЕНА ЗВЕЗДА - ВОЙВОДИНА НС - Прдст     - -
18:00   МАР1 РАСИНГ ДЕ КАЗАБЛАНКА - ХУСА АГАДИР - Прдст     - -
18:00   МАР1 1693 ХОСЕЙМА - ШАБАБ АТЛАС КЕНИФРА - Прдст     - -
18:00   МАР2 МОЛУДИА ОДЖА - ЧАБАБ КАСБА ТАДЛА - Прдст     - -
18:00   МАР2 WYDAD TEMARA - ИТИХАД ХЕМИСЕТ - Прдст     - -
18:00   МАР2 КЕНИТРА - СПОРТИВ ДЕ САЛЕ - Прдст     - -
18:00   БЛРС НЕМАН ГРОДНО - ТОРПЕДО ЖОДИНО - Прдст     - -
18:00   АЛБ ТЕУТА ДУРЪС - ФЛАМУРТАРИ ВЛЬОРА - Прдст     - -
18:10   ШОТЧ 290 СТ МИРЪН - КУИН'САУТ - Прдст     - -
18:15   ГЪР ПАНИОНИОС - ЛАРИСА - Прдст     - -
18:15   ГЪР КАСИОПИ - ЛЕВАДИАКОС - Прдст     - -
18:30   ИСПБ 1735 МИРАНДЕС - АТЛЕТИК БИЛБАО Б - Прдст     - -
18:30   ИСПБ4 1756 УКАМ МУРСИЯ - БАДАХОС - Прдст     - -
18:30   ИТБ 1236 ЧЕЗЕНА - АСКОЛИ - Прдст     - -
18:30   ШВ БК ХЕКЕН - АИК СТОКХОЛМ - Прдст     - -
18:30   ШВ 412 ЙОНШЬОПИНГ С. - ГИФ СУНДСВАЛ - Прдст     - -
18:30   АВРЛИ 1178 БРУК/ЛЕЙТА - АСК ЕБРАЙХСДОРФ - Прдст     - -
18:30   ФИН КУПС КУОПИО - ХИФК ХЕЛЗИНКИ - Прдст     - -
18:30   ФИН 529 ФК ЛАХТИ - РОПС РОВАНИЕМИ - Прдст     - -
19:00   ИЗР МАК. ПЕТАХ ТИКВА - БНЕЙ САХНИН ФК - Прдст     - -
19:00   ИСП2 1239 АЛБАСЕТЕ - РЕАЛ ОВИЕДО - Прдст     - -
19:00   ИСПБ ПОНФЕРАДИНА - ВАЛЯДОЛИД Б - Прдст     - -
19:00   ИСПБ 1726 ГИХУЕЛО - РАСИНГ ДЕ ФЕРОЛ - Прдст     - -
19:00   ИСПБ САНТАНДЕР - ПЕНЯ СПОРТ - Прдст     - -
19:00   ИСПБ3 1750 ЛЕРИДА ЕСПОРТИУ - АТЛЕТИКО САГУНТИНО - Прдст     - -
19:00   ИСПБ4 1754 МЕРИДА А. Д. - КАРТАХЕНА - Прдст     - -
19:00   ИСПБ4 1758 ВИЛЯНОВЕНСЕ - РЕАЛ МУРСИЯ - Прдст     - -
19:00   ИТА САСУОЛО - БОЛОНЯ - Прдст     - -
19:00   БЕЛ ШАРЛЬОРОА СК - ФК БРЮЖ - Прдст     - -
19:00   ГЕР ЛЕВЕРКУЗЕН - ХАМБУРГЕР - Прдст     - -
19:00   ТУР1 1342 АНКАРАГЮДЖЮ - САМСУНСПОР - Прдст     - -
19:00   ТУР1 ГАЗИАНТЕП ББ - ЕСКИШЕХИРСПОР - Прдст     - -
19:00   ТУР2 АФНЕТ АФИОНСПОР - ТУЗЛАСПОР - Прдст     - -
19:00   ФИН АЛАНД ЮН. /Ж/ - GBK (W) - Прдст     - -
19:00   ЧЕХ 508 СПАРТА ПРАГА - ТЕПЛИЦЕ - Прдст     - -
19:00   РУС ФК КРАСНОДАР - ЗЕНИТ СТП - Прдст     - -
19:00   ДАН ХОБРО - БРЬОНДБИ - Прдст     - -
19:00   НОР1 576 МЬОНДАЛЕН - ОСАНЕ - Прдст     - -
19:00   НОР1 584 КОНГСВИНГЕР - ФРЕДРИКСТАД - Прдст     - -
19:00   НОР1 574 САНДНЕС УЛФ - СТРЬОМЕН - Прдст     - -
19:00   НОР ЛИЛЕСТРЬОМ - РОЗЕНБОРГ - Прдст     - -
19:00   НОР СТРЬОМГОДСЕТ - ТРОМСЬО - Прдст     - -
19:00   НОР КРИСТИАНСУНД - СТАБЕК - Прдст     - -
19:00   НОР МОЛДЕ - САНДЕФЬОРД - Прдст     - -
19:00   НОР ААЛЕСУНД - СОГНДАЛ - Прдст     - -
19:00   НОР2-2 1940 ХЬОНЕФОС - БРИНЕ - Прдст     - -
19:00   УНГ2 544 ДЬОР ЕТО - БУДАЙОРШ - Прдст     - -
19:00   УНГ2 ЗАЛАЕГЕРСЕГ - БУДАФОКИ - Прдст     - -
19:00   УНГ2 ЧАКВАР ТК - БЕКЕШЧАБА - Прдст     - -
19:00   УНГ2 526 МТК БУДАПЕЩА - СОРОКСАР - Прдст     - -
19:00   УНГ2 671 СОПРОНИ ВСЕ - ДОРОГИ - Прдст     - -
19:00   ПОЛ ЯГЕЛОНИЯ Б. - ЛЕГИЯ ВАРШАВА - Прдст     - -
19:00   МАЛ 720 СЕЙНТ АНДРЮС - ГЗИРА ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
19:15   ПЕРУ 1303 СПОРТ УАНКАЙО - УНИО КОМЕРСИО - Прдст     - -
19:30   ИСП ЕЙБАР - СЕЛТА ВИГО - Прдст     - -
19:30   ИСП ЛАС ПАЛМАС - ЛЕГАНЕС - Прдст     - -
19:30   ИСПБ 1728 ТАЛАВЕРА - РАЙО МАХАДАОНДА - Прдст     - -
19:30   ИСПБ4 КД ЕЛ ЕХИДО 2012 - CF LORCA DEPORTIVA - Прдст     - -
19:30   ИСПБ4 ЕСИХА - УД ЕКСТРЕМАДУРА - Прдст     - -
19:30   ИСПБ4 1755 РЕКРЕАТИВО ДЕ УЕЛВА - РБ ЛИНЕНСЕ - Прдст     - -
19:30   CGB 1266 РЕНАТЕ - РЕДЖАНА 1919 - Прдст     - -
19:30   CGB САНТАРКАНДЖЕЛО - ФЕРМАНА - Прдст     - -
19:30   ТУР 660 БУРСАСПОР - ГАЛАТАСАРАЙ - Прдст     - -
19:30   АРЖ2 АЛМ. БРАУН - ДЕПОРТИВО ЕСПАНЬОЛ - Прдст     - -
19:30   УКР ВОРСКЛА - ЗОРЯ ЛУГАНСК - Прдст     - -
19:30   УКР КАРПАТИ ЛВОВ - ЧЕРНОМОРЕЦ ОДЕСА - Прдст     - -
19:30   ПАР1 Г. КАБАЛЕРО - ФК РИВЪР ПЛЕЙТ - Прдст     - -
19:30   ГРУЗ ТОРПЕДО КУТАИСИ - ДИНАМО ТБИЛИСИ - Прдст     - -
19:45   СЛВН 1314 ДОМЖАЛЕ - РУДАР ВЕЛЕНЕ - Прдст     - -
20:00   ИСПБ3 БАДАЛОНА - DEPORTIVO ARAGON - Прдст     - -
20:00   ИСПБ4 САН ФЕРНАНДО - ГРАНАДА Б - Прдст     - -
20:00   ПОР ТОНДЕЛА - СПОРТИНГ БРАГА - Прдст     - -
20:00   СЛВК ТАТРАН ПРЕШОВ - АС ТРЕНЧИН - Прдст     - -
20:00   СЛВК ЖИЛИНА - СЛОВАН БР. - Прдст     - -
20:00   СЛВК 1311 ЗЕМ. МИХАЛОВЦЕ - ДАК ДУНАЙСКА СТРЕДА - Прдст     - -
20:00   ПЕРУ1 СПОРТ АНКАС - ДЕПОРТИВО КООПСОЛ - Прдст     - -
20:00   ХЪР 488 ХАЙДУК СПЛИТ - ЛОКОМОТИВА ЗАГРЕБ - Прдст     - -
20:00   БЪЛ СЕПТЕМВРИ СОФИЯ - ЛУДОГОРЕЦ - Прдст     - -
20:00   СЪРБ МЛАДОСТ ЛУЧАНИ - ВОЖДОВАЦ - Прдст     - -
20:00   СЪРБ НАПРЕДАК КРУШ. - МАЧВА САБАЧ - Прдст     - -
20:00   СЪРБ РАДНИК СУРДУЛИЦА - ФК БАЧКА - Прдст     - -
20:00   СЪРБ ЧУКАРИЧКИ - БОРАЦ ЧАЧАК - Прдст     - -
20:00   СЪРБ РАД БЕЛГРАД - ПАРТИЗАН БЕЛГРАД - Прдст     - -
20:00   СЪРБ РАДНИЧКИ НИШ - ЯВОР ИВАНИЦА - Прдст     - -
20:00   СЪРБ1 МЕТАЛАЦ ГМ - TEMNIC 1924 - Прдст     - -
20:00   МАР1 1695 ОЛИМПИК ДЕ ХУРИБГА - ИРТ ИТИХАД ТАНЖЕР - Прдст     - -
20:00   К.РИКА MUNICIPAL GRECIA - КАРТАХИНЕС - Прдст     - -
20:00   К.РИКА УНИВ. ДЕ КОСТА РИКА - GUADALUPE FC - Прдст     - -
20:00   К.РИКА 1251 САНТОС ГУАПИЛЕС - ДЕП. САПРИСА - Прдст     - -
20:00   ЕКВ ЕЛ НАСИОНАЛ - ФУЕРСА АМАРИЯ - Прдст     - -
20:00   ЕКВ ДЕП. КУЕНКА - ЕМЕЛЕК - Прдст     - -
20:00   ЕКВ1 561 ОЛМЕДО - ГУАЛАСЕО СК - Прдст     - -
20:00   ЕКВ1 560 СД АУКАС - САНТА РИТА - Прдст     - -
20:00   ГВАТ 1220 ДЕПОРТИВО САНАРАТЕ - ДЕПОРТИВО ГУАСТАТОЯ - Прдст     - -
20:05   АРЖ ОЛИМПО БЛАНКА - ХИМНАСИЯ ЛП - Прдст     - -
20:30   ГЪР АЕК АТИНА - ОЛИМПИАКОС ПИРЕЯ - Прдст     - -
20:30   ЧЕХ2 519 ЗНОЙМО - МАС ТАБОРСКО - Прдст     - -
20:30   РУМ СТЯУА БУКУРЕЩ - ДИНАМО БУКУРЕЩ - Прдст     - -
20:30   АФРН ЕС САХЕЛ - АЛ АХЛИ ТРИПОЛИ - Прдст     - -
21:00   ИЗР 1205 МАКАБИ ТЕЛ АВИВ - МАКАБИ ХАЙФА - Прдст     - -
21:00   ИСП2 1237 КАДИС - НУМАНСИЯ - Прдст     - -
21:00   ИСПБ 1732 Х. СЕГОВИАНА - ФУЕНЛАБРАДА - Прдст     - -
21:00   ИСПБ 1739 УД ЛОГРОНЕС - КАУДАЛ ДЕПОРТИВО - Прдст     - -
21:00   БЕЛ КВС ВЕСТЕРЛО - КСВ РЬОЗЕЛАРЕ - Прдст     - -
21:00   БЕЛ СТАНДАРТ Л. - ЛОКЕРЕН - Прдст     - -
21:00   АРЖ2 ФЛАНДРИЯ - AGROPECUARIO - Прдст     - -
21:00   САЩ 1304 КАНЗАС СИТИ - ЛА ГАЛАКСИ - Прдст     - -
21:00   НОР ВОЛЕРЕНГА - БРАН - Прдст     - -
21:00   АФРН КЛУБ АФРИКАН - МУЛДИЯ КЛУБ Д''АЛЖИР - Прдст     - -
21:00   МАЛ БАЛЦАН ЮТС - ВАЛЕТА - Прдст     - -
21:00   ГВАТ 1219 КСЕЛАХУ МК - СИКИНАЛА - Прдст     - -
21:00   ГВАТ 1222 МАЛАКАТЕКО - АНТИГУА ГФК - Прдст     - -
21:00   ГВАТ 1223 СУЧИТИПЕКЕС - МУНИСИПАЛ - Прдст     - -
21:15   ПЕРУ 1307 РЕАЛ ГАРСИЛАСО - СПОРТ РОСАРИО - Прдст     - -
21:30   ИСП2 1241 РЕАЛ САРАГОСА - ХИМНАСТИК ТАРАГОНА - Прдст     - -
21:30   ИТ-ЛПА 1263 ПРАТО - ГАВОРАНО - Прдст     - -
21:30   CGA 1265 ЛИВОРНО - ПИСТОЙЕЗЕ - Прдст     - -
21:30   АРЖ2 874 ОЛ БОЙС - САНТАМАРИНА Т. - Прдст     - -
21:30   АРЖ2 ЕСТУДИАНТЕС ДЕ БА - КОЛЕГИАЛЕС - Прдст     - -
21:30   PD 1368 ДЕП. ТЕМУКО - УНИВ. КАТОЛИКА - Прдст     - -
21:30   B 1437 УНИОН ЛА КАЛЕРА - КОКИМБО УНИДО - Прдст     - -
21:30   B 1438 ДЕП. ЛА СЕРЕНА - ДЕПОРТЕС КОПИАДО - Прдст     - -
21:30   B 1433 КД ВАЛДИВИА - НУБЛЕНСЕ - Прдст     - -
21:45   ИСП РЕАЛ СОС. - ВАЛЕНСИЯ - Прдст     - -
21:45   ИТА ФИОРЕНТИНА - АТАЛАНТА - Прдст     - -
22:00   ФР МАРСИЛИЯ - ТУЛУЗА - Прдст     - -
22:00   АРЖ2 1196 БОКА УНИДОС - ХИМНАСИЯ ХУХУЙ - Прдст     - -
22:00   АРЖ2 1199 ГИЛЕРМО БРАУН - ХУВЕНТУД УНИДА - Прдст     - -
22:00   B 1432 КОБРЕЛОА - ПУЕРТО МОНТ - Прдст     - -
22:00   B 1434 КОБРЕСАЛ - БАРНЕЧА - Прдст     - -
22:00   УРУГ КА СЕРО - ХУВЕНТУД ЛП - Прдст     - -
22:00   УРУГ 1344 ДАНУБИО - АТЛЕТИКО Ю. АМЕРИКА - Прдст     - -
22:00   УРУГ ЕЛ ТАНКЕ СИСЛИ - МОНТЕВИДЕО УОНДЪРЪРС - Прдст     - -
22:00   УРУГ ПЕНЯРОЛ М. - АТЛ. ФЕНИКС - Прдст     - -
22:00   УРУГ 1347 ПЛАЗА КОЛОНИЯ КД - ДИФЕНСОР СПОРТИНГ - Прдст     - -
22:00   БРА-А ФЛУМИНЕНЗЕ РЖ - ПАЛМЕЙРАС СП - Прдст     - -
22:00   БРА-А КОРИТИБА - БОТАФОГО РЖ - Прдст     - -
22:00   БРА-А АТЛЕТИКО ГО - КРУЗЕЙРО - Прдст     - -
22:00   БРА-А ЧАПЕКОЕНЗЕ - ПОНТЕ ПРЕТА СП - Прдст     - -
22:00   КОЛ1 101 БОГОТА - КАРТАХЕНА - Прдст     - -
22:00   МАР1 1697 ДИФАА ХАСАНИ ЕЛ ЖАДИДИ - РАПИД УЕД ЗЕМ - Прдст     - -
22:00   ВЕН АТЛЕТИКО СОКОПО - КАРАКАС ФК - Прдст     - -
22:00   ВЕН1 CHICO DE GUAYANA - МАРГАРИТА ФК - Прдст     - -
22:00   БОЛ 1193 ДЕ СТРОНГЕСТ - БОЛИВАР - Прдст     - -
22:05   АРЖ РОСАРИО СЕНТРАЛ - БАНФИЙЛД - Прдст     - -
22:15   ПОР АВЕШ - РИО АВЕ - Прдст     - -
22:30   АРЖ2 ATLETICO MITRE - СП ЕСТУДИАНТЕС САН ЛУИС - Прдст     - -
22:30   ВЕН АНСОАТЕГИ - МИНЕРОС ГУАЯНА - Прдст     - -
22:30   ВЕН 1189 ПОРТУГЕЗА ФК - МЕТРОПОЛИТАНОС ФК - Прдст     - -
22:30   ВЕН1 ЛАНЕРОС - ATLETICO GUANARE - Прдст     - -
22:30   К.РИКА ЛИМОН - АЛАХУЕЛЕНСЕ - Прдст     - -
23:00   B 1436 САН МАРКОС ДЕ АРИКА - УНИОН САН ФЕЛИПЕ - Прдст     - -
23:00   САЩ-АЛ 1309 ДЖАКСЪНВИЛ АРМАДА - МАЯМИ ФК - Прдст     - -
23:00   КОЛ1 АТЛЕТИКО ФК - ФОРТАЛЕЗА - Прдст     - -
23:00   ПАР1 ФЛУГЕНСИО ЙЕРГОС - РЕСИСТЕНСИЯ - Прдст     - -
23:00   ПАР1 ОВЕТЕНСЕ - MARTIN LEDESMA - Прдст     - -
23:00   ВЕН 1192 ДЕПОРТИВО ЛА ГУАИРА - МОНАГАС - Прдст     - -
23:00   ВЕН 1190 АТЛЕТИКО ВЕНЕЦУЕЛА - САМОРА ФК - Прдст     - -
23:00   NBGB УНИВ. БЕНИ - CLUB DESTROYERS - Прдст     - -
23:00   NBGA ESCUELA ENRIQUE HAPP - RAMIRO CASTILLO - Прдст     - -
23:00   NBGC CA BERMEJO - WILSTERMANN-COOPERATIVAS - Прдст     - -
23:00   NBGC STORMERS SAN LORENZO - FLAMENGO DE SUCRE - Прдст     - -
23:00   NBGC QUEBRACHO V. MONTES - ATLETICO SUCRE - Прдст     - -
23:00   ГВАТ 1221 КОБАН ИМПЕРИАЛ - ПЕТАПА - Прдст     - -
23:30   ПЕРУ АЛИАНСА ЛИМА - СП. КРИСТАЛ - Прдст     - -
23:30   ПЕРУ1 УНИОН УАРАЛ - СПОРТ ВИКТОРИЯ - Прдст     - -
23:30   ПЕРУ1 СПОРТ ЛОРЕТО - ДЕПОРТИВО ХУЛАДКАЙОС - Прдст     - -
23:30   ПЕРУ1 СПОРТ БОЙС - ЛОС КАЙМАНЕС - Прдст     - -
23:30   ПЕРУ1 КУЛТ. САНТА РОСА - УН. СЕСАР ВАЙЕХО - Прдст     - -
23:30   ПЕРУ1 КАРЛОС МАНУЧИ - АЛФРЕДО САЛИНАС - Прдст     - -
23:30   КОЛ1 ЛАНЕРОС ФК - ФК ЧИКО - Прдст     - -
23:30   К.РИКА 1249 МУНИСИПАЛ ЛИБЕРИЯ - ПЕРЕС СЕЛЕДОН - Прдст     - -
ПРИКЛЮЧИЛИ СРЕЩИ
ЧАС МИН. ПЪРВ. N ДОМАКИН РЕЗ. ГОСТ ПП СТАТУС ГОЛМАЙСТОР К ПР. ДУЗ.
23:15   КОЛ 1255 АТЛЕТИКО УИЛА - АЛИАНСА П. - Отл     - -
15:00   КЕНИЯ ZOO KERICHO - NZOIA SUGAR - Отл     - -
15:00   КЕНИЯ УЕСТЪРН СТИМА ФК - NAKUMATT - Отл     - -
04:56   К.РИКА ЕРЕДИАНО 2-0 КАРМЕЛИТА (0-0) Прикл ORTIZ JOSE (78')   - -
04:47   САЩ ВАНКУВЪР У. 2-1 КОЛОРАДО РАПИДС (1-1) Прикл REYNA YORDY (54') 4 - -
04:23   САЩ РЕАЛ СОЛТ ЛЕЙК 2-0 СИАТЪЛ САУНДЪРС (0-0) Прикл MULHOLLAND LUKE (66') 2 - -
04:00   КОЛ 1254 ОНСЕ КАЛДАС 0-0 АМЕРИКА ДЕ КАЛИ (0-0) Прикл     - -
04:00   ПЕРУ КК ДЕПОРТИВО МУНИСИПАЛ - УНИВЕРСИТАРИО - Отл     - -
03:52   ХОНД 1316 РЕАЛ ЕСПАНЯ 3-2 КД ХОНДУРАС (2-1) Прикл ACEVEDO MARIANO (65')   - -
03:29   ЕСАЛВ КД СОНСОНЕЙТ 2-0 МУНИСИПАЛ ЛИМЕНО (1-0) Прикл POLO ARMANDO (69') 2 - -
03:25   ЕСАЛВ ЧЕЛАТЕНАНГО 0-0 CD AUDAZ (0-0) Прикл   1 - -
03:22   САЩ 1759 ХЮСТЪН ДАШ /Ж/ 2-3 ЧИКАГО РЕД СТАРС /Ж/ (1-3) Прикл DALY RACHEL (85') 1 - -
03:07   ПАР 1277 ДЕП. КАПИАТА 3-0 СОЛ ДЕ АМЕРИКА (2-0) Прикл PEREZ DIONICIO (67') 1 - -
03:00   ПАНAMA ФК ТАУРО 2-1 ЧОРИЙО (2-0) Прикл CATUY JAIR (65')   - -
02:59   БРА-А 466 САНТОШ 1-0 АТЛ. ПАРАНАЕНЗЕ (1-0) Прикл HENRIQUE BRUNO (35') 2 - -
02:52   САЩ 1296 МИНЕСОТА СТАРС 4-1 ФК ДАЛАС (2-1) Прикл DANLADI ABU (88') 6 - -
02:52   САЩ-АЛ 1302 САН ФРАНЦИСКО ДЕЛТАС 2-1 ФК ЕДМЪНТЪН (2-0) Прикл COREA DUSTIN (80')   - -
02:21   САЩ КЪЛЪМБЪС КРЮ 3-2 НЮ ЙОРК РБ (1-1) Прикл VERON GONZALO (дузпа 72') 7 - -
02:03   АРЖ ГОДОЙ КРУС 1-0 ИНДЕПЕНДИЕНТЕ (0-0) Прикл GARCIA SANTIAGO (дузпа 60') 5 - -
02:00   ПАНAMA АТЛ. ИНДЕНПЕНДИЕНТЕ 2-1 САН ФРАНЦИСКО ФК (1-0) Прикл FAJARDO JOSE (дузпа 66')   - -
02:00   ГВАТ 1218 КОМУНИКАСИОНЕС 5-1 МАРКЕНСЕ (2-0) Прикл ORTIZ PAOLO (81')   - -
02:00   ЕКВ GUAYAQUIL CITY FC 0-3 МАКАРА (0-0) Прикл FERAUD CARLOS (дузпа 90') 1 - -
02:00   КОЛ ПАТРИОТАС - ХУНИОР - Отл     - -
02:00   КОЛ АТЛЕТИКО БУКАРАМАНГА 2-1 САНТА ФЕ (0-1) Прикл CANO JHONY (90')   - -
02:00   УРУГ РАСИНГ М. 0-1 НАСИОНАЛ M. (0-1) Прикл PORRAS GONZALO (21')   - -
01:54   САЩ ДИ СИ ЮНАЙТЕД 4-0 САН ХОСЕ (0-0) Прикл MULLINS PATRICK (88') 2 - -
01:54   САЩ 1294 ФИЛАДЕЛФИЯ ЮН. 3-1 ЧИКАГО ФАЙЪР (1-0) Прикл SOLIGNAC LUIS (67') 4 - -
01:54   САЩ ВАШИНГТОН СПИРИТ /Ж/ 0-3 БОСТЪН БРЕЙКЪРС /Ж/ (0-0) Прикл LEON ADRIANA (55')   - -
01:53   САЩ-АЛ 1293 НЮ ЙОРК КОСМОС 0-2 СЕВЕРНА КАРОЛИНА ФК (0-2) Прикл DA LUZ AUSTIN (45')   - -
01:02   БРА-Б 255 СЕАРА 2-1 БРАЗИЛ ДЕ ПЕЛОТАС РС (0-1) Прикл RICARDINHO SILVA (77')   - -
01:01   БРА-А 464 ФЛАМЕНГО РЖ 1-1 АВАЙ (0-1) Прикл RODINEI MARCELO (81') 1 - -
00:58   B 1435 ИБЕРИЯ ЛОС АНХЕЛЕС 2-3 МАГЕЛАНЕС (2-0) Прикл SOSA GONZALO (дузпа 89') 1 - -
00:57   ПАР 1276 ЛИБЕРТАД 2-1 ОЛИМПИЯ АСУНСИОН (1-1) Прикл CARDOZO OSCAR (90')   - -
00:53   ХОНД LOBOS UPNFM 0-1 КД МАРАТОН (0-1) Прикл VARGAS JOSHUA (28') 1 - -
00:05   АРЖ 1180 ВЕЛЕС САРСФИЙЛД 0-4 БОКА ХУНИОРС (0-1) Прикл FABRA FRANK (86') 5 - -
00:04   БОЛ НАСИОНАЛ ПОТОСИ 2-3 УНИВ. ДЕ СУКРЕ (1-2) Прикл RESTINGA DIONATAN (90') 6 - -
00:03   ВЕН КАРАБОБО 1-0 СУЛИЯ (0-0) Прикл TOBAR TOMMY (60')   - -
00:00   ЕСАЛВ ПАСАКИНА 3-3 САНТА ТЕКЛА (1-2) Прикл GUTIERREZ ISIDRO (дузпа 80') 4 - -
00:00   КОЛ INDEPENDIENTE MEDELLIN 1-2 АГИЛАС ДОРАДОС (0-0) Прикл LOPERA JONATHAN (88')   - -
Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".
 
   ЧАС   Начален час     ПП   Първо полувреме    Плвр  Полувреме    Прекр  Прекратен   
   МИН.   Минута на срещата     СТАТУС   Статус на срещата 1 Плвр  Първо полувреме    Пркс  Прекъснат   
   ПЪРВ.   Първенство     К   Наказателни картони    2 Плвр  Второ полувреме    Отл  Отложен   
   РЕЗ.   Резултат     ПР.   Продължения    Прдст  Предстои    Пр  Продължения   
   КИ   Краен изход     ДУЗ.   Дузпи след Пр.    Прикл  Приключил     Дуз  Дузпи   
©2007-2017 г. Еврофутбол ООД. Всички права запазени!  Държавна комисия по хазарта