Eurofootball
Racing Live Betting Live Score Club Eurofootball Television Eurofootball

Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".

 
ball FOOTBALL
games for Refresh every 30 sec. 60 sec. Stop
K/O Time CH N Home Score Away HT Status Scorer C ET PN
15:58 90' RUS2S 145 TSK SIMFEROPOL 2-1 TORPEDO ARMAVIR (1-1) 2HF ERSHOV A. (80')   - -
16:25 66' KUW 1344 AL-QADSIA 1-0 AL-SALMIYAH (1-0) 2HF SUBOTIC D. (23')   - -
17:00   RUS2S AFIPS 2-0 ZHEMCHUZHINA YALTA (2-0) H/T ARGUN V. (44')   - -
17:30 18' RUS2S 150 SKCF SEVASTOPOL 0-0 CHERNOMORETS N. - 1HF     - -
17:30   CAM SCORPION - YOUNG SPORTS ACADEMY - Sched     - -
18:00   ISR1 119 MACCABI ACHI NAZERETH - HAPOEL KFAR SABA - Sched     - -
18:00   ISR1 1346 HAPOEL AFULA - HAPOEL RAMAT GAN FC - Sched     - -
18:00   ISR1 120 IRONI R. HARSHON - MACCABI KIRYAT GAT - Sched     - -
18:00   RUS 132 LOKOMOTIV MOSCOW - FC UFA - Sched     - -
19:00   CYP 102 ETHNICOS ACHNAS FC - A. E. KITION LARNACA - Sched     - -
19:00   GER-LB 1790 FC NURNBERG II - WACKER BURGHAUSEN - Sched     - -
19:00   TUR 2349 BALIKESIRSPOR - SIVASSPOR - Sched     - -
19:00   POL 262 CRACOVIA KRAKOW - GORNIK ZABRZE - Sched     - -
19:15   KUW 1345 KAZMA - AL-ARABI KUWAIT CITY - Sched     - -
19:30   TUR1 2348 BOLUSPOR - OSMANLISPOR - Sched     - -
20:00   TUR 2350 BURSASPOR - FENERBAHCE - Sched     - -
20:00   DEN1 1686 VEJLE KOLDING - HORSENS - Sched     - -
20:30   ROM 546 CS UNIVERS. CRAIOVA - RAPID BUC. - Sched     - -
20:45   SWC1 112 SERVETTE - SCHAFFHAUSEN - Sched     - -
20:55   ISR 116 HAPOEL IRONI KIRYAT SHMONA - MACCABI TEL AVIV FC - Sched     - -
21:00   HOL1 585 JONG AJAX - NEC NIJMEGEN - Sched     - -
21:00   HOL1 591 JONG PSV - RKC WAALWIJK - Sched     - -
21:15   GE2 1675 FORTUNA DUSSELDORF - GREUTHER FURTH - Sched     - -
21:30   FR2 2395 TROYES - NANCY - Sched     - -
21:30   VEN AC MINEROS B - ANGOSTURA FC - Sched     - -
21:45   FCS 101 BOREHAM WOOD - WESTON SUPER MARE FC - Sched     - -
21:45   ENG-SPL 1783 HITCHIN - DUNSTABLE - Sched     - -
21:45   SP1 2126 GRANADA - ALMERIA - Sched     - -
21:45   ITA 2222 GENOA - PALERMO - Sched     - -
21:45   IT-LPA 1811 BASSANO - COMO - Sched     - -
22:00   ENG 402 ASTON VILLA - SOUTHAMPTON - Sched     - -
22:15   ARG2 688 NUEVA CHICAGO - INSTITUTO - Sched     - -
23:00   PAR 2227 SP. LUQUENO - CERRO PORTENO - Sched     - -
FINISHED GAMES
K/O Time CH N Home Score Away HT Status Scorer C ET PN
21:45   ENG-NPL IIKESTON TOWN - BLYTH - Post     - -
19:30   HEL PANAITOLIKOS - PAS GIANNINA - Post     - -
15:28   INDIA 1805 NORTH EAST UNITED 1-2 DELHI DYNAMOS (0-2) Fin MTONGA K. (80') 2 - -
15:03   RUS2S KRASNODAR 2 0-2 BIOLOG-NOVOKUBANSK (0-1) Fin KOROLKOV D. (55')   - -
14:59   AZB 1770 SUMQAYIT 1-1 FK BAKU (0-1) Fin SULTANPUR K. (84')   - -
14:54   AZB 1771 KHAZAR LANKARAN 2-2 NEFTCHI BAKU (2-1) Fin SEYIDOV M. (90') 4 - -
14:00   SYR HUTTEEN SC 0-0 AL-KARAMAH (0-0) Fin     - -
14:00   SYR AL-NIDAL 1-1 AL-MUHAFAZA (1-0) Fin  (83') 2 - -
14:00   SYR AL-JEHAD 1-1 AL-FOTUWA (0-0) Fin AL OMAR I. (78') 1 - -
13:56   RUS2S 143 SPARTAK NCH 0-3 MASHUK KVM (0-1) Fin BAEV K. (90')   - -
13:00   RUS2S 131 ALANIA 0-3 MITOS (0-1) Fin DZODZIEV S. (68')   - -
13:00   RUS2S 122 ANZHI 2 2-1 ASTRAKHAN (0-1) Fin MIRZAEV SH. (Pen 75')   - -
12:59   RUS2S 141 DRUZHBA MAYKOP 0-1 VITYAZ KRYMSK (0-1) Fin  (30')   - -
12:30   RUS2S 142 TEREK GROZNI 2 1-0 DINAMO-GTS STAVROPOL (1-0) Fin ADAEV M. (40') 1 - -
11:00   SYR BANIYAS REFINERY SC 0-3 AL-WAHDA DAMASCUS (0-1) Fin  (90')   - -
06:03   JPN JEF UNITED CHIBA (W) 1-1 INAC KOBE LEON. (W) (1-1) Fin TAKASE M. (34') 1 - -
06:02   JPN URAWA (W) 0-1 NIIGATA (W) (0-0) Fin OISHI S. (72')   - -
06:00   JPN YUNOGO BELLE (W) 0-1 NTV BELEZA (W) (0-0) Fin SAKAGUCHI M. (55')   - -
05:03   CAMC CUBA (U21) 0-0 VENEZUELA (U21) (0-0) Fin   1 - -
02:28   ARG RACING CLUB 1-0 RIVER PLATE (1-0) Fin MORI F. (Own 16') 7 - -
01:58   COL 1813 MEDELLIN 2-1 AGUILAS DORADAS (1-1) Fin CANO G. (67')   - -
01:57   GUAT XELAJU 2-1 DEPORTIVO PETAPA (0-0) Fin BETHANCOURT R. (88')   - -
01:17   PERU JUAN AURICH 1-1 DEP. SAN MARTIN (0-1) Fin CORDOVA Y. (Own 46')   - -
01:00   ARG2 PATRONATO 1-2 SANTAMARINA (0-0) Fin BERTOLI S. (Pen 85')   - -
00:49   BOL 340 BLOOMING 3-2 ORIENTE PETROLERO (0-2) Fin MINADEVINO M. (90') 10 - -
00:29   VEN ZAMORA FC 2-1 LLANEROS GUANARE (0-0) Fin MARTINEZ C. (80')   - -
00:18   ARG2 176 SPORTIVO BELGRANO 1-2 ATLETICO TUCUMAN (1-0) Fin DIAZ L. (76')   - -
00:09   ARG BOCA JUNIORS 3-1 INDEPENDIENTE (1-0) Fin GIGLIOTTI E. (89') 5 - -
00:03   PAR 12 DE OCTUBRE 0-2 LIBERTAD ASUNCION (0-2) Fin CAMACHO N. (40')   - -
00:02   CAMC COSTA RICA (U21) 2-2 HAITI (U21) (1-1) Fin NERLIN S-V. (90')   - -
00:00   COL 1818 BUKARAMANGA 1-2 CUCUTA (0-2) Fin NUNEZ J. (73') 2 - -
00:00   COL 1814 DEP. CALI 2-1 DEPORTES TOLIMA (0-0) Fin CACERES G. (85') 1 - -
   K/O  Kick Off Time     HT  Half Time    H/T Half Time    Int Interrupted   
   Time  Game Time     Status  Game Status 1 HF First Half    Abd Abandoned   
   CH  Championship     C  Cards    2 HF Second Half    Post Postponed   
   Score  Result     ET  Extra Time    Sched Scheduled    E/T Extra Time   
   FT  Full Time     PN  Penalty kicks    Fin Finished    Pen Penalty kicks   
Winnings are paid on the basis of the official results posted on the Draws section
  ©2006-2014. Eurofootball. All rights reserved! age_restrict