Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".
 

ФУТБОЛ
срещи за        Опреснявай на всеки 30 сек. 60 сек. Спри
ЧАС МИН. ПЪРВ. N ДОМАКИН РЕЗ. ГОСТ ПП СТАТУС ГОЛМАЙСТОР К ПР. ДУЗ.
10:21   МЖД АВСТРАЛИЯ /Ж/ 1-0 КИТАЙ /Ж/ (1-0) Плвр KERR SAMANTNA (22')   - -
12:00   РУС1 1458 ЛУЧ-ЕНЕРГИЯ - ТЮМЕН - Прдст     - -
12:00   PO 194 БУСАН АЙ ПАРК - САНГДЖУ САНГМУ - Прдст     - -
12:00   ГРУЗ КОЛХЕТИ 1913 ПОТИ - ЧИХУРА САЧХЕРЕ - Прдст     - -
12:00   ГРУЗ ЛОКОМОТИВ ТБИЛИСИ - САМТРЕДИЯ - Прдст     - -
12:00   ГРУЗ 390 САБУРТАЛО ТБИЛИСИ - ДИНАМО ТБИЛИСИ - Прдст     - -
12:00   ГРУЗ ДИЛА ГОРИ - ШУКУРА - Прдст     - -
12:00   ГРУЗ ТОРПЕДО КУТАИСИ - ДИНАМО БАТУМИ - Прдст     - -
13:00   ШЛ(ЛЕ) КАРАБАХ /19/ - ЧЕЛСИ /19/ - Прдст     - -
13:00   ШЛ(ЛЕ) 216 ЦСКА МОСКВА /19/ - БЕНФИКА ЛИСАБОН /19/ - Прдст     - -
14:00   СИР АЛ ИТИХАД АЛЕПО - НАВАЙР СК - Прдст     - -
14:00   СИР АЛ МУХАФАЗА - HERAFYEE HALAB - Прдст     - -
14:00   СИР АЛ ШОРТА ДАМАСК - АЛ ДЖАИШ ДАМАСК - Прдст     - -
14:00   MAK ФК СКОПИЕ - КФ ШКУПИ СКОПИЕ - Прдст     - -
14:00   КБХЕРЦ 615 РУДАР ПРИЕДОР - ФК КРУПА - Прдст     - -
14:00   КБХЕРЦ ОЛИМПИК САРАЕВО - ЗВИЕЗДА ГРАДАЧАЦ - Прдст     - -
14:00   КБХЕРЦ FK SLOGA SIMIN HAN - СЛОБОДА ТУЗЛА - Прдст     - -
14:00   Ч.ГОРА 122 ЛОВЧЕН ЦЕТИНЕ - ОСК ИГАЛО - Прдст     - -
14:00   Ч.ГОРА 130 МЛАДОСТ ПОДГ. - МОРНАР БАР - Прдст     - -
14:00   Ч.ГОРА ГЪРБАЛ Р. - ИБАР РОЖАЙЕ - Прдст     - -
14:00   FINAL МУАНГ ТОНГ ЮН. - ЧИАНГРАЙ ЮН. - Прдст     - -
14:00   КОС ДРЕНИЦА - DRITA - Прдст     - -
14:00   КОС BESA - LLAPI - Прдст     - -
14:00   КОС ФЕРОНИКЕЛИ - KF VELLAZNIMI - Прдст     - -
14:00   КОС GJILANI - ТРЕПЧА 89 - Прдст     - -
14:00   КОС ЛИРИА - KF FLAMURTARI - Прдст     - -
14:05   САРАБ1 АЛ КАВКАБ - АЛ ХАЗМ - Прдст     - -
14:10   САРАБ1 АЛ МОДЖЗЕЛ - ДАМК - Прдст     - -
14:30   ХЪР2 117 ДУГОПОЛЕ - ХНК ХАЙДУК 2 - Прдст     - -
14:30   САРАБ1 АЛ ТАИ - АЛ КАЙСОМА - Прдст     - -
14:45   ЕГИП ЕЛ РАДЖА - УАДИ ДЕГЛА - Прдст     - -
15:00   РУС2-Ю КРАСНОДАР 2 - КУБАН 2 - Прдст     - -
15:00   ШЛ(ЛЕ) ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН /19/ - СЕЛТИК /19/ - Прдст     - -
15:00   ШЛ(ЛЕ) 233 АТЛЕТИКО МАДРИД /19/ - РОМА /19/ - Прдст     - -
15:00   АЛБ ВЛАЗНЯ - ЛУШНЯ - Прдст     - -
15:00   ТУН УС БЕН ГУЕРДАН - КС СФАКСИЕН - Прдст     - -
15:00   ТУН СПОРТИВ ЗАРЗИС - ЖС КАЙРУАН - Прдст     - -
15:00   ТУН КЛУБ БИЗЕРТЕН - КЛУБ АФРИКАН - Прдст     - -
15:05   ГЕР-СИ 1579 ЛОКО ЛАЙПЦИГ - БСГ КЕМИ ЛАЙПЦИГ - Прдст     - -
15:30   КИТА 700 БАСАНО ВИРТУС - ФЕРАЛПИ САЛО - Прдст     - -
15:30   КИТА 687 РЕНАТЕ - ДЖАНА ЕРМИНИО - Прдст     - -
15:30   КИТА РЕДЖАНА 1919 - ПРАТО - Прдст     - -
16:00   РУС2-Ю СПАРТАК ВЛАДИКАВКАЗ - АНЖИ МАХАЧКАЛА 2 - Прдст     - -
16:00   ШЛ(ЛЕ) 234 СПОРТИНГ ЛИСАБОН /19/ - ОЛИМПИАКОС /19/ - Прдст     - -
16:00   ШЛ(ЛЕ) 671 САБУРТАЛО ТБИЛИСИ /19/ - БРОДАРАК /19/ - Прдст     - -
16:30   КОНГО ЛУБУМБАШИ СП. - OCEAN PACIFIQUE - Прдст     - -
16:30   ИНДИЯ 896 ФК ПУНЕ СИТИ - ДЕЛХИ ДИНАМОС ФК - Прдст     - -
17:00   ШЛ(ЛЕ) 235 ЮВЕНТУС /19/ - БАРСЕЛОНА /19/ - Прдст     - -
17:00   ШЛ(ЛЕ) 218 БАЗЕЛ /19/ - МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД /19/ - Прдст     - -
17:00   ШЛ(ЛЕ) 219 АНДЕРЛЕХТ /19/ - БАЙЕРН МЮНХЕН /19/ - Прдст     - -
17:00   ШЛ(ЛЕ) 675 ЕСБЕРГ /19/ - ИНТЕР МИЛАНО /19/ - Прдст     - -
17:00   ШЛ(ЛЕ) ЖЕЛЕЗНИЧАР /19/ - ЛОКОМОТИВ ЗАГРЕБ /19/ - Прдст     - -
17:00   ШЛ(ЛЕ) ХОНВЕД БУДАПЕЩА /19/ - KRASNODAR (U19) - Прдст     - -
17:00   ЕГИП 1588 М.Л. МАКАСА - ПЕТРОДЖЕТ ФК - Прдст     - -
17:00   МАР1 115 УИДАД КАЗАБЛАНКА - ДИФАА ХАСАНИ ЕЛ ЖАДИДИ - Прдст     - -
17:00   МАР2 ЧАБАБ КАСБА ТАДЛА - WYDAD TEMARA - Прдст     - -
17:00   КБХЕРЦ ШИРОКИ БРЕГ - ЖЕЛЕЗНИЧАР - Прдст     - -
17:00   Ч.ГОРА СУТИЕСКА НИКШИЧ - БУДУЧНОСТ П. - Прдст     - -
17:20   САРАБ1 669 ДЖЕДА - АЛ ОРУБА - Прдст     - -
17:30   КИТА 690 ВИТЕРБЕЗЕ - ТЕРАМО - Прдст     - -
18:00   ЮАР 1631 ФРИЙ СТЕЙТ - ЧИПА ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
18:00   КОНГО AC RANGERS - FC RENAISSANCE - Прдст     - -
19:00   ПОЛ1 РУХ ХОЖУВ - ВИГРИ СУВАЛКИ - Прдст     - -
19:00   ШЛ(ЛЕ) ЦСКА МОСКВА - БЕНФИКА ЛИСАБОН - Прдст     - -
19:00   ШЛ(ЛЕ) КАРАБАХ АХДАМ - ЧЕЛСИ - Прдст     - -
19:00   ШЛ(ЛЕ) МОЛДЕ /19/ - ФК ЗИМБРУ КИШИНЕВ /19/ - Прдст     - -
19:30   КИТА 691 ПОНТЕДЕРА - ЛУКЕЗЕ ЛИБЕРТАС - Прдст     - -
19:30   ЮАР 1628 ПОЛОКУЕЙН СИТИ - МАРИЦБУРГ ЮН. - Прдст     - -
19:30   ЮАР ПЛАТИНУМ СТАРС - БЛУМФОНТЕЙН СЕЛТИК - Прдст     - -
19:30   ЮАР 1633 АМАЗУЛУ - КАЙЗЕР ЧИЙФС - Прдст     - -
20:30   ГЕРС 1580 ХАНОВЕР 96 II - ХАНЗА ЛЮНЕБУРГ - Прдст     - -
20:30   ГЕРС 594 ХАНОВЕР 96 II - ХАНЗА ЛЮНЕБУРГ - Прдст     - -
21:30   КИТА 692 КАТАНИЯ - КОЗЕНЦА - Прдст     - -
21:30   КИТА 699 УС КАСЕРТАНА 1908 - САМБЕНЕДЕТЕЗЕ - Прдст     - -
21:30   УРУГ1 SPORTIVO HURACAN - ВИЙЯ ЕСПАНЬОЛА - Прдст     - -
21:30   УРУГ1 VILLA TERESA - МИРАМАР МИСИОНЕС - Прдст     - -
21:30   УРУГ1 ПРОГРЕСО - CENTRAL ESPANOL - Прдст     - -
21:30   УРУГ1 ORIENTAL - DEPORTIVO MALDONADO - Прдст     - -
21:30   УРУГ1 КА АТЕНАС ДЕ САН КАРЛОС - ТАКУАРЕМБО ФК - Прдст     - -
21:30   УРУГ1 CANADIAN - СЕРИТО - Прдст     - -
21:30   УРУГ1 СЕРО ЛАРГО - КА РЕНТИСТАС - Прдст     - -
21:30   HEX LALA FC - ЕЛ ВИХИЯ - Прдст     - -
21:30   HEX PUERTO CABELLO - УРЕНА СК - Прдст     - -
21:30   HEX GRAN VALENCIA - ULA FC - Прдст     - -
21:30   HEX PETROLERO DE ANZOATEGUI - АНГОСТУРА ФК - Прдст     - -
21:45   АНГЧ МИДЪЛЗБРО - БИРМИНГАМ СИТИ - Прдст     - -
21:45   АНГЧ ИПСУИЧ - ШЕФИЛД УЕНЗДИ - Прдст     - -
21:45   АНГЧ УУЛВЪРХЯМПТЪН - ЛИЙДС ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
21:45   ШЛ(ЛЕ) БАЗЕЛ - МАН. ЮНАЙТЕД - Прдст     - -
21:45   ШЛ(ЛЕ) АНДЕРЛЕХТ - БАЙЕРН МЮНХЕН - Прдст     - -
21:45   ШЛ(ЛЕ) ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН - СЕЛТИК - Прдст     - -
21:45   ШЛ(ЛЕ) АТЛЕТИКО МАДРИД - РОМА - Прдст     - -
21:45   ШЛ(ЛЕ) СПОРТИНГ ЛИСАБОН - ОЛИМПИАКОС ПИРЕЯ - Прдст     - -
21:45   ШЛ(ЛЕ) ЮВЕНТУС ТОРИНО - БАРСЕЛОНА - Прдст     - -
22:00   УРУГ АТЛЕТИКО РИВЪР ПЛЕЙТ - ПЕНЯРОЛ М. - Прдст     - -
22:00   УРУГ 1621 ХУВЕНТУД ЛП - ЛИВЪРПУЛ МОНТЕВИДЕО - Прдст     - -
22:00   УРУГ АТЛЕТИКО Ю. АМЕРИКА - БОСТОН РИВЪР - Прдст     - -
22:00   УРУГ АТЛ. ФЕНИКС - КА СЕРО - Прдст     - -
22:00   HEX UCV - УНИОН АТЛ. ФАЛКОН - Прдст     - -
23:00   К.РИКА GUADALUPE FC - УНИВ. ДЕ КОСТА РИКА - Прдст     - -
ПРИКЛЮЧИЛИ СРЕЩИ
ЧАС МИН. ПЪРВ. N ДОМАКИН РЕЗ. ГОСТ ПП СТАТУС ГОЛМАЙСТОР К ПР. ДУЗ.
20:00   ГЕРС 761 ФК ГЕРМ. ЕГЕСТОРФ/ЛАНГРЕДЕР - ВАЙХЕ ФЛЕНСБУРГ - Отл     - -
20:00   ГЕРС 1578 ФК ГЕРМ. ЕГЕСТОРФ/ЛАНГРЕДЕР - ВАЙХЕ ФЛЕНСБУРГ - Отл     - -
05:06   МЕК 1378 ПАЧУКА 2-0 АТЛАНТЕ (2-0) Прикл GUZMAN VICTOR (21') 1 - -
04:11   FINALS ХЮСТЪН ДИНАМО 0-2 СИАТЪЛ САУНДЪРС (0-2) Прикл BRUIN WILL (42') 5 - -
02:56   К.РИКА 1600 КАРМЕЛИТА 0-1 ЕРЕДИАНО (0-0) Прикл LANDIN LUIS (59')   - -
02:52   FINALS КЪЛЪМБЪС КРЮ 0-0 ТОРОНТО ФК (0-0) Прикл   5 - -
02:15   КЮАМ ЛИБЕРТАД АСУНСИОН 1-0 ИНДЕПЕНДИЕНТЕ (1-0) Прикл CARDOZO OSCAR (1') 6 - -
02:05   АРЖ2 112 ТЕЛЕРЕС ДЕ РАМАДИОС ДЕ ЕСК 1-0 ЕСТУДИАНТЕС ДЕ БА (0-0) Прикл SOSA BLAS (71') 1 - -
Информацията в раздел „Резултати на живо” (LIVESCORE) не е официална и се публикува само за удобство на участниците.
Печалбите се изплащат само на база официалните резултати, публикувани в раздел "Резултати".
 
   ЧАС   Начален час     ПП   Първо полувреме    Плвр  Полувреме    Прекр  Прекратен   
   МИН.   Минута на срещата     СТАТУС   Статус на срещата 1 Плвр  Първо полувреме    Пркс  Прекъснат   
   ПЪРВ.   Първенство     К   Наказателни картони    2 Плвр  Второ полувреме    Отл  Отложен   
   РЕЗ.   Резултат     ПР.   Продължения    Прдст  Предстои    Пр  Продължения   
   КИ   Краен изход     ДУЗ.   Дузпи след Пр.    Прикл  Приключил     Дуз  Дузпи   
©2007-2017 г. Еврофутбол ООД. Всички права запазени!  Държавна комисия по хазарта