Eurofootball
Racing Live Betting Live Score Club Eurofootball Television Eurofootball

Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".

 
ball FOOTBALL
games for Refresh every 30 sec. 60 sec. Stop
K/O Time CH N Home Score Away HT Status Scorer C ET PN
15:51 90' ALG 625 RC ARBA 0-0 MO BEJAIA (0-0) 2HF     - -
16:24 79' WALES 957 BALA TOWN 3-1 PORT TALBOT TOWN (2-0) 2HF BOWEN L. (55')   - -
16:25 78' WALES CEFN DRUIDS AFC 0-1 BANGOR CITY (0-1) 2HF CLOWES L. (34') 1 - -
16:30 73' WALES 971 RHYL 1-2 GAP CONNAH S QUAY (0-2) 2HF RUANE A. (60')   - -
16:30 73' WALES 972 CARMARTHEN TOWN AFC 3-2 PRESTATYN TOWN (3-1) 2HF HAYES D. (51') 2 - -
16:57   FCS 186 BASINGSTOKE TOWN 1-3 WEALDSTONE (1-3) H/T  (28')   - -
16:57   FCS 191 EASTBOURNE BOROUGH 1-0 SUTTON UNITED (1-0) H/T  (Pen 11')   - -
16:57   ALG 596 JS KABYLIE 1-2 MC ALGER (1-2) H/T DJALLIT M. (36')   - -
16:57   ALG ES SETIF 0-0 ASO CHLEF (0-0) H/T     - -
16:58   ECL 1988 DOVER ATHLETIC 1-0 AFC TELFORD UNITED (1-0) H/T PAYNE S. (4')   - -
16:58   ECL 1995 WELLING UTD 0-2 GRIMSBY (0-2) H/T PEARSON G. (42')   - -
16:58 45' IT-LPC SALERNITANA 2-1 REGGINA (2-1) 2HF  (37')   - -
16:59   ECL 1991 KIDDERMINSTER HARRIERS 3-0 BRAINTREE TOWN (3-0) H/T WRIGHT N. (39')   - -
16:59   FCS 183 CHELMSFORD CITY 0-1 HAVANT & WVILLE (0-1) H/T HOOPER J. (26') 2 - -
16:59 45' IT-LPA AREZZO 2-1 PRO PATRIA (2-1) 2HF  (19')   - -
16:59   ECQ17,19,21 262 KAZAKHSTAN 0-2 ICELAND (0-2) H/T BJARNASON B. (32')   - -
16:59   NIR 944 COLERAINE FC 1-3 CRUSADERS FC (1-3) H/T OWENS J. (32')   - -
16:59   NIR 939 CLIFTONVILLE FC 4-0 INSTITUTE (4-0) H/T GORMLEY J. (Pen 39')   - -
16:59   NIR 920 GLENAVON FC 1-0 LINFIELD (1-0) H/T BRADLEY E. (15')   - -
17:00   SD3 3363 EAST STIRLING 1-0 ARBROATH (1-0) H/T NESBIT K. (25')   - -
17:00   SD3 3348 EAST FIFE 2-0 MONTROSE (2-0) H/T CRAWFORD J. (Own 35')   - -
17:00   SD3 3332 BERWICK 1-1 QUEENS PARK FC (1-1) H/T WILLIS P. (Pen 40')   - -
17:00   SD3 3329 ANNAN ATHLETIC 0-0 CLYDE (0-0) H/T     - -
17:00   SD3 3328 ALBION ROVERS 0-2 ELGIN (0-2) H/T REID J. (26')   - -
17:00   SD1 1400 HEARTS 1-0 QUEEN OF THE SOUTH (1-0) H/T SOW O. (6')   - -
17:00   SD1 1417 DUMBARTON 0-0 FALKIRK (0-0) H/T     - -
17:00   SD1 1401 ALLOA 0-0 LIVINGSTON (0-0) H/T     - -
17:00   SD1 1419 RANGERS 0-0 COWDENBEATH (0-0) H/T     - -
17:00   SD1 1402 RAITH ROVERS 0-0 HIBERNIAN (0-0) H/T     - -
17:00   SCO2 1390 AYR UTD 0-1 BRECHIN (0-1) H/T JACKSON A. (36')   - -
17:00   SCO2 1374 AIRDRIEONIANS 1-0 STENHOUSEMUIR (1-0) H/T PRUNTY B. (32')   - -
17:00   SCO2 1397 PETERHEAD 1-0 STRANRAER (1-0) H/T RODGERS R. (34')   - -
17:00   SCO2 1378 FORFAR 2-0 STIRLING ALBION (2-0) H/T SMITH C. (Own 22')   - -
17:00   SCO2 1398 DUNFERMLINE ATHLETIC 0-1 GREENOCK MORTON (0-1) H/T MCCLUSKEY S. (45')   - -
17:00   ECL 1985 CHESTER CITY 1-1 WOKING (1-1) H/T MAHON C. (44')   - -
17:00   ECL 1983 ALFRETON TOWN 0-1 BARNET (0-1) H/T WESTON C. (18')   - -
17:00   ECL 1987 DARTFORD 0-1 ALTRINCHAM FC (0-1) H/T REEVES D. (7')   - -
17:00   ECL 1994 NUNEATON TOWN FC 0-1 HALIFAX TOWN (0-1) H/T MULDOON J. (3')   - -
17:00   ECL 1990 LINCOLN CITY 0-2 FOREST GREEN ROVERS (0-2) H/T PARKIN J. (Pen 14')   - -
17:00   ED2 2055 NORTHAMPTON TOWN 0-0 LUTON (0-0) H/T     - -
17:00   ED2 2056 TRANMERE ROVERS 0-1 AFC WIMBLEDON (0-1) H/T AKINFENWA A. (29')   - -
17:00   ED2 2050 PORTSMOUTH 0-1 SHREWSBURY TOWN (0-1) H/T GRANT B. (25')   - -
17:00   ED2 2051 MANSFIELD 0-2 YORK (0-2) H/T COULTHIRST S. (17') 1 - -
17:00   ED2 2053 EXETER CITY 0-1 MORECAMBE (0-1) H/T MCGOWAN A. (17')   - -
17:00   ED2 2046 HARTLEPOOL UNITED 1-1 CAMBRIDGE UNITED (1-1) H/T HARROLD M. (32')   - -
17:00   ED2 2047 DAGENHAM REDBRIDGE 0-0 WYCOMBE (0-0) H/T     - -
17:00   ED2 2048 CHELTENHAM TOWN 0-1 PLYMOUTH ARGYLE (0-1) H/T REID R. (34')   - -
17:00   ED2 2049 OXFORD UNITED 1-1 CARLISLE UNITED (1-1) H/T HOBAN P. (38')   - -
17:00   ED1 2030 BRADFORD CITY 0-0 OLDHAM ATHLETIC (0-0) H/T     - -
17:00   ED1 2032 ROCHDALE 0-0 YEOVIL TOWN (0-0) H/T     - -
17:00   ED1 2023 PETERBOROUGH UNITED 0-0 COVENTRY CITY (0-0) H/T     - -
17:00   ED1 2028 NOTTS COUNTY 1-1 SCUNTHORPE UNITED (1-1) H/T JONES G. (10')   - -
17:00   ED1 2031 LEYTON ORIENT 0-1 PORT VALE (0-1) H/T BIRCHALL C. (28')   - -
17:00   ED1 2025 CRAWLEY TOWN 0-1 GILLINGHAM (0-1) H/T DACK B. (40')   - -
17:00   ED1 2029 CHESTERFIELD 0-0 WALSALL (0-0) H/T     - -
17:00   ED1 2024 BRISTOL CITY 1-1 BARNSLEY (1-1) H/T IBEHRE J. (44')   - -
17:00   ED1 2022 SHEFFIELD UTD 0-1 CREWE ALEXANDRA (0-1) H/T DALLA VALLE L. (12')   - -
17:00   FCS 181 MAIDENHEAD UNITED 0-1 GOSPORT BOROUGH (0-1) H/T  (13')   - -
17:00   FCS 188 CONCORD RANGERS 1-0 EBBSFLEET UNITED (1-0) H/T MILES T. (3')   - -
17:00   FCS 189 BOREHAM WOOD 1-0 HEMEL HEMPSTEAD TOWN (1-0) H/T MORIAS J. (28')   - -
17:00   FCS BISHOP'S STORTFORD 0-1 FARNBOROUGH (0-1) H/T ROBERTSON J. (8')   - -
17:00   FCS 182 BATH CITY 0-2 BROMLEY (0-2) H/T COOK A. (Pen 36')   - -
17:00   FCS ST ALBANS 0-0 STAINES TOWN (0-0) H/T     - -
17:00   FCN 202 CHORLEY 2-0 TAMWORTH (2-0) H/T HINE J. (44')   - -
17:00   FCN 196 BOSTON UTD 1-0 WORCESTER CITY (1-0) H/T JONES M. (8')   - -
17:00   FCN 227 BARROW 0-0 BRADFORD PARK AVENUE (0-0) H/T     - -
17:00   FCN 195 GAINSBOROUGH TIRNITY 0-0 AFC FYLDE (0-0) H/T     - -
17:00   FCN 192 COLWYN BAY 0-0 BRACKLEY TOWN (0-0) H/T     - -
17:00   FCN 199 HEDNESFORD 0-1 OXFORD CITY (0-1) H/T COULSON L. (28')   - -
17:00   FCN 229 HARROGATE TOWN 0-1 LOWESTOFT TOWN (0-1) H/T AINSLEY J. (Pen 27')   - -
17:00   FCN LEAMINGTON 0-1 STALYBRIDGE CELTIC (0-1) H/T SIMM C. (38')   - -
17:00   FCN HYDE UNITED 0-1 STOCKPORT COUNTY (0-1) H/T DENNIS K. (39')   - -
17:00   FCN 193 SOLIHULL MOORS FC 0-1 GLOUCESTER CITY (0-1) H/T JONES B. (Pen 28')   - -
17:00   SP2 1146 LEGANES 0-0 NUMANCIA (0-0) H/T     - -
17:00   SPB 234 ATHLETIC CLUB B 2-0 REAL SOCIEDAD B (2-0) H/T SANTAMARIA G. (26')   - -
17:00   SPB4 582 BETIS B 0-1 SAN ROQUE (0-1) H/T AZMAN M. (26')   - -
17:00 45' IT-LPC 1789 CATANZARO 1-0 LECCE (1-0) 2HF  (7') 1 - -
17:00   POR1 2786 ATLETICO LISBON 0-1 FEIRENSE (0-1) H/T FABIO (31')   - -
17:00 45' GER-LB 1850 TSV BUCHBACH 1-1 SV HEIMSTETTEN (1-1) 2HF BAUER M. (38')   - -
17:00 45' POL1 549 DOLCAN ZABKI 0-2 CHOJNICZAN. CHOJNICE (0-2) 2HF GANCARCZYK (26')   - -
17:00   ALG 631 MC ORAN 0-0 USM BEL ABBES (0-0) H/T     - -
17:00   NIR WARRENPOINT TOWN 0-0 PORTADOWN (0-0) H/T     - -
17:01   ECL 1989 GATESHEAD 1-1 EASTLEIGH FC (1-1) H/T RANKINE M. (32')   - -
17:01   ECL 1993 SOUTHPORT 1-0 TORQUAY UNITED (1-0) H/T KAY S. (10') 1 - -
17:01   FCS 185 WHITEHAWK 1-0 WESTON SUPER MARE FC (1-0) H/T  (36')   - -
17:01   POL1 548 MKS SANDECJA NOWY SACZ 1-0 FLOTA S. (1-0) H/T SZUFRYN D. (21')   - -
17:01   NIR 913 BALLINAMALLARD UNITED 1-1 BALLYMENA UNITED (1-1) H/T MARTIN L. (41')   - -
17:01   NIR 942 GLENTORAN 1-0 DUNGANNON SWIFTS (1-0) H/T ALLEN C. (19')   - -
17:30   ARG2 147 BARRACAS CENTRAL - ATLETICO FENIX - Sched     - -
18:00   SPB 215 CORUXO - VALLADOLID B - Sched     - -
18:00   SPB REAL AVILES - MARINO LUANCO - Sched     - -
18:00   SPB 190 C. LEONESA - FERROL - Sched     - -
18:00   SPB 235 AMOREBIETA - SESTAO RIVER - Sched     - -
18:00   SPB4 583 GRANADA CF B - LA HOYA LORCA - Sched     - -
18:00   IT-LPA 1765 GIANA E. - PAVIA - Sched     - -
18:00 1' IT2 1785 GROSSETO 0-0 PONTEDERA - 1HF     - -
18:00   IT-LPC 1790 MELFI - BARLETTA - Sched     - -
18:00 1' POR1 2830 TROFENSE 0-0 ORIENTAL - 1HF     - -
18:00   AUT-C 740 UNION ST. FLORIAN - SV WALLERN - Sched     - -
18:00   AUT-W 728 ST. JOHANN - WSG WATTENS - Sched     - -
18:00   HUN2 KAPOSVARI RAKOCZI FC - BALMAZUJVAROS - Sched     - -
18:00   POL2 ZAGLEBIE SOSNOWIEC - RAKOW CZESTOCHOWA - Sched     - -
18:00   EU 1137 SLOVAKIA - CZECH REP - Sched     - -
18:00   EU 1352 DENMARK - FRANCE - Sched     - -
18:00   EU 1893 NETHERLANDS - NORWAY - Sched     - -
18:30   FRA MONTPELLIER (W) - SOYAUX (W) - Sched     - -
18:30   SPB 214 UD SOMOZAS - REAL MURCIA - Sched     - -
18:30   POL1 550 ARKA - MIEDZ LEGNICA - Sched     - -
18:45   SWC1 1502 LAUSANNE - LE MONT LS - Sched     - -
18:45   SWC1 345 WOHLEN - FC LUGANO - Sched     - -
18:45   SWC1 1500 CHIASSO - BIEL/BIENNE - Sched     - -
18:45   POL1 551 GKS KATOWICE - WISLA PLOCK - Sched     - -
19:00   SP2 1155 ALAVES - SANTANDER - Sched     - -
19:00   SP2 1150 LLAGOSTERA - LUGO - Sched     - -
19:00   SP2 1133 VALLADOLID - ALBACETE - Sched     - -
19:00   SPB 200 COMPOSTELA - ATLETICO ASTORGA FC - Sched     - -
19:00   SPB 264 BARAKALDO - REAL UNION - Sched     - -
19:00   SPB 259 SD LEIOA - TUDELANO - Sched     - -
19:00   SPB3 351 VILLARREAL B - VALENCIA MESTALLA - Sched     - -
19:00   SPB3 364 HURACAN VALENCI - CD ELDENSE - Sched     - -
19:00   SPB4 592 CADIZ - ALMERIA B - Sched     - -
19:00   IT2 886 VICENZA - CARPI - Sched     - -
19:00   IFR 108 GHANA - SENEGAL - Sched     - -
19:00   POL1 553 CHROBRY GLOGOW - BYTOVIA BYTOW - Sched     - -
19:00   SER2 METALAC - SLOGA KRALJEVO - Sched     - -
19:00   ECQ17,19,21 1126 AZERBAIJAN (U19) - MALTA - Sched     - -
19:00   ECQ17,19,21 249 CZECH REPUBLIC - LATVIA - Sched     - -
19:00   ECQ17,19,21 271 ISRAEL - WALES - Sched     - -
19:00   ECQ17,19,21 278 CROATIA - NORWAY - Sched     - -
19:00   ALG 602 CR BELOUIZDAD - JS SAOURA - Sched     - -
19:00   EKV DEPORTIVO AZOGUES - IMBABURA - Sched     - -
19:15   SP2 1148 HUELVA - BETIS - Sched     - -
19:30   SPB4 MARBELLA FC - MELILLA UD - Sched     - -
19:30   EU 1438 ENGLAND - AZERBAIJAN - Sched     - -
19:45   IRL 1119 BRAY - CORK CITY - Sched     - -
20:00   ARG 856 OLIMPO BAHIA BLANCA - ATL. RAFAELA - Sched     - -
20:00   ARG2 902 CHACARITA JUNIORS - VILLA DALMINE - Sched     - -
20:00   ARG2 157 PLATENSE - DEPORTIVO ARMENIO - Sched     - -
20:00   ARG2 VILLA SAN CARLOS - TRISTAN SUAREZ - Sched     - -
20:00   POL1 STOMIL OLSZTYN - WIDZEW LODZ - Sched     - -
20:00   CHL PARIS S. GERMAIN (W) - GLASGOW CITY (W) - Sched     - -
20:30   IT-LPA 1053 ALBINOLEFFE - UNIONE VENEZIA - Sched     - -
20:30   IT2 1788 REGGIANA - TERAMO - Sched     - -
20:30   CHILE 1944 U. CALERA - SAN MARCOS DE ARICA - Sched     - -
20:30   CHILE-B TEMUCO - UNION SAN FELIPE - Sched     - -
20:30   IRL 1120 LIMERICK - ST PATRICKS ATHLETIC - Sched     - -
20:30   BRA-C 1597 MADUREIRA - MACAE - Sched     - -
21:00   SPB4 586 REAL JAEN - SEVILLA AT - Sched     - -
21:00   IFR 696 MOROCCO - URUGUAY - Sched     - -
21:00   USA 1269 NEW ENGLAND - SAN JOSE EARTHQUAKES - Sched     - -
21:00   URUG 2294 RENTISTAS - DANUBIO - Sched     - -
21:00   BRAP SAO BERNARDO - BOTAFOGO SP - Sched     - -
21:00   BRAP 1657 ITUANO - PORTUGUESA - Sched     - -
21:00   BRA-C BONSUCESSO - FLAMENGO T. - Sched     - -
21:00   COL 1237 PATRIOTAS - SANTA FE - Sched     - -
21:30   FRA RODEZ (W) - LYON (W) - Sched     - -
21:30   ECQ17,19,21 1795 LIECHTENSTEIN - ALBANIA - Sched     - -
21:30   VEN DIAMANTES DE GUAYANA - ESTUDIANTES CARACAS - Sched     - -
21:45   ECQ17,19,21 263 BELGIUM - CYPRUS - Sched     - -
21:45   ECQ17,19,21 1845 ANDORRA - BOSNIA & HERZ. - Sched     - -
21:45   ECQ17,19,21 261 HOLLAND - TURKEY - Sched     - -
21:45   ECQ17,19,21 1095 BULGARIA - ITALY - Sched     - -
22:00   SP2 1170 LAS PALMAS - PONFERRADINA - Sched     - -
22:00   IFR 109 EL SALVADOR - ARGENTINA - Sched     - -
22:00   USA 1270 MONTREAL IMPACT - ORLANDO CITY - Sched     - -
22:00   COLB 830 REAL SANTANDER - POPAYAN - Sched     - -
22:00   COLB 842 VALLEDUPAR - PEREIRA - Sched     - -
22:00   VEN POLICIA DE LARA - UNION ATL. FALCON - Sched     - -
22:30   VEN DEPORTIVO LA GUAIRA - LLANEROS GUANARE - Sched     - -
23:00   COL 1205 JAGUARES - LA EQUIDAD - Sched     - -
23:00   CRC 1238 CARMELITA - PEREZ ZELEDON - Sched     - -
23:00   EKV GUALACEO SC - ESPOLI - Sched     - -
23:00   EKV DELFIN SC - TECNICO UNIVERSITARIO - Sched     - -
23:00   EKV MACARA - MANTA FC - Sched     - -
23:30   BRAP MOGI MIRIM - MARILIA - Sched     - -
23:30   BRAP CAPIVARIANO - RIO CLARO - Sched     - -
23:35   GUAT 152 UNIVERSIDAD S.CARLOS - ANTIGUA GFC - Sched     - -
FINISHED GAMES
K/O Time CH N Home Score Away HT Status Scorer C ET PN
22:30   CHILE-B DEP. LA SERENA - COQUIMBO UNIDO - Post     - -
19:00   ALG USM ALGER - EL EULMA - Post     - -
17:00   ECL ALDERSHOT TOWN - WREXHAM - Post     - -
17:00   ED2 2054 BURY - SOUTHEND UNITED - Abd     - -
17:00   FCN GUISELEY FC - NORTH FERRIBY UNITED - Post     - -
16:04   FR STURM GRAZ 1-0 DOMZALE (0-0) Fin AVDIJAJ D. (68') 1 - -
16:04   IT-LPA 1781 BASSANO 3-2 ALESSANDRIA (1-1) Fin  (70')   - -
16:04   ITA CUNEO (W) 2-1 ZACCARIA (W) (0-0) Fin TUDISCO G. (71')   - -
16:03   IT-LPC 1794 SAVOIA 0-2 MATERA (0-0) Fin  (90')   - -
16:02   POL1 547 OLIMPIA GRUDZIADZ 3-1 WIGRY SUWALKI (1-1) Fin PITER-BUCKO M. (85')   - -
16:02   GER-LB 1851 1860 MUNICH 2 0-1 FC KICKERS WURZBURG (0-0) Fin JABIRI A. (80')   - -
16:01   CHL 733 ROSENGARD (W) 3-3 VfL WOLFSBURG (W) (2-1) Fin GUNNARSDOTTIR S. (90')   - -
16:01   FR A. E. KITION LARNACA 1-5 TORPEDO MOSCOW (1-1) Fin VIEIRA H. (Pen 89')   - -
16:01   ITA RES ROMA (W) 2-2 FIRENZE (W) (2-0) Fin VICCHIARELLO E. (73')   - -
16:00   FYRM1 SHKUPI 1927 0-1 VLAZRIMI (0-0) Fin  (53')   - -
16:00   FYRM1 MLADOST CAREV DVOR 2-0 GORNO LISICE (1-0) Fin  (73')   - -
16:00   UCR MFK MYKOLAIV 1-2 STAL DNEPRODZERZH. (1-0) Fin KULISH S. (69')   - -
16:00   HUN2 CEGLEDI VSE 0-2 ZALAEGERSZEG (0-1) Fin ANDRASH C. (59')   - -
16:00   NOR ROA (W) 3-2 AMAZON GRIMSTAD (W) (1-2) Fin  (89')   - -
16:00   DEN1 ODDER 0-0 VARDE (0-0) Fin     - -
16:00   DEN1 JAMMERBUGT FC 4-1 THISTED (1-1) Fin  (89')   - -
16:00   DEN1 NAESBY 3-0 RINGKOBING IF (1-0) Fin  (81')   - -
16:00   DEN2-E SOLLEROD 0-0 AVEDORE (0-0) Fin   1 - -
16:00   FIC KAJHA 0-5 KPV (0-4) Fin MYNTTI H. (67')   - -
16:00   FIC MPS 0-2 LAHTI (0-2) Fin GELA X. (31')   - -
16:00   FR LILLESTROM 1-2 STROMSGODSET (0-0) Fin OLSEN T. (75')   - -
16:00   FR DEBRECEN 6-0 DINAMO BUC. (3-0) Fin KULCSAR T. (89')   - -
16:00   FR AIK 0-0 IFK NORRKOPING (0-0) Fin     - -
16:00   IT2 889 SPEZIA 2-2 PESCARA (1-1) Fin STEVANOVIC A. (80') 6 - -
16:00   IT-LPA 1779 CREMONESE 1-0 COMO (0-0) Fin  (83') 1 - -
16:00   ITA OROBICA (W) 1-1 BARI (W) (1-0) Fin ANACLERIO C. (60')   - -
16:00   ITA RIVIERA DI ROM. (W) 0-1 MOZZANICA (W) (0-0) Fin IANNELLA S. (48')   - -
16:00   ITA PORDENONE (W) 0-0 COMO 2000 (W) (0-0) Fin     - -
16:00   ITA BRESCIA (W) 4-1 AGSM VERONA (W) (0-1) Fin GIRELLI C. (Pen 67')   - -
15:58   CZE2 1761 FRYDEK-MISTEK 2-1 PARDUBICE (0-1) Fin LITERAK P. (83')   - -
15:58   IT2 868 BOLOGNA 2-0 LIVORNO (0-0) Fin SANSONE G. (78') 2 - -
15:58   IT2 SAN MARINO CALCIO 1-2 SAVONA (1-1) Fin  (73')   - -
15:57   ALG 652 USM EL HARRACH 3-3 ASM ORAN (2-2) Fin BOUMECHRA S. (89')   - -
15:54   IFR IRAQ 2-1 DR CONGO (1-1) Fin TARIQ H. (72')   - -
15:54   SP1 RAYO VALLECANO (W) 2-1 SEVILLA (W) (0-0) Fin JADE (84')   - -
15:35   SVK RUZOMBEROK 1-0 KOSICE (1-0) Fin LOVAS A. (12')   - -
15:32   EU 1892 CROATIA 0-2 AUSTRIA (0-2) Fin HONSAK M. (34') 1 - -
15:31   IT-LPC AVERSA NORMANNA 1-1 MESSINA (0-0) Fin  (87')   - -
15:31   IT-LPC ISCHIA ISOLAVERDE 1-1 LUPA ROMA (0-0) Fin  (90')   - -
15:30   SER2 KOLUBARA 0-0 MORAVAC ORION (0-0) Fin     - -
15:30   SER2 SLOBODA PS 1-2 RADNIK SURDULICA (1-1) Fin  (64')   - -
15:30   SER2 BACKA 2-0 BEZANIJA (1-0) Fin  (77')   - -
15:30   SER2 INDJIJA 1-0 BSK (0-0) Fin  (62')   - -
15:30   SER2 SINDJELIC BEOGRAD 1-0 JEDINSTVO BP (0-0) Fin  (73')   - -
15:30   SER2 JAVOR IVANJICA - SLOGA P. NA MLAVI - Post     - -
15:30   POL2 PUSZCZA NIEPOLOMICE 2-1 BLEKITNI STARGARD (1-1) Fin GEBALSKI A. (82')   - -
15:30   CYP2 E.N. PAREKLISIAS 1-0 ELPIDA XYLOFAGOU (0-0) Fin GANCHEV S. (52')   - -
15:30   CYP2 ENAD P. CHRISOHOUS 1-4 ANAGENNISI DERYNEIA (1-0) Fin TERJEK L. (88')   - -
15:30   CYP2 ARIS 4-2 APEP PITSILIAS (1-1) Fin KYPROU T. (85')   - -
15:30   CYP2 ERIMIS 2-2 OMONIA ARADIPPOU (0-2) Fin  (90')   - -
15:30   CYP2 KARMIOTISSA 0-1 PAFOS FC (0-1) Fin WESLLEM (38')   - -
15:30   CYP2 ENOSIS NEON PARALIMNI 3-0 A.E. ZAKAKIOU (2-0) Fin BUDIMIR M. (67')   - -
15:28   INDIA SPORTING GOA 1-1 SHILLONG LAJONG FC (1-1) Fin GLEN C. (42') 2 - -
15:28   IT-LPA 1763 LUMEZZANE 0-0 SUDTIROL (0-0) Fin   1 - -
15:08   GER-NW 110 WACKER NORDHAUSEN 0-5 MAGDEBURG (0-3) Fin BECK C. (69')   - -
15:02   G3W KFC UERDINGEN 05 1-1 BOCHUM 2 (1-1) Fin WEILER R. (25') 1 - -
15:02   GERSW 120 FREIBURG II 2-1 SPVGG NECKARELZ (2-1) Fin BURGIO G. (40') 1 - -
15:01   CHL 736 BRONDBY (W) 1-1 LINKOPING (W) (1-1) Fin KNUDSEN M. (44')   - -
15:01   G3W 245 FORTUNA DUSSELDORF 2 0-3 VIKTORIA KOLN (0-1) Fin WUNDERLICH M. (86')   - -
15:01   GERSW KOBLENZ 0-1 SAARBRUCKEN (0-1) Fin MENDY A. (26')   - -
15:01   GERSW 122 SV ELVERSBERG 0-2 HESSEN KASSEL (0-0) Fin FEIGENSPAN M. (58')   - -
15:00   EU 1138 RUSSIA 6-0 LITHUANIA (1-0) Fin GOLOVIN A. (69')   - -
15:00   UCR ZIRKA KIROVOGRAD 1-0 NAFTOVIK UKRNAFTA (1-0) Fin CHYCHYKOV O. (19')   - -
15:00   UCR FC POLTAVA 2-0 BUKOVYNA (0-0) Fin NASIBULIN V. (Pen 68')   - -
15:00   UCR HIRNYK KRIVOY ROG 1-0 HELIOS (0-0) Fin GVOZDEVICH S. (Pen 86')   - -
15:00   UCR SUMY 0-1 FC OLEKSANDRIYA (0-0) Fin MYKYTSEY S. (90')   - -
15:00   RUM3-1 CSIKSZEREDA M. CIUC 1-2 BUCOVINA POJORATA (0-0) Fin  (85')   - -
15:00   RUM3-2 VIITORUL DOMNESTI 3-1 VOINTA SNAGOV (1-0) Fin  (85')   - -
15:00   RUM3-2 METALOSPORT GALATI 0-3 VIITORUL AXINTELE (0-0) Fin  (90')   - -
15:00   RUM3-2 DELTA TULCEA 3-3 DUNAREA CALARASI (0-1) Fin  (90')   - -
15:00   RUM3-2 METALOSPORT GALATI 1-1 METALOGLOBUS (0-1) Fin  (64')   - -
15:00   RUM3 CN DINICU GOLESCU 2-3 SCM ARGESUL PITESTI (1-2) Fin  (70')   - -
15:00   RUM3 CS PODARI 4-2 ATLETIC BRADU (1-2) Fin  (88')   - -
15:00   RUM3 CS SPORTING ROSIORI 3-2 FCM TARGOVISTE (1-0) Fin  (90')   - -
15:00   RUM3 CS STEFANESTI 3-0 ASTRA GIURGIU 2 (1-0) Fin  (88')   - -
15:00   RUM3-4 UTA BATRANA DOAMNA 4-1 NATIONAL SEBIS (1-1) Fin  (80') 1 - -
15:00   RUM3-4 MINERUL MEHEDINTI 0-3 ACSO FILIASI (0-0) Fin  (90')   - -
15:00   RUM3-5 SIGHETU MARMATIEI 0-0 GLORIA BISTRITA II (0-0) Fin     - -
15:00   RUM3-5 ACS INDUSTRIA GALDA 3-0 UNIREA DEJ (1-0) Fin  (73')   - -
15:00   RUM3-5 UNIREA JUCU 0-3 AVANTUL REGHIN (0-1) Fin  (69') 1 - -
15:00   RUM3-5 CS IERNUT 1-2 METALURGISTUL CUGIR (0-0) Fin  (90')   - -
15:00   RUM3-5 FCM BAIA MARE 4-0 CS OSORHEI (1-0) Fin  (81')   - -
15:00   POL2 GORNIK WALBRZYCH 3-2 SIARKA TARNOBRZEG (2-0) Fin FIGEL R. (72')   - -
15:00   DEN1 682 BRABRAND 0-3 NAASTVED (0-1) Fin  (67') 1 - -
15:00   DEN1 MIDDELFART 2-1 KOLDING IF (0-1) Fin  (66')   - -
15:00   G3W FC HENNEF 05 1-3 SC VERL (1-1) Fin ENGELMANN S. (85')   - -
15:00   GERSW SVN ZWEIBRUCKEN 0-1 EINTRACHT TRIER (0-0) Fin SPANG C. (74') 1 - -
15:00   GER-LB 1854 AUGSBURG II 1-0 FC NURNBERG II (0-0) Fin MULLER J. (51')   - -
15:00   GER-LB 1855 FV ILLERTISSEN 1921 2-3 FC BAYERN MUNICH II (2-2) Fin GORTLER L. (52')   - -
15:00   HEL2 FOKIKOS 4-1 TIRNAVOS (2-0) Fin KALLERGIS M. (Pen 90')   - -
15:00   HEL2 PIERIKOS 1-0 ANAGENNISI KARDITSA (1-0) Fin LAMPAKIS S. (40') 1 - -
15:00   FR MJONDALEN 2-2 STABAEK (0-0) Fin KAPIDZIC S. (78')   - -
15:00   FR FK HORIZONT TURNOVO 2-2 CSKA SF (0-2) Fin ATANASOV B. (90')   - -
15:00   ENG-ISTHM 1445 WINGATE FINCHLEY 3-0 DULWICH HAMLET (1-0) Fin KNIGHT D. (Pen 68')   - -
14:59   EU 1894 SERBIA 3-1 SWITZERLAND (2-0) Fin TURKES A. (86') 1 - -
14:59   RUS2S FC SOCHI 0-3 VITYAZ KRYMSK (0-1) Fin  (72')   - -
14:59   G3W 236 SC WIEDENBRUCK 4-0 FC KRAY (2-0) Fin WILSCHREY M. (77')   - -
14:59   GER-LB 1852 FC INGOLSTADT 04 2 1-2 SCHALDING-HEINING (0-2) Fin DENZ M. (58')   - -
14:59   HEL2 LARISSA 2-0 ZAKINTHOS (0-0) Fin BOJOVIC M. (77')   - -
14:59   HEL2 AGROTIKOS 1-1 PAE IRAKLIS 1908 (0-0) Fin LOUKINAS G. (77')   - -
14:59   HEL2 LAMIA 1-1 APOLLON 1926 (0-0) Fin FIGUEROA E. (86')   - -
14:59   FR HAMMARBY IF 3-2 BRANN (1-0) Fin PINONES-ARCE P. (86')   - -
14:58   EU 1141 BELGIUM 2-0 SWEDEN (1-0) Fin WEYMANS M. (86')   - -
14:58   G3W SG WATTENSCHEID 09 1-1 SIEGEN (0-1) Fin KAPLAN B. (72') 1 - -
14:58   HEL2 ETHNIKOS GAZOROU 1-2 OLYMPIAKOS VOLOU (1-0) Fin BERRIAN H. (80') 2 - -
14:57   GERSW KSV BAUNATAL 0-2 KICKERS OFFENBACH (0-0) Fin ROSER M. (78')   - -
14:56   G3W 125 SPORTFREUNDE LOTTE 2-2 M'GLADBACH 2 (1-0) Fin PISANO G. (90') 1 - -
14:54   FR BORUSSIA MOENCHENGLADBACH 0-0 ST PAULI (0-0) Fin     - -
14:54   FR KALMAR 1-0 ATVIDABERGS FF (0-0) Fin DJORDJEVIC N. (81')   - -
14:46   GER-LB 1853 VfR GARCHING 1-2 FC MEMMINGEN (0-0) Fin GURTNER T. (83')   - -
14:32   GER-NW 111 GERMANIA HALBERSTADT 1-1 HERTHA BERLIN II (0-0) Fin SYHRE A. (84')   - -
14:31   GER-NW 112 BABELSBERG 0-0 BFC DYNAMO (0-0) Fin   1 - -
14:30   GER-NW 113 FSV ZWICKAU 1-0 TSG NEUSTRELITZ (0-0) Fin GENAUSCH O. (75')   - -
14:30   FR DJURGARDENS 2-0 KUPS (0-0) Fin WALKER K. (90')   - -
14:29   ECL 1992 MACCLESFIELD 0-0 BRISTOL ROVERS (0-0) Fin     - -
14:15   KENYA ULINZI STARS 1-0 AFC LEOPARDS (1-0) Fin ONYANGO B. (6')   - -
14:05   RUS2S KRASNODAR 2 0-1 TORPEDO ARMAVIR (0-1) Fin SERDYUK A. (Pen 42')   - -
14:03   POL1 545 GKS TYCHY 1-0 TERMALICA NIECIECZA (0-0) Fin BAK J. (Pen 62')   - -
14:03   FR LUDOGORETS RAZGRAD 4-0 DOBRUDZHA (1-0) Fin QUIXADA J. (78')   - -
14:03   FR OREBRO SK 0-1 IK SIRIUS (0-1) Fin SILVA S. (Pen 29')   - -
14:01   RUS2S SPARTAK NCH 0-0 ASTRAKHAN (0-0) Fin   1 - -
14:00   KENYA THIKA UNITED 4-2 MUHORONI YOUTH (2-2) Fin OMONDI R. (70')   - -
14:00   DEN1 664 SKOVBAKKEN 2-5 KJELLERUP (2-2) Fin  (Own 90')   - -
14:00   DEN2-E HERLEV 0-2 FREMAD AMAGER (0-1) Fin  (55')   - -
14:00   DEN2-E 665 B 1908 1-1 GVI (1-0) Fin  (51') 1 - -
14:00   DEN2-E 668 HIK 1-0 NYKOBING FC (1-0) Fin  (17')   - -
14:00   RUS2S ROTOR VOLGOGRAD 2-2 MASHUK KVM (1-0) Fin IBRAGIMOV Z. (76') 1 - -
14:00   FR BK HACKEN 1-2 VALERENGA (0-0) Fin BERRE M. (90')   - -
14:00   ITA TORRES (W) 0-1 TAVAGNACCO (W) (0-0) Fin PARISI A. (Pen 58') 1 - -
13:59   RUS2S ALANIA 4-0 TAGANROG (2-0) Fin  (88')   - -
13:58   RUS2S TEREK GROZNI 2 1-1 MITOS (1-0) Fin  (83')   - -
13:32   RUS2S ANZHI 2 1-1 ANGUSHT (0-1) Fin MUSALOV M. (72')   - -
13:31   TUR2 HACETTEPE 2-0 FETHIYESPOR (0-0) Fin  (75')   - -
13:30   TUR2 MALATYASPOR 1-0 AYDINSPOR 1923 (1-0) Fin  (44')   - -
13:30   TUR2 UMRANIYESPOR 2-1 PENDIKSPOR (1-0) Fin  (84') 1 - -
13:30   TUR2 TARSUS IDMAN YURDU 4-2 FATIH KARAGUMRUK (1-1) Fin  (90')   - -
13:30   TUR2 TOKATSPOR 3-1 KECIORENGUCU (1-0) Fin  (67')   - -
13:30   TUR2 TURGUTLUSPOR 6-0 BAYRAMPASA (3-0) Fin  (79')   - -
13:23   TUR2 KARTALSPOR ISTANBUL 2-0 MENEMEN BELEDIYE (1-0) Fin  (47')   - -
13:21   TUR2 ANADOLU SELCUKLUSPOR 3-1 OFSPOR (0-1) Fin  (90')   - -
13:15   FIC MUSA 1-1 EIF (0-1) Fin VAINIONPAA N. (90')   1-1 3-0
13:03   EU 967 GERMANY 3-2 REP OF IRELAND (0-0) Fin FOHRENBACH J. (90')   - -
13:00   INDIA 308 SALGAOCAR FC 3-1 MUMBAI FC (2-0) Fin GONSALVES M. (90')   - -
13:00   TUR2 1461 TRABZON 2-1 ISKENDERUM D.C. (1-0) Fin  (90')   - -
12:57   INDIA MOHUN BAGAN 1-0 EAST BENGAL (0-0) Fin SINGH B. (48')   - -
12:41   SP1 ATHLETIC CLUB (W) 0-0 ATL. MADRID (W) (0-0) Fin     - -
12:25   FR 1860 MUNCHEN 1-1 RUBIN KAZAN (1-0) Fin GEORGIEV B. (Pen 50')   - -
12:21   AUS 396 PERTH GLORY 3-2 WESTERN SYDNEY (0-1) Fin RISDON J. (88') 4 - -
12:00   KENYA NAKURU TOP FRY 0-1 WESTERN STIMA (0-0) Fin SHIMONYO F. (56')   - -
12:00   FR FARUL 1-2 STEAUA BUCURESTI (1-1) Fin STANCIU N. (49')   - -
11:58   EU 1891 ITALY 0-0 SCOTLAND (0-0) Fin     - -
11:30   AUS-QPL FNQ FC HEAT 0-1 BRISBANE STRIKERS (0-1) Fin MACUACE J. (27')   - -
11:14   CZE2 1766 SOKOLOV 0-2 ZLIN (0-1) Fin POZNAR T. (90')   - -
11:13   CZE2 1767 KARVINA 1-1 ZIZKOV (0-0) Fin URGELA L. (Pen 90')   - -
11:04   ROM2B ALRO SLATINA 2-2 ACS POLI TIMISOARA (1-1) Fin CURTUIUS M. (88')   - -
11:02   AUS-QPL NORTHERN FURY FC 1-5 SUNSHINE COAST (0-2) Fin SHEPHERD L. (87')   - -
11:02   ROM2B SOIMII PANCOTA 0-1 CS MIOVENI (0-1) Fin NASTASIE C. (14') 1 - -
11:00   AUS-SPL 130 ADELAIDE COMETS 1-4 W. TORRENS BIRKALLA (1-2) Fin WATSON J. (59')   - -
11:00   ROM2B FC CARANSEBES 2-2 FC BIHOR (1-1) Fin POP F. (83')   - -
11:00   ROM2B FORTUNA P. CAMPINA 0-3 RAMNICU VALCIA (0-0) Fin  (90')   - -
11:00   ROM2A BRAILA 3-0 SAGEATA NAVODARI (0-0) Fin  (90')   - -
11:00   ROM2A GLORIA BUZAU 3-0 RAPID SUCEAVA (0-0) Fin KOPRINDZNISKI (90')   - -
11:00   ROM2A FARUL 3-0 UNIREA 2004 SLOBOZIA (0-0) Fin  (90')   - -
10:59   ROM2B CS UNIREA TARLUNGENI 1-0 OLIMPIA SATU MARE (1-0) Fin MARIN S. (41')   - -
10:58   AUS-WES 248 INGLEWOOD UNITED 1-5 COCKBURN CITY (0-2) Fin  (90')   - -
10:58   ROM2A FCM DOROHOI 4-1 FC BALOTESTI (2-0) Fin MARIN A. (90')   - -
10:58   ROM2A ACADEMICA ARGES 3-0 ACS BERCENI (1-0) Fin KONE H. (90')   - -
10:56   ROM2A FC VOLUNTARI 4-1 SC BACAU (2-1) Fin DEAC M. (90')   - -
10:35   AUS-SPL 299 PORT ADELAIDE PIRATE 3-0 WHITE CITY (2-0) Fin MASTROPAOLO M. (63')   - -
10:29   AUS-SPL CROYDON KINGS 1-2 ADELAIDE RAIDERS (0-0) Fin KAMSOBA E. (57')   - -
10:28   AUS-NSW 1755 MARCONI STALLIONS 2-5 APIA LEICHHARDT TIG. (1-2) Fin  (90') 2 - -
10:28   AUS-NSW 1745 BLACKTOWN SPARTANS 2-4 SYDNEY UNITED 58 FC (2-1) Fin ZUVELA C. (90')   - -
10:28   AUS-NSW 1742 SUTHERLAND SHARKS 2-2 SOUTH COAST WOLVES (0-2) Fin ANTONIOU B. (71')   - -
10:23   AUS 381 MELBOURNE CITY 1-0 BRISBANE ROAR FC (1-0) Fin GERMANO J. (5') 4 - -
10:00   TASMN LAUNCESTON CITY 2-2 NORTHERN RANGERS (2-1) Fin YAMANE K. (74')   - -
09:58   NABC 717 SAGAN TOSU 0-0 SHONAN BELLMARE (0-0) Fin     - -
09:58   NABC 720 KOBE 3-1 MONTEDIO YAMAGATA (1-0) Fin WATANABE K. (Pen 90')   - -
09:57   NABC 718 MATSUMOTO YAMAGA 1-1 FC TOKYO (1-0) Fin HIGASHI K. (56')   - -
09:02   AUS-WES STIRLING LIONS 2-3 BALCATTA (0-0) Fin  (90') 1 - -
08:58   AUS-WES ARMADALE 0-4 SORRENTO (0-1) Fin SALTER J. (90')   - -
08:57   AUS-WES BAYSWATER CITY 3-1 SUBIACO (2-0) Fin AKEHURST M. (66')   - -
08:57   AUS-WES PERTH SC 1-0 ECU JOONDALUP (0-0) Fin VITTIGLIA R. (66')   - -
08:55   AUS-QPL PALM BEACH 1-0 REDLANDS UNITED (1-0) Fin HOFMANN R. (24') 1 - -
07:58   AUS-VPL 232 NORTH GEELONG 3-4 PASCOE VALE (1-1) Fin YOUSSEF J. (82')   - -
07:54   AUS-VPL 411 NORTHCOTE CITY 2-3 AVONDALE FC (1-2) Fin MUNOZ (80')   - -
07:24   AUS-QPL BRISBANE ROAR YOUTH 12-0 WESTERN PRIDE (7-0) Fin BRADY S. (Pen 90') 2 - -
07:00   SKOR GOYANG HI FC 0-1 GYEONGNAM FC (0-0) Fin STOJANOVIC M. (86')   - -
07:00   NABC 709 NIIGATA 0-0 SANFRECCE HIROSHIMA (0-0) Fin     - -
07:00   ЯП NTV BELEZA (W) 3-0 TAKATSUKI (W) (1-0) Fin TANAKA M. (61')   - -
06:57   SKOR 307 SUWON FC 3-2 BUCHEON FC 1995 (0-0) Fin JAPA (90')   - -
06:57   NABC 713 YOKOHAMA F.M. 2-0 SHIMIZU C-PULSE (0-0) Fin FABIO (69') 1 - -
06:56   NABC 707 NAGOYA 3-2 VEGALTA SENDAI (3-0) Fin KAMATA J. (55')   - -
06:28   AUS-SPL PARA HILLS KNIGHTS 1-1 WEST ADELAIDE (1-1) Fin LIPPETT R. (44')   - -
06:27   AUS-SPL 143 CAMPBELLTOWN CITY 1-1 ADELAIDE BLUE EAGLES (0-1) Fin MATRICCIANI M. (80')   - -
06:26   AUS-SPL SOUTH ADELAIDE 1-4 NE METROSTARS (1-1) Fin WOODING L. (90')   - -
06:26   AUS-SPL ADELAIDE CITY FC 1-3 MODBURY JETS (0-3) Fin COSTA A. (48')   - -
06:02   JP-FL FAGIANO OKAYAMA NEXT 1-2 SONY SENDAI FC (0-0) Fin ITANO K. (85')   - -
06:01   JP-FL MIO BIWAKO SHIGA 1-1 KAGOSHIMA UNITED (1-0) Fin OBA Y. (72')   - -
06:01   ЯП URAWA (W) 2-3 INAC KOBE LEON. (W) (1-1) Fin KANA O. (90')   - -
05:01   TASMN KINGBOROUGH LIONS 4-2 GLENORCHY KNIGHTS (2-0) Fin HOLMES D. (90')   - -
05:01   ЯП JEF UNITED CHIBA (W) 1-1 SENDAI (W) (1-0) Fin KAWAMURA Y. (69')   - -
04:44   TASMN DEVONPORT CITY 2-6 SOUTH HOBART (0-3) Fin MANN B. (Pen 78')   - -
03:00   EKV FUERZA AMARILLA 1-1 DEPORTIVO QUEVEDO (1-0) Fin QUINONEZ L. (81')   - -
02:54   IFR 1823 JAMAICA 2-1 VENEZUELA (1-1) Fin MCANUFF J. (58')   - -
02:54   IFR 1824 JAMAICA 2-1 VENEZUELA (1-1) Fin MCANUFF J. (58')   - -
02:42   COL 1203 CORTULUA 0-1 UNIAUTONOMA (0-0) Fin GARCIA J. (59')   - -
02:08   ARG 869 ROSARIO CENTRAL 1-1 COLON SANTA FE (1-1) Fin RUBEN M. (Pen 12') 5 - -
01:57   WCQ 1890 CURACAO 2-1 MONTSERRAT (2-1) Fin ZSCHUSSCHEN F. (39') 3 - -
00:51   IFR 1498 TRINIDAD & TOBAGO 0-1 PANAMA (0-1) Fin TORRES R. (16')   - -
00:02   PAR 1242 GENERAL DIAZ 0-1 DEPORTIVO SANTANI (0-1) Fin LEIVA W. (45')   - -
   K/O  Kick Off Time     HT  Half Time    H/T Half Time    Int Interrupted   
   Time  Game Time     Status  Game Status 1 HF First Half    Abd Abandoned   
   CH  Championship     C  Cards    2 HF Second Half    Post Postponed   
   Score  Result     ET  Extra Time    Sched Scheduled    E/T Extra Time   
   FT  Full Time     PN  Penalty kicks    Fin Finished    Pen Penalty kicks   
Winnings are paid on the basis of the official results posted on the Draws section
  ©2006-2015. Eurofootball. All rights reserved! age_restrict