Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".
 

ФУТБОЛ
срещи за        Опреснявай на всеки 30 сек. 60 сек.
ЧАС МИН. ПЪРВ. N ДОМАКИН РЕЗ. ГОСТ ПП СТАТУС ГОЛМАЙСТОР К ПР. ДУЗ.
00:00 83' ЧИЛИ-Б НУБЛЕНСЕ 4-1 ДЕПОРТЕС ВАЛДИВИА (2-1) 2 Плвр VILCHES EDUARDO (дузпа 68')   - -
00:49 45' ПНМ 934 ПЛАЗА АМАДОР 1-1 ФК ТАУРО - 1 Плвр RODRIGUEZ RICHARD (26')   - -
00:56 44' ЧИЛИ-Б 1370 КУРИКО УНИДО 0-0 ПУЕРТО МОНТ - 1 Плвр     - -
00:56 44' ПРС КОРИНТИАНС 0-0 САО ПАУЛО - 1 Плвр   2 - -
00:58 42' МЕК2 919 ЗАКАТЕПЕК 1948 3-1 ВЕНАДОС ФК - 1 Плвр  (37')   - -
01:00 40' МЕК КРУС АСУЛ 0-1 МОНТЕРЕЙ - 1 Плвр PABON DORLAN (21')   - -
01:02 38' ПНМ 933 СПОРТИНГ САН МИГЕЛИТО 0-0 АЛИАНСА ФК - 1 Плвр     - -
01:30 10' ПРС КОЛО КОЛО 0-0 СП. КРИСТАЛ - 1 Плвр     - -
01:30 10' ЧИЛИ-Б 1371 УНИОН САН ФЕЛИПЕ 0-0 РЕЙНДЖЪРС ТАЛКА - 1 Плвр     - -
02:00   КОЛ ИНДЕП. МЕДЕЛИН - САНТА ФЕ - Прдст     - -
02:00   ГВАТ ПЕТАПА - МАРКЕНСЕ - Прдст     - -
02:15   К.РИКА 1120 АЛАХУЕЛЕНСЕ - ЕРЕДИАНО - Прдст     - -
02:15   КЛ 1135 АРЖЕНТИНА /20/ - УРУГВАЙ /20/ - Прдст     - -
02:30   ЕСАЛВ ЛУИС А.ФИРПО - ПАСАКИНА - Прдст     - -
02:30   ЕСАЛВ КД СОНСОНЕЙТ - ЧЕЛАТЕНАНГО - Прдст     - -
03:00   МЕК МОРЕЛИЯ - САНТОС ЛАГУНА - Прдст     - -
03:00   МЕК ТИГРЕС - АМЕРИКА - Прдст     - -
03:00   МЕК2 920 ЛОРОС УНИВЕРСИДАД - ТАПАЧУЛА - Прдст     - -
03:00   МЕК2 924 ФК ХУАРЕС - МУРСИЛАГОС - Прдст     - -
03:00   ЕСАЛВ ИСИДРО МЕТАПАН - КД ДРАГОН - Прдст     - -
03:00   Н.ЗЛНД ТАЗМАН ЮНАЙТЕД - УЕЛИНГТЪН ФИНИКС - Прдст     - -
03:00   Н.ЗЛНД EASTERN SUBURBS - УОНДЪРЪРС СК - Прдст     - -
03:00   Н.ЗЛНД 928 ТИЙМ УЕЛИНГТЪН - ХОУКС БЕЙ ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
03:06   МЕК ЛЕОН - УНАМ ПУМАС - Прдст     - -
03:10   АРЖ-ТВ ЕСТУДИАНТЕС - БОКА ХУНИОРС - Прдст     - -
03:30   К.РИКА 1115 САН КАРЛОС - УНИВ. ДЕ КОСТА РИКА - Прдст     - -
05:00   МЕК НЕКАКСА - ПАЧУКА - Прдст     - -
05:00   МЕК2 926 ДОРАДОС - АТЛАНТЕ - Прдст     - -
05:06   МЕК ЧИВАС ГУАДАЛ. - КЛУБ ТИХУАНА - Прдст     - -
05:30   АВЛ УЕСТЪРН СИДНИ У. /Ж/ - КАНБЕРА ЮН. /Ж/ - Прдст     - -
05:35   Н.ЗЛНД КАНТЕРБЪРИ ЮН. - ОУКЛЪНД СИТИ - Прдст     - -
06:00   КЛЯП ДЖЕФ ЮН. - ФК РЮКЮ - Прдст     - -
08:00   АВЛ УЕСТЪРН СИДНИ - НЮКАСЪЛ ЮН. ДЖЕТС - Прдст     - -
08:00   АВЛ 142 МЕЛБЪРН СИТИ /Ж/ - БРИЗБЕЙН РОАР /Ж/ - Прдст     - -
08:30   Х.КОНГ HONG KONG SAPLING - ЮЖЕН КИТАЙ - Прдст     - -
11:25   КАТАР2 АЛ САЙЛИЯ II - АЛ АХЛИ ДОХА II - Прдст     - -
11:30   ВИЕТ 685 ДОНГ ТАМ ЛОНГ АН - СОНГ ЛАМ - Прдст     - -
12:00   ТУР1 БАНДЪРМАСПОР - ДЕНИЗЛИСПОР - Прдст     - -
12:00   ТУР1 ЮМРАНИЕСПОР - ШАНЛЪУРФАСПОР - Прдст     - -
12:00   ТУР2 718 ЕРЗУРУМ ББ - Ф. КАРАГЮМРЮК - Прдст     - -
12:00   ТУР2 1461 ТРАБЗОН - ТОКАТСПОР - Прдст     - -
12:00   МЖД ФК ВАРНСДОРФ - МЛ. БОЛЕСЛАВ - Прдст     - -
12:00   МЖД ИНТЕР ЗАПРЕШИЧ - СЛАВЕН БЕЛУПО - Прдст     - -
12:00   АВЛ ПЪРТ ГЛОРИ /Ж/ - АДЕЛАИДА ЮН. /Ж/ - Прдст     - -
12:00   ВИЕТ 679 ТАН КУАНГ НИН - НХС КУАНГ НАМ - Прдст     - -
12:00   ВИЕТ 682 ДА НАНГ - ХАЙ ФОНГ - Прдст     - -
12:00   ВИЕТ 684 ХАН ХОА - ТП КАН ТО - Прдст     - -
12:00   ВИЕТ ХОАНГ ДЖИА ЛАИ - SAI GON - Прдст     - -
12:30   ИСПБ СД ЗАМУДИО - БАРАКАЛДО - Прдст     - -
12:30   ТУР ГАЗИАНТЕПСПОР - ГЕНЧЛЕРБИРЛИГИ - Прдст     - -
12:30   ТУР ОСМАНЛИСПОР - АНТАЛИЯСПОР - Прдст     - -
12:30   ТУР2 862 ЗОНГЮЛДАК КОМЮРСПОР - СИВАС ДОРТ ЕЙЛЮЛ - Прдст     - -
12:30   ТУР2 БЮЮКЧЕКМЕДЖЕ Т. - ПЕНДИКСПОР - Прдст     - -
12:30   ТУР2 491 НАЗЪЛЛЪ БЕЛЕДИЕСПОР - КАХРАМАНМАРАШСПОР - Прдст     - -
12:30   ТУР2 КЕЧИОРЕНГЮДЖЮ - ОФСПОР - Прдст     - -
12:30   ТУР2 546 ИСТАНБУЛСПОР - ХАЧЕТЕПЕ СК - Прдст     - -
12:30   ТУР2 489 ФЕТХИЕСПОР - БУДЖАСПОР - Прдст     - -
12:30   ТУР2 808 АНАДОЛУ ЮСКЮДАР 1908 - КОДЖАЕЛИ БИРЛИК - Прдст     - -
12:30   ТУР2 538 АНАДОЛУ СЕЛЧУКЛУСПОР - АМЕДСПОР - Прдст     - -
12:30   ТУР2 864 КАСТАМОНУСПОР - ХАТАЙСПОР - Прдст     - -
12:30   ТУР2 836 ЕЮПСПОР - АС САРИЕР - Прдст     - -
12:30   ТУР2 ЕТИМЕСГУТ БЛД - НИГДЕ БЛД - Прдст     - -
12:30   ТУР2 АНКАРАГЮДЖЮ - КЪРКЛАРЕЛИСПОР - Прдст     - -
12:30   ИРАН МАШИНЕ САЗИ - САБА БАТЕРИ - Прдст     - -
12:30   ВИЕТ HO CHI MINH CITY - Т&T ХАНОЙ - Прдст     - -
13:00   ИСП ОСАСУНА - СЕВИЛЯ - Прдст     - -
13:00   ИСП2 ЛЕВАНТЕ - НУМАНСИЯ - Прдст     - -
13:00   ИСПБ СЕЛТА ВИГО Б - ПАЛЕНСИЯ - Прдст     - -
13:00   ИСПБ 795 ТУДЕЛАНО - КОРУКСО - Прдст     - -
13:00   ИСПБ ВАЛЯДОЛИД Б - АРАНДИНА - Прдст     - -
13:00   ИСПБ 794 ЛЕАЛТАД - КАУДАЛ ДЕПОРТИВО - Прдст     - -
13:00   ИСПБ 815 РАЙО МАХАДАОНДА - УД ЛОГРОНЕС - Прдст     - -
13:00   ИСПБ 811 ФУЕНЛАБРАДА - СС РЕЙЕС - Прдст     - -
13:00   ИСПБ3 825 АЛКОЯНО - КФ ГАВА - Прдст     - -
13:00   ИСПБ3 820 КД ЕБРО - ВАЛЕНСИЯ Б - Прдст     - -
13:00   ИСПБ3 ЕСПАНЬОЛ Б - ЕЛДЕНЗЕ - Прдст     - -
13:00   ИСПБ3 823 АЕ ПРАТ - БАДАЛОНА - Прдст     - -
13:00   ИСПБ3 МАЙОРКА Б - ЛЕВАНТЕ Б - Прдст     - -
13:00   ИСПБ3 827 АТЛ. БАЛЕРАС - КОРНЕЯ - Прдст     - -
13:00   ИСПБ4 830 ХУМИЛА КФ - ВИЛЯНОВЕНСЕ - Прдст     - -
13:00   ИСПБ4 831 МЕРИДА А. Д. - МЕЛИЯ - Прдст     - -
13:00   ИСПБ4 858 КОРДОБА КФ Б - МАРБЕЙЯ - Прдст     - -
13:00   ПРС ПЯСТ ГЛИВИЦЕ - ЦСКА МОСКВА - Прдст     - -
13:00   ПРС ОДЕНЗЕ - НИКЬОБИНГ ФК - Прдст     - -
13:00   ВИЕТ 681 Б. БИН ДЮОНГ - ТХАН ХОА - Прдст     - -
13:00   ИНДИЯ ИЙСТ БЕНГАЛ - БЕНГАЛУРУ ФК - Прдст     - -
13:15   ИСПБ УД СОКУЕЛАМОС КФ - СЕСТАО РИВЕР - Прдст     - -
13:15   ПОР1 АКАДЕМИКО ВИСЕУ - ПОРТО Б - Прдст     - -
13:30   ИТА ЮВЕНТУС ТОРИНО - ЛАЦИО - Прдст     - -
13:30   ХОЛ УТРЕХТ - АЯКС АМСТЕРДАМ - Прдст     - -
14:00   АНГ-ТРФЛ СЪНДЪРЛАНД /23/ - CARDIFF (U23) - Прдст     - -
14:00   АНГ САУТХЯМПТЪН - ЛЕСТЪР СИТИ - Прдст     - -
14:00   ПРС ВИТОРУЛ КОНСТАНЦА - УРАЛ ЕКАТЕР. - Прдст     - -
14:15   ИРАН ПЕЙКАН - ТЕРАКТОР - Прдст     - -
14:30   КИП3 DIGENIS AKRITAS M. - MEAP PERA CHORIOU N. - Прдст     - -
14:30   ПРС НЮРНБЕРГ - ААЛЕН - Прдст     - -
14:30   ЛИВ АЛ АНСАР - АЛ АКХА АЛ АХЛИ - Прдст     - -
14:30   ЛИВ AL EGTMAAEY TRABLOS - АЛ НЕЙМЕХ - Прдст     - -
14:30   ЛИВ ТАДАМОН СУР - САЛАМ ЖАРТА - Прдст     - -
15:00   АНГ-ТРФЛ LIVERPOOL (U23) - IPSWICH (U23) - Прдст     - -
15:00   АНГ-ТРФЛ MANCHESTER CITY (U23) - ДАРБИ К. /23/ - Прдст     - -
15:00   ГЪР 217 АЕК АТИНА - АСТ. ТРИПОЛИС - Прдст     - -
15:00   ГЪР 133 ПАНЕЯЛИОС - АНАГЕНИСИ КАРДИТСАС - Прдст     - -
15:00   ГЪР АГРОТИКОС АСТЕРАС - SPARTI - Прдст     - -
15:00   ГЪР EGINIAKOS FC - КАЛИТЕЯ - Прдст     - -
15:00   ГЪР 130 ПАНСЕРАЙКОС ФК - ПАНТРАКИКОС - Прдст     - -
15:00   ГЪР 458 КИСАМИКОС - ХАНИЯ - Прдст     - -
15:00   ГЪР 150 КАЛОНИС - ТРИКАЛА - Прдст     - -
15:00   ГЪР ПАНЕЛЕУСИНИАКОС - АПОЛОН С. - Прдст     - -
15:00   ГЪР2 LAGKADA A.P.E. - AO KARDIAS - Прдст     - -
15:00   ГЪР2 ДОКСА ДРАМА ФК - NAOUSA - Прдст     - -
15:00   ГЪР2 НЕСТОС КР. - НЕА КАВАЛА - Прдст     - -
15:00   ГЪР2 APOLLON PARALIMNIOU - AE PONTION KATERINIS - Прдст     - -
15:00   ГЪР2 KAMPANIAKOS - MAKEDONIKOS FOUFA - Прдст     - -
15:00   ГЪР2 ЕОРДАЙКОС 2007 - ALMOPOS ARIDEAS - Прдст     - -
15:00   ГЪР2 DOXA PROSKINITON - ORFEAS PUMA XANTHIS - Прдст     - -
15:00   ГЪР2 ТИЛИКРАТИС - APOLLON LARISSA FC - Прдст     - -
15:00   ГЪР2 ОЛИМПИАКОС В. - RIGAS FEREOS - Прдст     - -
15:00   ГЪР2 THESPROTOS - ПИЕРИКОС КАТЕРИНИ - Прдст     - -
15:00   ГЪР2 MAVRI AETI ELEFTHEROCHOR. - ACHILLEAS NEOKESARIAS - Прдст     - -
15:00   ГЪР2 ASTERAS PETRITI - AMVRAKIA KOSTAKION - Прдст     - -
15:00   ГЪР2 KARAISKAKIS - ЕТНИКОС ФИЛИПИАДАС - Прдст     - -
15:00   ГЪР2 ENOSI APOLLONIOU/ISTIAIAS - PYDNA KITROUS - Прдст     - -
15:00   ГЪР2 DIAGORAS SEVASTIS - НИКИ ВОЛОС - Прдст     - -
15:00   ГЪР3 ПАНАРКАДИКОС - THIVA - Прдст     - -
15:00   ГЪР3 ACHAIKI - PILOU AO TSIKLITIRAS - Прдст     - -
15:00   ГЪР3 ПАНАХАЙКИ - CHALKIDA - Прдст     - -
15:00   ГЪР3 ERMIONIDA - PAMVOUPRASIAKOS AO VARDAS - Прдст     - -
15:00   ГЪР3 ПАО ЛУТРАКИ - ФОСТИРАС - Прдст     - -
15:00   ГЪР3 ПАНАРГИКОС - DOXA MEGALOPOLIS - Прдст     - -
15:00   ГЪР2 ЕРГОТЕЛИС - ERMIS ZONIANON - Прдст     - -
15:00   ГЪР2 АЦАЛЕНИОС - ЕТНИКОС ПИРЕЯ ФК - Прдст     - -
15:00   ГЪР2 IALYSOS - AEEK INKA - Прдст     - -
15:00   ТУР КАСЪМПАША - ТРАБЗОНСПОР - Прдст     - -
15:00   ТУР1 СИВАССПОР - БОЛУСПОР - Прдст     - -
15:00   МАЛ ТАРШИН РЕЙНБОУС - ПЕМБРОУК АТЛЕТА - Прдст     - -
15:00   МАЛ ГЗИРА ЮНАЙТЕД - ХИБЪРНИЪНС - Прдст     - -
15:00   SC ОЛ СТАРС - БЕЧЕМ ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
15:05   КШОТ 285 РЕЙТ РОУВЪРС - ХАРТС - Прдст     - -
15:15   ИРАН 778 САНАТ НАФТ - ЕСТЕФЛАЛ ФК - Прдст     - -
15:15   КАТАР2 АЛ ГАРАФА II - КАТАР СК - Прдст     - -
15:25   КАТАР ЛЕКВИЯ - АЛ ВАКРА - Прдст     - -
15:30   ФРА АСПТТ АЛБИ /Ж/ - СОЙО /Ж/ - Прдст     - -
15:30   ФРА МЕТЦ /Ж/ - ГИНГАМ /Ж/ - Прдст     - -
15:30   ИТ-ЛПА ОЛБИЯ КАЛЧО - ПОНТЕДЕРА - Прдст     - -
15:30   ИТ-ЛПА АЛЕСАНДРИЯ - ЛУКЕЗЕ ЛИБЕРТАС - Прдст     - -
15:30   ИТ-ЛПА КОМО - ДЖАНА ЕРМИНИО - Прдст     - -
15:30   ИТ-ЛПА ПИАЧЕНЦА КАЛЧО - РЕНАТЕ - Прдст     - -
15:30   ИТ-ЛПА ПИСТОЙЕЗЕ - ПРАТО - Прдст     - -
15:30   ИТБ БАСАНО ВИРТУС - АНКОНА - Прдст     - -
15:30   ИТБ ФАНО - АЛБИНОЛЕФЕ - Прдст     - -
15:30   ИТБ ПАРМА - САНТАРКАНДЖЕЛО - Прдст     - -
15:30   ИТБ ФОРЛИ - ПАДОВА - Прдст     - -
15:30   ИТБ ГУБИО - ЛУМЕДЗАНЕ - Прдст     - -
15:30   ПРС РОТ ВАЙС ЕРФУРТ - ДОРТМУНД - Прдст     - -
15:30   1A СТАНДАРТ Л. - ФК БРЮЖ - Прдст     - -
15:30   ХОЛ НЕК НИЙМЕГЕН - РОДА КЕРКРАДЕ - Прдст     - -
15:30   ХОЛ ЕКСЕЛСИОР РОТ. - ГО АХЕД ИГЪЛС - Прдст     - -
15:30   ХОЛ1 ВВВ ВЕНЛО - МВВ МААСТРИХТ - Прдст     - -
15:30   ИНДИЯ 760 МУМАБАЙ ФК - АЙЗАУЛ - Прдст     - -
16:00   КИП НЕА САЛАМИНА - АЕЛ ЛИМАСОЛ - Прдст     - -
16:00   КИП АПОЛОН ЛИМАСОЛ - ЕРМИС АРАДИПУ ФК - Прдст     - -
16:00   ФР МОНАКО - ЛОРИЕН - Прдст     - -
16:00   ИТА ДЖЕНОА - КРОТОНЕ - Прдст     - -
16:00   ИТА ПАЛЕРМО - ИНТЕР МИЛАНО - Прдст     - -
16:00   ИТА ЕМПОЛИ - УДИНЕЗЕ - Прдст     - -
16:00   ИТА ПЕСКАРА - САСУОЛО - Прдст     - -
16:00   ИТА БОЛОНЯ - ТОРИНО - Прдст     - -
16:00   МЖД САНКТ ПЬОЛТЕН - РУДАР ВЕЛЕНЕ - Прдст     - -
16:15   АНГ АРСЕНАЛ - БЪРНЛИ - Прдст     - -
16:30   ГЕР ЛЕВЕРКУЗЕН - ХЕРТА БЕРЛИН - Прдст     - -
16:30   МАР2 УН. АИТ МЕЛУЛ - ВАФ ВИДАД - Прдст     - -
16:30   МАР2 МОЛУДИА ОДЖА - SIDI KACEM - Прдст     - -
16:30   МАР2 МАС МАГРИБ - OLYMPIQUE DCHEIRA - Прдст     - -
17:00   КШОТ АЛБИЪН Р. - СЕЛТИК - Прдст     - -
17:00   КИП АПОЕЛ НИКОЗИЯ - АЕЗ ЗАКАКИУ - Прдст     - -
17:00   ИСП2 РЕУС ДЕПОРТИУ - МАЙОРКА - Прдст     - -
17:00   ПРС ДИНАМО КИЕВ - ТИЕНДЗИН ТЕДА - Прдст     - -
17:00   ПРС ЦСКА СОФИЯ - ЛОКОМОТИВ МОСКВА - Прдст     - -
17:00   ПОР1 САНТА КЛАРА - АКАДЕМИКА КОИМБРА - Прдст     - -
17:00   ПОР1 ОЛЯНЕНЗЕ - ФАМАЛИКАО - Прдст     - -
17:00   ПОР1 ФРЕАМУНДЕ - ФАФЕ - Прдст     - -
17:00   ПОР1 СПОРТИНГ ЛИСАБОН Б - СПОРТИНГ КОВИЛЯ - Прдст     - -
17:00   ПОР1 122 ЛЕЙСОЕШ - КД КОВА ПИЕДАДЕ - Прдст     - -
17:00   ПОР1 ЖИЛ ВИСЕНТЕ - ВИЗЕЛА - Прдст     - -
17:00   ПОР1 АВЕШ - ВИТОРИЯ ГИМАРАЕШ Б - Прдст     - -
17:00   БЕЛ КСВ РЬОЗЕЛАРЕ - УНИОН СЕНТ-ЖИЛОА - Прдст     - -
17:00   МАЛ 477 ФЛОРИАНА - СЛИЕМА УОНД. - Прдст     - -
17:15   ИСП 342 АТЛЕТИК БИЛБАО - АТЛЕТИКО МАДРИД - Прдст     - -
17:15   ГЪР 293 ЛАРИСА - ПЛАТАНИАС - Прдст     - -
17:15   ГЪР ЛЕВАДИАКОС - АТРОМИТОС АТИНА - Прдст     - -
17:15   МАЛ ХАМРУН СПАРТАНС - МОСТА - Прдст     - -
17:25   КАТАР2 АЛ ШАХАНИЯ II - АЛ МЕСАИМЕЕР - Прдст     - -
17:30   ИТ-ЛПА ТУТОКУОЙО - ЛУПА РОМА - Прдст     - -
17:30   ИТ-ЛПА КАРАРЕЗЕ - ЛИВОРНО - Прдст     - -
17:30   ИТ-ЛПА РОБУР СИЕНА - АРЕЦО - Прдст     - -
17:30   ИТ-ЛПА КРЕМОНЕЗЕ - ПРО ПИАЧЕНЦА - Прдст     - -
17:30   ТУР1 ГЬОЗТЕПЕ - ГАЗИАНТЕП ББ - Прдст     - -
17:35   КАТАР АЛ-МУ АЙДАР - АЛ САД - Прдст     - -
17:35   КАТАР 956 АЛ ДЖАИШ - АЛ РАЙЯН - Прдст     - -
17:45   ХОЛ ПСВ АЙНДХОВЕН - ХЕЕРЕНВЕЕН - Прдст     - -
18:00   КИП КАРМИОТИСА - АНАГЕНИСИ ДЕРИНИЯ ФК - Прдст     - -
18:00   ФР СЕНТ ЕТИЕН - АНЖЕ - Прдст     - -
18:00   ИСПБ 793 ПОНТЕВЕДРА - САНТАНДЕР - Прдст     - -
18:00   ИСПБ 784 БУРГОС КФ - ГИХУЕЛО - Прдст     - -
18:00   ИСПБ 790 КУЛТУРАЛ ЛЕОНЕСА - ИСАРА - Прдст     - -
18:00   ИСПБ ПОНФЕРАДИНА - СОМОСАС - Прдст     - -
18:00   ИСПБ 819 КД ТОЛЕДО САД - АРЕНАС ДЕ ГЕЧО - Прдст     - -
18:00   ИСПБ3 824 АТЛЕТИКО САГУНТИНО - ЛАГОСТЕРА - Прдст     - -
18:00   ИСПБ3 828 Л''ОСПИТАЛЕТ - ЛЕРИДА ЕСПОРТИУ - Прдст     - -
18:00   ИСПБ4 832 КД ЛИНАРЕС - РЕАЛ ХАЕН - Прдст     - -
18:00   ИСПБ4 РЕКРЕАТИВО ДЕ УЕЛВА - АТЛ. САНЛУКЕНЬО - Прдст     - -
18:00   ИСПБ4 РБ ЛИНЕНСЕ - УД ЕКСТРЕМАДУРА - Прдст     - -
18:00   ИСПБ4 865 ЛА РОДА - ГРАНАДА Б - Прдст     - -
18:00   ИСПБ4 843 КД ЕЛ ЕХИДО 2012 - САН ФЕРНАНДО - Прдст     - -
18:00   ИСПБ4 856 ЛА ХОЯ ЛОРКА - РЕАЛ МУРСИЯ - Прдст     - -
18:00   ПОР БЕНФИКА ЛИСАБОН - ТОНДЕЛА - Прдст     - -
18:00   ПОР ФЕЙРЕНЗЕ - ЕЩОРИЛ ПРАЯ - Прдст     - -
18:00   ТУР ФЕНЕРБАХЧЕ - ИСТАНБУЛ ББ - Прдст     - -
18:00   ШЛ-САМ 180 БЕЛИЗ - ХОНДУРАС - Прдст     - -
18:30   АНГ ЧЕЛСИ - ХЪЛ СИТИ - Прдст     - -
18:30   ИСПБ4 829 АТЛЕТИКО МАНЧА РЕАЛ - КАРТАХЕНА - Прдст     - -
18:30   ИТБ САЛЕРНИТАНА - СПЕЦИЯ - Прдст     - -
18:30   ГЕР МАЙНЦ 05 - ФК КЬОЛН - Прдст     - -
19:00   ИЗР БНЕЙ ЙЕХУДА - ФК АШДОД - Прдст     - -
19:00   ИСП2 ХЕТАФЕ - МИРАНДЕС - Прдст     - -
19:00   ИСП2 ЖИРОНА - СЕВИЛЯ 2 - Прдст     - -
19:00   ИСПБ 814 ГЕРНИКА - МЕНСАХЕРО - Прдст     - -
19:00   ИСПБ3 826 ЕРКУЛЕС - САБАДЕЛ - Прдст     - -
19:00   ИТА АТАЛАНТА - САМПДОРИЯ - Прдст     - -
19:00   1A АНДЕРЛЕХТ - СЕНТ ТРЮИДЕН - Прдст     - -
19:00   ПРС АНГЛИЯ /Ж/ - НОРВЕГИЯ /Ж/ - Прдст     - -
19:00   ГВАТ МУНИСИПАЛ - DEPORTIVO CARCHA - Прдст     - -
19:00   ГВАТ МИКТЛАН - АНТИГУА ГФК - Прдст     - -
19:30   ИСП БЕТИС - СП. ХИХОН - Прдст     - -
19:30   ИСП РЕАЛ СОС. - СЕЛТА ВИГО - Прдст     - -
19:30   ИТБ РЕДЖАНА 1919 - ВЕНЕЦИЯ - Прдст     - -
19:30   ИТ-ЛПС АНДРИЯ БАТ - КАТАНДЗАРО - Прдст     - -
19:30   ГЪР 1062 КАСИОПИ - ПАНАТИНАЙКОС АТИНА - Прдст     - -
20:00   ИЗР 712 АПОЕЛ КФАР САБА - БЕЙТАР ЙЕРУСАЛИМ - Прдст     - -
20:00   МЕК ТОЛУКА - ЧИАПАС ФК - Прдст     - -
20:00   ПОР БЕЛЕНЕНСЕС - ВИТОРИЯ СЕТУБАЛ - Прдст     - -
20:00   БРАП-А1 630 БЕЛУ ЖАРДИМ - СЕРА ТАЛХАДА - Прдст     - -
20:00   БРАП-А1 FLAMENGO DE ARCOVERDE - АТЛ. ПЕРНАМБУКАНО - Прдст     - -
20:00   ГВАТ МАЛАКАТЕКО - СУЧИТИПЕКЕС - Прдст     - -
20:15   ИСЛ ФИЛКИР РЕЙКЯВИК - КР РЕЙКЯВИК - Прдст     - -
20:30   ШЛ-САМ 1121 ЕЛ САЛВАДОР - НИКАРАГУА - Прдст     - -
20:45   КЛ БРАЗИЛИЯ /20/ - ПАРАГВАЙ /20/ - Прдст     - -
21:00   ИЗР 719 МАКАБИ ТЕЛ АВИВ - БНЕЙ САХНИН ФК - Прдст     - -
21:00   ИСП2 КАДИС - АЛМЕРИЯ - Прдст     - -
21:00   МЖД 335 БЕРМУДА - КАНАДА - Прдст     - -
21:00   БЕЛ 218 КВ МЕХЕЛЕН - ВЕСТЕРЛО - Прдст     - -
21:00   БРАП-А1 AFOGADOS - АМЕРИКА ПЕ - Прдст     - -
21:00   БРАП-А1 644 САЛГУЕЙРО ПЕ - СЕНТРАЛ ПЕ - Прдст     - -
21:00   КАФН 277 КАМЕРУН - ГАБОН - Прдст     - -
21:00   КАФН 283 ГВИНЕЯ-БИСАУ - БУРКИНА ФАСО - Прдст     - -
21:30   ИТ-ЛПА РК РОМА - ВИТЕРБЕЗЕ - Прдст     - -
21:45   ИСП ЕЙБАР - БАРСЕЛОНА - Прдст     - -
21:45   ИТА РОМА - КАЛЯРИ - Прдст     - -
22:00   ФР ЛИОН - МАРСИЛИЯ - Прдст     - -
22:00   ЧИЛИ-Б 193 САН МАРКОС ДЕ АРИКА - ИБЕРИЯ ЛОС АНХЕЛЕС - Прдст     - -
22:00   К.РИКА 1113 САНТОС ГУАПИЛЕС - ПЕРЕС СЕЛЕДОН - Прдст     - -
22:15   ПОР СПОРТИНГ БРАГА - ВИТ. ГИМАРАЕШ - Прдст     - -
22:15   ИСЛ ФРАМ РЕЙКЯВИК - ИР РЕЙКЯВИК - Прдст     - -
22:30   ГВАТ ДЕПОРТИВО ГУАСТАТОЯ - КОМУНИКАСИОНЕС - Прдст     - -
23:00   ШЛ-САМ 1122 ПАНАМА - КОСТА РИКА - Прдст     - -
23:00   ГВАТ КОБАН ИМПЕРИАЛ - КСЕЛАХУ МК - Прдст     - -
23:30   ЕСАЛВ МУНИСИПАЛ ЛИМЕНО - АГИЛА - Прдст     - -
ПРИКЛЮЧИЛИ СРЕЩИ
ЧАС МИН. ПЪРВ. N ДОМАКИН РЕЗ. ГОСТ ПП СТАТУС ГОЛМАЙСТОР К ПР. ДУЗ.
19:30   ИТБ МАЧЕРАЗАТЕ - МОДЕНА - Отл     - -
16:00   ИТБ АСКОЛИ - ПРО ВЕРЧЕЛИ - Отл     - -
15:30   ИТБ ТЕРАМО - ПОРДЕНОНЕ - Отл     - -
Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".
 
   ЧАС   Начален час     ПП   Първо полувреме    Плвр  Полувреме    Прекр  Прекратен   
   МИН.   Минута на срещата     СТАТУС   Статус на срещата 1 Плвр  Първо полувреме    Пркс  Прекъснат   
   ПЪРВ.   Първенство     К   Наказателни картони    2 Плвр  Второ полувреме    Отл  Отложен   
   РЕЗ.   Резултат     ПР.   Продължения    Прдст  Предстои    Пр  Продължения   
   КИ   Краен изход     ДУЗ.   Дузпи след Пр.    Прикл  Приключил     Дуз  Дузпи   
©2007-2017 г. Еврофутбол ООД. Всички права запазени!  Държавна комисия по хазарта