Eurofootball
WORLD CUP 2014 Racing Live Betting Live Score Club Eurofootball Television Eurofootball

Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".

 
ball FOOTBALL
games for Refresh every 30 sec. 60 sec. Stop
K/O Time CH N Home Score Away HT Status Scorer C ET PN
11:30 33' INDNS 102 MITRA KUKAR 1-2 PERSEBAYA SURABAYA - 1HF NWOKOLO G. (23')   - -
14:00   HULC SOPRONI VSE - SIOFOK - Sched     - -
14:30   SIN HOUGANG UNITED FC - HARIMAU MUDA B - Sched     - -
15:00   INDNS 101 PERSELA LAMONGAN - PERSIPURA JAYAPURA - Sched     - -
15:30   RUS 2UP 116 CHELYABINSK - RUBIN 2 - Sched     - -
15:45   MLS 346 KELANTAN - JOHOR DARUL TAKZIM - Sched     - -
15:45   MLS 300 FELDA UNITED FC - LIONS XII - Sched     - -
15:45   MLS 343 JOHOR D. TAKZIM II - PAHANG - Sched     - -
15:45   MLS 351 PBAPP - ATM - Sched     - -
17:00   RUS 2UP 125 VOLGA ULYANOVSK - DINAMO KIROV - Sched     - -
17:00   RUS 2UP 130 SPARTAK YOSHKAR-OLA - KAMAZ NAB. CHELNY - Sched     - -
17:00   RUM3 ASTRA GIURGIU 2 - CONCORDIA II - Sched     - -
17:30   HULC CEGLEDI VSE - DIOSGYOR - Sched     - -
17:30   HULC BALMAZUJVAROS - MEZOKOVESD - Sched     - -
17:30   HULC DEBRECEN - SZEGED 2011 - Sched     - -
17:30   HULC BEKESCSABA 1912 - KECSKEMET - Sched     - -
17:30   HULC ZALAEGERSZEG - KAPOSVARI RAKOCZI FC - Sched     - -
17:30   HULC SZTK-ERIMA - PECS - Sched     - -
17:30   HULC SOROKSAR - PUSKAS ACADEMY - Sched     - -
18:00   RUS 2UP 131 SYZRAN-2003 - ZENIT-IZHEVSK - Sched     - -
18:00   HULC SZOLNOK MAV FC - NYIREGYHAZA - Sched     - -
18:00   HULC LOMBARD PAPA - SZOMBATHELYI HALADAS - Sched     - -
19:00   CZE 631 TEPLICE - CESKE BUDEJOVICE - Sched     - -
19:00   HULC 103 GYORI ETO - BUDAPEST HONVED FC - Sched     - -
19:00   HULC VIDEOTON - FC AJKA - Sched     - -
20:00   HULC CSAKVAR - DYIRMOT - Sched     - -
20:20   SWE1 SYRIANSKA FC - GAIS - Sched     - -
20:30   ISR ASHDOD SC - BEITAR JERUSALEM - Sched     - -
20:35   ISR HAP BEER SHEVA - MACCABI PETAH TIKVA - Sched     - -
21:15   G3W SG WATTENSCHEID 09 - M'GLADBACH 2 - Sched     - -
21:30   JPT CREWE ALEXANDRA - ROCHDALE - Sched     - -
21:30   JPT OLDHAM ATHLETIC - BRADFORD CITY - Sched     - -
21:30   BE2 SINT TRUIDEN - O.H. LEUVEN - Sched     - -
21:30   2R PRESTATYN TOWN - CAERNARFON - Sched     - -
21:30   2R CARMARTHEN TOWN AFC - PENYBONT FC - Sched     - -
21:30   2R LLANDUDNO - RHYL - Sched     - -
21:45   JPT ACCRINGTON - CARLISLE UNITED - Sched     - -
21:45   JPT FLEETWOOD TOWN - MORECAMBE - Sched     - -
21:45   JPT PRESTON NORTH END FC - SHREWSBURY TOWN - Sched     - -
21:45   JPT SCUNTHORPE UNITED - CHESTERFIELD - Sched     - -
21:45   JPT NOTTS COUNTY - MANSFIELD - Sched     - -
21:45   JPT BARNSLEY - YORK - Sched     - -
21:45   JPT STEVENAGE - GILLINGHAM - Sched     - -
21:45   JPT YEOVIL TOWN - PORTSMOUTH - Sched     - -
21:45   JPT CHELTENHAM TOWN - OXFORD UNITED - Sched     - -
21:45   JPT CRAWLEY TOWN - CAMBRIDGE UNITED - Sched     - -
21:45   JPT PETERBOROUGH UNITED - LEYTON ORIENT - Sched     - -
21:45   JPT AFC WIMBLEDON - SOUTHEND UNITED - Sched     - -
21:45   JPT WYCOMBE - COVENTRY CITY - Sched     - -
21:45   2R 267 BANGOR CITY - CEFN DRUIDS AFC - Sched     - -
21:45   2R 257 ABERYSTWYTH TOWN - BALA TOWN - Sched     - -
21:45   2R 259 THE NEW SAINTS FC - AIRBUS UK BROUGHTON - Sched     - -
21:45   NIR CLIFTONVILLE FC - LINFIELD - Sched     - -
21:45   NIR BALLYMENA UNITED - INSTITUTE - Sched     - -
21:45   NIR GLENTORAN - PORTADOWN - Sched     - -
21:45   NIR GLENAVON FC - BALLINAMALLARD UNITED - Sched     - -
21:45   NIR DUNGANNON SWIFTS - WARRENPOINT TOWN - Sched     - -
21:45   NIR COLERAINE FC - CRUSADERS FC - Sched     - -
FINISHED GAMES
K/O Time CH N Home Score Away HT Status Scorer C ET PN
03:59   COL2 391 CUCUTA 1-0 REAL CARTAGENA (1-0) Fin MOREL M. (39')   - -
03:57   COL LA EQUIDAD 0-4 ATL. NASIONAL (0-1) Fin MOSQUERA M. (90')   - -
03:31   ARG TIGRE 0-0 QUILMES (0-0) Fin   8 - -
03:00   BRA-C GUARANI SP 1-0 JUVENTUDE (0-0) Fin SILAS (69') 2 - -
01:59   COL2 390 QUINDIO 2-1 LLANEROS (1-1) Fin CARPINTERO W. (76')   - -
01:16   ARG ARSENAL SARANDI 1-0 BANFIELD (0-0) Fin PALACIOS S. (59') 2 - -
   K/O  Kick Off Time     HT  Half Time    H/T Half Time    Int Interrupted   
   Time  Game Time     Status  Game Status 1 HF First Half    Abd Abandoned   
   CH  Championship     C  Cards    2 HF Second Half    Post Postponed   
   Score  Result     ET  Extra Time    Sched Scheduled    E/T Extra Time   
   FT  Full Time     PN  Penalty kicks    Fin Finished    Pen Penalty kicks   
  Winnings are paid on the basis of the official results posted on the Draws section
 
  ©2006-2014. Eurofootball. All rights reserved! age_restrict