Eurofootball
Racing Live Betting Live Score Club Eurofootball Television Eurofootball

Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".

 
ball FOOTBALL
games for Refresh every 30 sec. 60 sec. Stop
K/O Time CH N Home Score Away HT Status Scorer C ET PN
20:29 90' TUC 1918 BESIKTAS 3-1 SARIYER (1-0) 2HF ARSLAN T. (81') 3 - -
20:32 89' ISRC 1428 MACCABI ACHI NAZERETH 2-1 ASHDOD SC (1-0) 2HF  (90')   - -
21:02 59' SPC 2913 GETAFE 0-0 VILLAREAL (0-0) 2HF   2 - -
21:02 59' ISL 1782 FRAM REYKJAVIK 0-1 FYLKIR REYKJAVIK (0-1) 2HF  (30')   - -
21:33   BOL 536 PETROLERO 0-0 NACIONAL POTOSI (0-0) H/T   4 - -
21:44 34' JPT 356 BRISTOL CITY 1-1 GILLINGHAM - 1HF  (31')   - -
21:47 31' SAMC20 530 PARAGUAY 0-0 BRAZIL - 1HF     - -
23:00   SPC 2914 ATHLETIC BILBAO - MALAGA - Sched     - -
23:00   SPC 2922 SEVILLA - ESPANYOL - Sched     - -
23:00   ISL 1786 FJOLNIR - KR REYKJAVIK - Sched     - -
FINISHED GAMES
K/O Time CH N Home Score Away HT Status Scorer C ET PN
19:49   ISRC 1433 MACCABI YAVNE 5-1 SHIKUN HAMIZRAH (1-0) Fin GERTZ D. (86')   - -
19:39   ISRC 1430 HAPOEL AFULA 3-0 MACCABI S. MAALOT (3-0) Fin KAHINDA L. (Pen 43')   - -
19:01   FINLC 610 IFK MARIEHAMN 1-2 INTER TURKU (0-1) Fin HAMBO V. (84')   - -
18:55   HELC 300 PANATHINAIKOS ATHEN 0-1 XANTHI (0-0) Fin VASILAKAKIS T. (88') 1 - -
18:40   FR KFUM 1-1 STROMMEN (0-1) Fin  (88')   - -
18:25   FR SJK SEJNAJOKI 4-2 GIF SUNDSVALL (2-0) Fin BROWN W. (82')   - -
18:00   QATAR2 EL JAISH SC II 1-2 AL-GHARAFA II (0-1) Fin  (90')   - -
17:58   EGY 2756 ZAMALEK SC 1-1 AL AHLY CAIRO (1-1) Fin SOLIMAN W. (34')   - -
17:34   FR RAD 0-2 GKS BELCHATOW (0-2) Fin PIECH A. (41') 1 - -
17:17   JORD 1130 AL-JAZEERA AMMAN 2-1 AL-AHLI AMMAN (2-0) Fin MACAULEY M. (69')   - -
17:05   FR DNEPR DNEPROPETROVSK 5-2 SUWON (3-1) Fin YEOM K-H. (72')   - -
17:02   FR 1860 MUNCHEN 2-0 VIDEOTON (0-0) Fin HAIN S. (74')   - -
17:00   HELC 277 AEK 2-0 A.O.K. KERKYRA (0-0) Fin ARAVIDIS C. (82')   - -
16:38   FR KSV 1919 0-5 MARIBOR (0-2) Fin MENDY J-P. (78')   - -
16:36   OMANC 1448 DHOFAR 1-1 FANJA SC (1-0) Fin  (Pen 90') 1 1-1 7-8
15:31   FR VADUZ 2-0 SV GRODIG (1-0) Fin SUTTER M. (78')   - -
15:30   QATAR2 LEKHWIYA SC II 12-0 AL-KHOR II (0-0) Fin  (90')   - -
15:30   QATAR2 AL-SADD II 1-3 AL-RAYYAN (0-2) Fin  (86') 1 - -
15:29   INDIA 2795 PUNE FC 5-2 SHILLONG LAJONG FC (5-1) Fin GLENN C. (75')   - -
15:08   FR SKIVE 0-1 SONDERJYSKE (0-1) Fin POURIE M. (27')   - -
15:05   SARAB1 1446 AL-WEHDA CLUB 1-1 HETTEN FC (1-1) Fin  (33')   - -
15:00   FR ILLICHIVETS 0-1 RUCH CH (0-1) Fin ZIENCZUK M. (30')   - -
14:57   JORD 1119 THAT RAS 2-1 RAMTHA SC (0-0) Fin BASSOUL M. (90') 1 - -
14:50   SARAB1 AL-TAEE 2-0 AL-MOJZEL (0-0) Fin  (90')   - -
14:20   SARAB1 1366 AL-NAHDA 1-1 AL-QUADISIYA (1-0) Fin  (82')   - -
14:20   SARAB1 1377 AL-SAFA 0-3 AL-BATEN (0-2) Fin  (90')   - -
14:20   SARAB2 AL-NAJOOM 2-1 AL-HAMADAH (0-0) Fin  (70')   - -
14:09   FR PROLETER NOVI SAD 0-1 OFK BEOGRAD (0-0) Fin  (78')   - -
14:00   SYR HUTTEEN SC - AL-FOTUWA - Post     - -
14:00   SYR AL-JEHAD 0-1 AL-MUHAFAZA (0-0) Fin  (57')   - -
14:00   IRAN 3365 SABA QOM 0-0 PADIDEH (0-0) Fin     - -
14:00   FR TORPEDO ZHODINO 2-1 DNEPR (1-0) Fin PLATONOV D. (70')   - -
13:31   IRAN 3364 GOSTARESH 2-3 SAIPA (2-1) Fin MOHAMADZADEH V. (90') 1 - -
13:29   IRAN 3318 NAFT MASJED SOLEYMAN 0-0 PAYKAN (0-0) Fin     - -
13:29   TUC 1923 GENCLERBIRLIGI 4-0 CIZRE BASRA SPOR (2-0) Fin KOCER G. (90') 6 - -
13:15   IF FK JELGAVA 5-1 REZEKNES BJSS (3-0) Fin OSS M. (89')   - -
12:11   FR TATRAN PRESOV 2-3 ZEMPLIN MICHALOVCE (0-2) Fin LESKO D. (88')   - -
12:00   FR TRENCIN 0-2 SPARTAK MYJAVA (0-0) Fin KLESCIK P. (Own 77')   - -
11:00   SYR AL-NIDAL 0-2 AL-WAHDA DAMASCUS (0-1) Fin  (64')   - -
11:00   SYR NAWAIR SC 1-1 AL-KARAMAH (1-1) Fin  (45')   - -
10:07   NEPAL APF 1-1 NEPAL ARMY (0-1) Fin LAMA N. (72')   - -
03:56   CRC 2968 AD BELEN 1-1 ALAJUELENSE (1-1) Fin MATARRITA R. (37')   - -
03:13   ARG 928 BOCA JUNIORS 1-0 VELEZ (1-0) Fin COLAZO N. (34') 8 - -
03:00   PNM INDEPENDIENTE FC 2-0 CHEPO FC (0-0) Fin SIERRA C. (64') 1 - -
03:00   PNM 595 TAURO FC 2-2 PLAZA AMADOR (2-1) Fin BUITRAGO R. (Pen 62')   - -
02:59   PNM 1014 ALIANZA FC 2-1 ATLETICO CHIRIQUI (2-0) Fin CARRERA N. (48')   - -
02:59   FR LDU QUITO 4-1 SPORTING KRISTAL (2-0) Fin CEVALLOS J. (74')   - -
02:58   PNM 512 CHORRILLO 1-1 CD ARABE UNIDO (0-0) Fin ARROYO A. (53') 1 - -
01:59   BOL 534 THE STRONGEST 1-1 BLOOMING (1-1) Fin ESCOBAR P. (21') 7 - -
01:58   CRC 2983 UNIVERSIDAD DE COSTA RICA 0-0 CS HEREDIANO (0-0) Fin     - -
01:57   VEN 1469 ZAMORA FC 4-2 CARABOBO FC (2-2) Fin FLORES A. (56')   - -
01:04   BOL 540 REAL POTOSI 1-1 JORGE WILSTERMANN (0-0) Fin ALVAREZ G. (49') 11 - -
01:03   BRA-PC 694 ATLETICO-PE 1-2 VERA CRUZ FC (0-0) Fin POLHO (85')   - -
01:00   BRA-PC 1028 SERRA TALHADA 1-0 PORTO-PE (0-0) Fin ROSA V. (Own 53')   - -
01:00   BRA-PC 1081 PESQUEIRA 0-0 YPIRANGA-PE (0-0) Fin     - -
01:00   BRA-PC 1128 CENTRAL PE 0-0 AMERICA-PE (0-0) Fin     - -
00:53   IFR 924 CHILE 3-2 USA (1-2) Fin GONZALES M. (75')   - -
   K/O  Kick Off Time     HT  Half Time    H/T Half Time    Int Interrupted   
   Time  Game Time     Status  Game Status 1 HF First Half    Abd Abandoned   
   CH  Championship     C  Cards    2 HF Second Half    Post Postponed   
   Score  Result     ET  Extra Time    Sched Scheduled    E/T Extra Time   
   FT  Full Time     PN  Penalty kicks    Fin Finished    Pen Penalty kicks   
Winnings are paid on the basis of the official results posted on the Draws section
  ©2006-2015. Eurofootball. All rights reserved! age_restrict